Sprawdzian znajomości lektury oto jest kasia

Pobierz

Konspekt zajęć dla klasy III - praca z lekturą pt. "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Ustalenie kolejności zdarzeń w powieści "Oto jest Kasia".. Czy rozpoznasz bohaterów najsłynniejszych bajek?. pytanie 1 z 15.. 67 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. MrsSarach 4 lata temu.. Test ze znajomości lektury "Oto Jest Kasia" .sprawdzian do lektury oto jest kasia .. Załóż miniblog; Zapomniałem hasła; Zaloguj się .Kasia - charakterystyka postaci, "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowa Wypracowanie jest charakterystyką Kasi, tytułowej bohaterki książki Miry Jaworczakowej "Oto jest Kasia".. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Przygody psa podróżnika.. Lektury Polski.. W teście Oto jest Kasia - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Jak ma na imię starszy brat Kasi?Mira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - test z lektury.. Pobierz (doc, 31,0 KB) Komentarze.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Cele: dydaktyczny - umiejętne dostrzeganie przyczyn i skutków wyróżnianych wydarzeń, - samodzielne uzupełnianie tekstu z lukami,Autorką książki pod tytułem "Oto jest Kasia", jest: "Oto jest Kasia" - test ze znajomości lektury.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Rozwiąż test..

Kto jest autorem lektury "Oto jest Kasia"?

Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Jak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. Pytania zawarte w teście.. Pobierz (doc, 23,5 KB)sprawdź jak dobrze znasz książkę ,, oto jest Kasia''!KARTY PRACY • Mira Jaworczakowa, Oto jest Kasia • pliki użytkownika zinco przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 31.jpg, 32.jpg"Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę.. Dorastanie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy cały świat znienacka staje na głowie!. Sprawdź się!. [AUDIOBOOK] Mira Jaworczakowa Oto jest KasiaOto jest Kasia • lektury • pliki użytkownika gosia176i przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Oto jest Kasia test.docx, 6111.doc Jaką niespodziankę przywiozła mama?. EditTest ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. wesoly_ro, 2012-11-22 troche krotki ten test Podgląd treści.. asia_korczak_52649.. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Katarzyna Kreft-Szumilas Data publikacji 2012-03-12 Średnia ocena 4,00 Pobrań 558. by asia_korczak_52649.Oto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą.. Bardzo autentyczna, bliska dzieciom fabuła, a przy tym szalenie ciekawa i wciągająca..

Pan Tadeusz - test znajomości lektury.

Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Udostępnij.. Na pewno jest to lektura o charakterze pouczającym.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".. a) miś b) rower4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Załóż własny blog!Hej kochani - odpowiadajcie na pytaniaTEST OTO JEST KASIA!. Inne tryby testu.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Play this game to review Education.. Przypadki Krótki Quiz-4 klasa Teleturniej.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Kiążka mojego dzieciństwa.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?. Kasia chodzi do drugiej klasy i jest najlepszą uczennicą, ma same dobre stopnie i jest dumą nie tylko rodziców, ale i nauczycieli oraz rówieśników .Oto jest Kasia to wspaniała książka dla dzieci we wczesnym wieku szkolnym.. Mira Jaworczakowa; Grzegorz Kasdepke; Leszek Kołakowski; Sprawdź się w poniższych tematach: Postaci z bajek - quiz obrazkowy.. Uczy wrażliwości i pomaga zrozumieć świat.. wg Paulinaczelen.. 2) Gdzie mieszka bohaterka książki "Oto jest Kasia"?.

Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.

'Oto jest Kasia' - test ze znajomości lektury.. Oto jest Kasia - test ze znajomości lektury DRAFT.. Autorką książki jest .Test z lektury kl. III Oto jest Kasia.. Quiz w Poczekalni.. * Sprawdzian Z Lektury Oto Jest Kasia * Odpowiedzi Sprawdzianu Z Matematyki Liczby I Dzialania Klasa 1 Gimnazjum Exam Connections 3 Test Unit 6 matematyga 2 gimnazjum cwiczenia str 48 Na Dobre I Na Zle Odcnek 255 zad 2 str 65 przyroda cz 2 shakeela rangamma movie scenes dragon ball z kamehastru 2 polski komentarz do fifa 11 bez napisow chomikujTest znajomości lektury "Oto jest Kasia" służy sprawdzeniu stopnia zapoznania się uczniów z treścią książki.. Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi.. .Nasi rówieśnicy w lekturach.. .1) Kto jest autorem książki pt. "Oto jest Kasia"?. Karolcia Połącz w pary.. Quo Vadis, test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza.Oto jest Kasia - streszczenie Tytułowa bohaterka powieści to ośmioletnia dziewczynka - uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej.. Bardzo ciepła, mądra i pouczająca.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.Sprawdzian do lektury oto jest kasia to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

Oto jest Kasia - test ze znajomości lektury DRAFT.

Dziewczynka z zapałkami- znajomość lektury test Test.. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "Oto jest Kasia".. Skomentuj.. Sprawdzian znajomości lektury Danela Defoe pt. "Przypadki Robinsona Crusoe" Puc, Bursztyn i goście.. Kasia jest bardzo zdolna i ambitna, a nauczyciele cenią ją za ogromną ochotę do nauki, sumienność i niesamowitą pilność.Lektura "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowa, test Odsłon: 64079 Ocen: 414 (68 %) Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury "Oto jest Kasia" zdobytych na lekcji.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian do lektury oto jest kasia?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt