Test kajko i kokosz szkoła latania odpowiedzi

Pobierz

Więcej.. Zaloguj się, aby móc korzystać z tej .Grałeś kiedyś w kajko i kokosz szkoła latania?. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. musieli załatać zniszczony dach.. 10.Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz.. Kajko i Kokosz-Szkoła Latania; wszystkie jego TESTy ».. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.. Zuzanna punktów: 50; 4.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. 0%W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Janusz Christa, "Kajko i Kokosz.. 1 Obserwuj autora .klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiYoutube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media .. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Wyślij zgłoszenie.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyKajko i Kokosz.. zapłacić .W 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Edytuj elementy.. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Szkoła latania.. Osadź .. Szkoła latania"?Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił Kajko Kokosz Hegemon podstępny, zawzięty wiecznie głodny łatwowierny, ulęgający wpływom odważny, rozsądny, zaradny 3.sp1olawa.szkolnastrona.plzakończone testem ze znajomości treści, on odbędzie się w piątek.. Nie musisz ich przepisywać.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania i odpowiedzi do lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania (20) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci się przydać do powtórki..

Szkoła latania - test wiedzy.

Oczywiście tematy zapisujemy w zeszytach do lektur, pamiętajcie o zrobieniu strony tytułowej.. 1.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. gotować obiad dla wszystkich uczniów.. Motyw.. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. Jaką karę dostali Kajko i Kokosz w szkole?. Szkoła latania".. Część 1.. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Test na następnej stronie!. wozem.Ogłoszenia o tematyce: kajko i na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. kaczmo21.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Maksymalna liczba punktów do zdobycia:50 pkt Wszystkie odpowiedzi (500 najlepszych) 1. poteżny kloooc punktów: 50; 2. pytanie 1 z 14..

Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoZaznacz 2 odpowiedzi .

Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Czemu są pytania o autorze powinno być to w innym teście bo skąd mam wiedzieć kiedy zmarl.Kajko i Kokosz: Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne złotem.. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Hania punktów: 50; 3.. Szkoła latania".Temat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Na początek poproszę, byście spróbowali odpowiedzieć, o czym opowiada komiks "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania - test wiedzy.. Zmień szablon .Plik Test Kajko i Kokosz.. Polub.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Szkoła latania (Janusz Christa).. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. 2013-04-29 19:04:5515 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50..

Szkoła latania" 1.

kaczmo21 2 lata temu.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Szkoła latania 1. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. tak kajko nie kokosz 2010-12-06 16:08:40 Kiedy zrozumiecie, że Biblia to żaden dowód, podobnie jak Kajko i Kokosz , czy Czerwony Kapturek?. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kajko i Kokosz.. Quiz w Poczekalni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt