Test wiedzy tomek w krainie kangurów

Pobierz

Zdrajcą okazał się: a) Tymowski b) Pawluk .65% "Tomek w krainie kangurów" - plan szczegółowy pierwszego rozdziału.. 71% "Tomek w krainie kangurów" - notatka.SPRAWDZIAN Z LEKTURY "TOMEK W KRAINIE KANGURÓW" - grupa A. Tomek w Krainie Kangurów to pierwsza powieść z cyklu podróżniczych przygód Tomka Wilmowskiego.. Tagi dla tego testu: lektura, nudaTomek w Krainie Kangurów;) 2011-03-24 13:43:50 tomek w krainie kangurów 2010-06-02 17:57:46 wymień postacie z książki << Tomek w krainie kangurów .. 2010-05-25 14:08:47Bardzo ważne!. Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. Armanda_Wojtasinska 5 lat temu.. Skomentuj.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Książka ukazała się po raz pierwszy w 1957 r i była później wielokrotnie wznawiana.. Tomek odpowiadał za kolegę na lekcji: a) geografii b) historii c) j. polskiego d) j. rosyjskiego 3.. Akcja powieści rozpoczyna się w:; a- 1902 b- 1912 c- 1922 3.Tomek zemścił się na lizusie Pawluku przy pomocy: a-chrząszcza .Quizy na temat tomek-w-krainie-kangurow.. W związku z tym, że jego ojciec musiał ze względów politycznych emigrować, chłopiec także opuszcza Polskę, by spotkać się z rodzicem.. Tomek w krainie kangurów - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #quizeria.pl, #książki i komiksy, #popularne serie, #tomek w krainie kangurów 805 x, 2017-05-15 15:00:14Tomek w Krainie Kangurów Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :) 20 pytań Lektury szkolne qwerty17Przetestuj swoją wiedzę..

Test z lektury "Tomek w krainie kangurów"!

Jest czerwiec, koniec roku szkolnego.. "Tomek w Krainie Kangurów" jest pierwszą częścią serii o przygodach młodego łowcy zwierząt - Tomka Wilmowskiego.. A. w styczniu B. w czerwcu C. w listopadzie.. .Tomek w krainie kangurów na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. W kazdej chwili możesz wyłączyć cookies.. Tanshee 4 lata temu.. W jakim miesiącu rozpoczyna się akcja powieści?. 78% List zachęcający do przeczytania książki "Tomek w krainie kangurów" Alfreda Szklarskiego.. Jest nim sympatyczny i żądny przygód młodzieniec, Polak z rodziny o tradycjach powstańczych i patriotycznych, który wychowywany jest przez wujostwo.Tomek w krainie kangurów to pierwsza część jakby wstęp do wielu książek Szklarskiego (np. Tomek na czarnym lądzie, Tomek w krainie amazonki itd.). Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Pierwszy tom przygód młodego Wilmowskiego przedstawia jego losy rodzinne, wyjazd z Warszawy oraz udział w ekspedycji łowieckiej na terenie Australii Południowej..

Dział - Tomek w krainie kangurów test.

Tomek w krainie kangurów Jeśli przeczytałeś lekturę, to test będzie łatwy.. Ile lat miał Tomek?. Wyłączenie ciasteczek może spowodować nieprawidłowe działanie witryny.. Nazwisko Jurka - szkolnego kolegi Tomka brzmiało: a- Tymowski b- Tymkowski c- Witkowski 2.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Każda część jest samodzielna fabularnie i treściowo, łączy je tylko osoba głównego bohatera.. Skomentuj.. Lektura szkolna naszą działalność, wpłacając dowolny datek: audiobooków?. Potem Tomek wyrusza na wyprawę łowiecką.. Zresetuj hasło Zarejestruj sie .. Jest to jedna z najlepszych książek przygodowych.. Poczta| TopNews| .. Tomek w krainie kangurów Sprawdza znajomość książki .. Zapraszamy!. Proszę o szybką odpowiedź!. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Do Australii dociera po prawie dwóch miesiącach podróży, w sierpniu.Tomek w krainie kangurów - znaczenie tytułu "Tomek w krainie kangurów" to pierwsza z serii powieści o przygodach dzielnego młodego warszawiaka.. Szklarskiego Zaznacz właściwą odpowiedź; 1.. Czy był w literaturze chłopiec, który miałby równie dużo przygód, co Tomek Wilmowski?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Quizy wiedzy; Psychotesty; .. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Plik test wiedzy z lektury tomek w krainie kangurow.zip na koncie użytkownika duckathey • Data dodania: 23 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TOMEK W KRAINIE KANGUROW • other • pliki użytkownika iziwr przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • TOMEK W KRAINIE KANGUROW.pdfProblematyka..

Quizy o książkach "Tomek w krainie kangurów".

Bohater poznaje w .Tomek w krainie kangurów - Czas i miejsce akcji.. Wydarzenia w powieści rozgrywają się: a) w Polsce niepodległej b) podczas I wojny światowej c) w Rosji d) w Polsce pod zaborami 2.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Połknął bakcyla, który nigdy już go nie opuścił, pasja tylko rozwijała się z roku na rok.. "Tomek w krainie kangurów" Nudny test zawierający pytania dotyczące lektury obowiązkowej w klasie V - "Tomek w krainie kangurów".. Kliknij kanały:Dobrawa Czytelniczka: z krainy kangurów Logowanie.. ; ale się wysiliłam, jak układałam to długie zdanie xD.. Test z lektury "Tomek w krainie kangurów" Odpowiedzcie mi na to: 1. test dodany 11 lat temu przez olabloom8.. .Alfred Szklarski, "Tomek w krainie kangurów" - test z lektury.. A. był podróżnikiem i wyruszył na wyprawę B. groziło mu aresztowanie przez rosyjską .Sprawdzian dla klasy VI ze znajomości lektury "Tomek w krainie kangurów" A.. Inne testy z kategorii.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Akcja rozgrywa się w 1902 roku, początkowo w Warszawie, potem w Australii.. Udostępnij.. Wydarzenia rozgrywają się w 1902 r. W tym czasie Polska znajdowała się pod zaborami.Całość kupisz tu: Szklarski Tomek w krainie kangurów.. Udostępnij.. 120 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

... Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!

73% Streszczenie pierwszego rozdziału książki Alfreda Szklarskiego pt. "Tomek w krainie kangurów" .. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Książka jest polecona przez ministerstwo oświaty do bibliotek szkolnych.Tomek w krainie kangurów - pierwsza część cyklu książek Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego.. Utwory literackie - Z popularność: 343 dodał: elfijka: XX-lecie, współczesność .Quiz Tomek w krainie kangurów 1.. Dlaczego ojciec Tomka wyjechał z Warszawy?. Wyprawa po przygodę .Tomek w krainie kangurów test przeszedł ostry, ale też dzięki niemu zorientował się, co tak naprawdę go fascynuje i czemu chce się poświęcić.. W pierwszym tomie serii poznajemy Tomka, dowiadujemy się o jego wyprawie do Australii wraz z ojcem i współpracownikiem.. (2/10) Tomek w krainie kangurów - streszczenie szczegółowe, Wuj Antoni w poważnym tonie spytał się, czy Tomek jest gotowy wyjechać na spotkanie z ojcem.. Lektor Wojciech Chorąży.. Quizy na temat tomek-w-krainie-kangurow znajdują się powyżej na liście..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt