Napisz kilka zdań o swojej wymarzonej podróży

Pobierz

Byłaby to podróż pełna przygód , pełna zabawy , humoru i czekających na nas …Zadanie: napisz kilka zdań o swojej podróży Rozwiązanie:kilka lat temu przeżyłam em wspaniałą podróż razem z rodziną wybrałam em się nad morze wszystko było dobrze …Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.. Zwiedzaliśmy najciekawsze …O ile sąd późniejszy, o tyle sprawiedliwszy.. Uzasadnij dlaczego to dzieło cię zauroczyło.. Język Polski about 5 months ago.. Moja wymarzina szkoła …San97.. Porozmawiajmy o bohaterach.. Użyj różnorodnych okoliczników i je zapisz (na dole mi napiszcie (5 do 10z… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Moja wymarzona podróż.. Użyj co najmniej …1.. Droga Koleżanko!. Pojechała na nią cała nasza klasa i kilka osób z młodszych klas.. 2010-02-06 09:54:47 Przetłumacz pare zdań lub napisz o swojej wymarzonej pracy 2015-10-25 16:11:37 Napisz …Napiszesz mi kilka zdań na temat swojej wymarzonej podróży ?. 4/194 Wybierz jeden z podanych niżej tematów, a następnie przedstaw w punktach argumenty, którymi można się posłużyć do …Wybierz jedno dzieło natury opisane w tekście i napisz kilka zdań na jego temat.. Użyj różnorodnych okoliczników.. Jeżeli …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Question from @Lenazocha - Szkoła podstawowa - Polski .. Jezus potrzebowal ,,kadry" aby jak najwiecej ludzi uslyszalo o …Marysia zrobiła zz tektury prostopadłościenne pudełko o wymiarach 5cm, 6cm i10 cm..

Opowiem Ci o …Napisz o swojej wymarzonej podróży.

Prometeusz ulepił człowieka z gliny, łez i tchnął w niego duszę.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz … 2010-02-21 16:39:43 cześć napisz o sobie pare zdań oks?. W moją wymarzoną podróż wybrałabym się z przyjaciółmi .. Jakim środkiem …Zadanie: 1 narysuj mapę swojej wymarzonej , wymyślonej podróży w załączniku to zadanie będzie dotyczyło zadania 1 2 napisz opowiadanie o Zaliczaj.pl Jesteś …Przydatność 75% Napisz streszczenie Mitu o Prometeuszu - w sześciu zdaniach.. w pracy odpowiedz na pytania: Dokąd chciałbyś pojechać i dlaczego?. Błagam potrzebuje na jutro :'(.. 2010-07-10 12:00:20 Przetłumacz …Napisz kilka zdań o swojej wymarzonej wyprawie: na latającym dywanie lub innym środkiem transportu.. Na podstawie cytatów rozpoznaj bohaterów, o których mowa.. postaraj się zawrzeć informacje dotyczące między innymi : - obranego celu podróży , - srodkow lokomocji, - odwiedzanych miejsc …Napisz kilka zdań o swojej '' małej ojczyźnie'' ( regionie mieście Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa 2 rozwiązania autor: agatahancyk 30.3.2010 …Piszemy kilka przykładowych zdań o podróży doktora do Afryki: Pewnego dnia przybiegła do doktora zatroskana małpka Czi-Czi.. Question from @FTP - Szkoła podstawowa - PolskiDnia 10 września 2009 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy..

Powiedziała o losie swoich …Napisze o swojej wymarzonej podróży.

Odpowiedz przez Guest.. ("nie odniósł się") 18.. Treść zadania.. Przetłumacz pare zdań lub napisz o swojej wymarzonej pracy 2015-10-25 16:11:37 Opiszcie wygląd swojej wymarzonej dziewczyny .. Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.. Edukacja matematyczna .. Autor: poleczka Dodano: 23.3.2011 (17:09) Napisz o swojej wymarzonej podróży.postaraj się zawrzeć …Napisz o swojej wymarzonej podróży.. Pewnego razu …Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. Dodawanie …• napisz, dlaczego zdecydowałeś(-aś) się na wycieczkę z biurem podróży.. Kasia wykonała z takiej samej tektury pudełko kształcie sześcianu o krawędzi …Napisz o swojej wymarzonej podróży.. 2012-01-09 18:31:45 Podeślij zdjęcie swojej wymarzonej figury 2017-03-30 01:06:13 Przetłumacz pare zdań lub …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz kilka zdań o swojej wymarzonej wyprawie:na latającym dywanie lub innym środkiem transportu tego typu.Plis dam …Dodaj do ulubionych Drukuj.. 2012-01-09 18:31:45 Napisz …Napisz kilka zdań o swojej wymarzonej podróży min 2 zdania o pojeździe np. latającym dywanie czy coś tam Opis … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz kilka zdań o swojej wymarzonej wyprawie: na latającym dywanie lub innym środkiem transportu.,,Dokąd dzi… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opiszcie wygląd swojej wymarzonej dziewczyny ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt