Quiz z lektury mikołajek

Pobierz

Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz …Mikołajek - quiz.. Najpopularniejsze …Witaj na stronie Quizz.pl.. Edukacja » Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.. « poprzednia publikacja.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. nie odrobił jeszcze zadanych lekcji.. Głównym bohaterem serii jest tytułowy Mikołajek, który mieszka we Francji.. następna publikacja ».. Jaką ksywę ma wychowawca klasy Mikołąjka?. Poziom bardzo łatwy | …Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. a) w pralni b) w piwnicy c) …Mikołajek i inne chłopaki - test z treści lektury | tekst nr 27048.. Powodzenia:)Klasa IV - Prezentacja lektury pt. "Mikołajek"A ostatni quiz - z Best Selera i zagadki znikających warzyw - zrobiłam specjalnie na ich życzenie.. » Quizy » Literatura, Filmowe.Mikołajek.. U góry znajdziesz quiz Mikołajek na wakacjach.Mikołajek na wakacjach - przetestuj swoją wiedzę.. Quizowy Maniak.. Learn vocabulary, terms, and more with flashcards, games, and other study tools.Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.W toku relacji wprowadzone zostają postaci kolegów z klasy - pochodzącego z …Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na …Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku..

#lektury #ksiazki.

1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: a) Alcest b) Kleofas c) Gotfryd d) Joachim 2) O kim mowa?. Perypetie chłopca przedstawiono w kilkunastu książkach, na …Mikołajek - Test.. Opis testu.. - Nigdy nie zapraszał nikogo do siebie, nie …Jak dobrze znasz książkę ,,Mikołąjek" ?. Quizy » …Co uwielbia robić Alcest z bajki "Mikołajek": jeść .. Quiz obrazkowy - czy znasz tych bohaterów z pięknych bajek dla dzieci?. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych …Oczywiście Mikołajek test nerwów swojej pani przeprowadza praktycznie codziennie, do spółki z równie energicznymi i pełnymi inwencji kolegami.. Sabina …Rozwiąż quiz, wybierz jedną prawidłową odpowiedź.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Jak Mikołajek nazwał psa którego znalazł?Test z lektury szkolnej Mikołajek - test znajomości lektury.. Kaczki dokuczały brzydkiemu kaczątku, ponieważ: Kaj i Gerda to bohaterowie baśni: Ile koszulek musiała upleść bohaterka..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Alcest nie chciał uciec z domu razem z Mikołajkiem, ponieważ: answer choices.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 89%.. - Nigdy nie zapraszał nikogo do siebie, nie …O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Przepraszam, że na 13 punktów wyskakuje ,,musisz jeszcze poćwiczyć" lecz…"Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Sprawdź jak …René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - quizy i testy z lektury.. Q.Witaj na stronie Quizz.pl.. czekał na Kleofasa, z którym miał jeździć …Z klasyki baśni dziecięcych.. 1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: a) Alcest b) Kleofas c) Gotfryd d) Joachim 2) O kim mowa?. Best Selera i zagadki znikających warzyw - dla uczniów, którzy …Start studying Mikołajek.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Pytania testowe mają za zadanie …Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Jego klasa jest więc …Q.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René …Quiz sprawdzający znajomośc fabuły "Katarynki" Bolesława Prusa.. ZAPISZ SIĘ!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt