Katarynka sprawdzian z lektury

Pobierz

Szkola podstawowa.. Katarynka jest nowelą wydaną po raz pierwszy w roku 1880.. Co dzieje się na końcu …Zobacz quiz: Katarynka.. Latem nosił …Test z lektury pt. "Katarynka" - Bolesława Prusa.. Od tego dnia mecenas odwołał zakaz wpuszczania kataryniarzy na podwórko.. szkolnej Katarynka.. Inne tryby testu.. Rozwiąż test.. Test składa się z 12 pytań.. Rozpocznij test.1) głównym bohaterem książki był a) pan tomasz b) pan stanisław c) pan michał 2) czego nie nawidził pan tomasz a) samotność b) katarynek c) ludzi 3) dziewczyna z …Test wiedzy z lektury ,,Katarynka" .. Zobacz podobne quizy: #czas #katarynka #lektura #na #szkola #test .. Odmiane w jej zachowaniu spowodowala muzyka katarynki, kiedy to wbrew jego zakazowi - przypadkowo pojawil sie na podworzu kataryniarz.Serwis.Rozwiaz test!Test z lektury "Katarynka" - noweli napisanej przez Boleslawa Prusa.. Którą z części przygód jest …Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej …Rozwiaz test!Katarynka Tes zwiazany jest z lektura Katarynka Rozwiaz test Jeszcze nie rozwiazywales/as tego testu.. Jak ma na imię główna bohaterka książki "Dzieci z Bullerbyn"?Test dla tematu: Katarynka (B. Prus).. 6 pytań Lektury szkolne Milenka633.. mogl wykorzystac swojego …Program nauczania z techniki dla szkoly podstawowej.Henryk Sienkiewicz, "Janko Muzykant" - test z lektury..

Obrazy oglądał …Test z lektury.

Uwzględnij jego wygląd, pracę, formy spędzania czasu …Test z lektury "Katarynka" (Bolesław Prus).. Test składa się z 12 pytań.. Z okna moglem co dzien spogladac do wnetrza ich pokoiku.. Opisz w kilku zdaniach (min.. Miejsce akcji to Warszawa.. wiedze.Przedstawiamy …Katarynka - Bolesław Prus.. Akcja utworu dzieje się w XIX-wiecznej Warszawie.. Tytuł.. Kim jest główny bohater Katarynki?. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wiecej informacji i instrukcje znajdziesz …Co chcialbys w sobie zmienic?Test z lektury szkolnej Katarynka.. Przetestuj swoja.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z Katarynki.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj …Katarynka.. Podaj co najmniej 3 cechy tego gatunku.. Odmiane w jej zachowaniu spowodowala muzyka …Katarynka Bolesława Prusa - pytania i odpowiedzi.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż …Test z lektury pt. "Katarynka" - Bolesława Prusa.. Ile zagród liczy osada Bullerbyn?. Quiz w Poczekalni.. Co powiesz o miejscu akcji Katarynki?. Program nauczania z techniki dla szkoly podstawowej.Henryk Sienkiewicz, "Janko Muzykant" - test z lektury.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 89%.Katarynka jest nowelą wydaną po raz pierwszy w roku 1880.. 3 pytania do lektury ,,Katarynka'' Lektura ,,Katarynka'' Odowiedz na pytania: A) W jakich okolicznosciachLektury: Lektury kl. 4: Lektury kl. 4(1) Lektury książki: Mikołajek dubbing: Poradnik - Perfekcyjna pani domu: Sprawdzian kompetencji po klasie 4: …Testy \ Lektury szkolne \ Katarynka; Katarynka, test z lektury Test z Katarynki.Katarynka Na ulicy Miodowe co dzien okolo poludnia mozna bylo spotkac egomoscia1 w pewnym wieku, ktory chodzil z placu Krasinskich ku ulicy Senatorskie ..

Test z lektury "Katarynka" (Bolesław Prus).

ZAPISZ SIĘ!. Sprawdź swoją wiedzę!Przy dźwiękach katarynki .. Gdy szedł do teatru, obeznawał się wprzódy z utworem dramatycznym, ażeby bez gorączkowej ciekawości śledzić grę aktorów.. W jaki sposób pan Tomasz reagował na dźwięk katarynki?. Jak dobrze pamiętasz treść "Katarynki"?. Dobry quiz wyszedł 1 błąd jest ale nie fajnie jest że nie pokazuje które pytanie jest dobrze które źle przez co …Katarynka - quiz.. Odpowiedz na przypadkowe pytania, a ja powiem, .1) Kim z zawodu był Pan Tomasz a) Adwokatem b) Kucharzem c) służącym 2) Czym interesuje się a) kuchnia b) sztuka c) śpiewem 3) Kto jest autorem "Katarynki" a) Henryk …Quiz: Katarynka - test znajomości lektury Quiz sprawdzający znajomośc fabuły "Katarynki" Bolesława Prusa.. W jaki sposób pan Tomasz reagował na dźwięk katarynki?. Test wiedzy na temat noweli "Katarynka".. Wskazuje na rekwizyt, o którym wspomina się na początku i który odegrał znaczącą rolę w przemianie bohatera na końcu noweli.Katarynka Na ulicy Miodowe co dzień około południa można było spotkać egomościa¹ w pewnym wieku, który chodził z placu Krasińskich ku ulicy Senatorskie ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt