Kwarantanna po powrocie z zagranicy do kiedy obowiązuje

Pobierz

Nie oznacza to de facto pełnej swobody …Od 30 marca wchodzą w życie ważne zmiany dotyczące kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.. Według aktualnego rozporządzenia 10-dniowa kwarantanna po powrocie do Polski obowiązuje do 30 września 2021 …Osoby powracające z zagranicy podczas przekroczenia granicy otrzymują informację o objęciu kwarantanną oraz instruktaż dotyczący dalszego postępowania.. Rząd rozszerza listę państw.. Wprowadzenie kwarantanny dla przyjeżdżających z …Przy podróży samolotem do Niemiec z obowiązku posiadania testu zwolnione są: dzieci do 12 r. życia; osoby zaszczepione (14 dni od podania ostatniej dawki szczepionki …Obowiązek odbycia samoizolacji/kwarantanny nie dotyczy osób wjeżdżających do Holandii autem lub motocyklem, które będą przebywać w Holandii krócej niż 12h i nie …Zasady powrotu do Polski z zagranicy Zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem Rady Ministrów do 30 września 2021 roku obowiązuje 10-dniowa kwarantanna po …Kwarantanna po powrocie z zagranicy Każdy, kto wrócił do Polski z zagranicy i ma obowiązek spędzenia dwóch tygodni w domu na obowiązkowej kwarantannie może dostać …Osoby z negatywnym wynikiem testu zostaną w Turcji i pozostaną w izolacji; W sobotę weszło w życie zmienione rozporządzenie Rady Ministrów wprowadzające poszerzenie …Najnowsze rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. przewiduje kilka zmian..

Obowiązkowa kwarantanna po powrocie z zagranicy została zniesiona 3 lipca.

Po przyjeździe do kraju będziecie musieli odbyć 10-dniową kwarantannę.. Kogo nie obowiązuje kwarantanna …Od 28 grudnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku obowiązkowej kwarantannie podlegają osoby, które przekroczyły granicę Polski transportem zbiorowym (samolotem …Obecnie także obowiązuje 10-dniowa kwarantanna dla przyjeżdżających spoza strefy Schengen, ale zwalnia z niej ujemny wynik testu wykonanego na terytorium Polski do …Dla osób podróżujących do Hiszpanii z państw trzecich.. Sprawdź, kto …Walczymy z fałszywymi informacjami; Mapa zarażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) Świadczenia chorobowe dla osób objętych obowiązkową kwarantanną po przekroczeniu granicy; …Turyści nie wykazujący objawów COVID-19 nie muszą poddawać się kwarantannie po przylocie na Malediwy.. Z tego obowiązku będą zwolnione osoby w pełni zaszczepione.. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, to zaktualizujemy artykuł.. W …Zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem Rady Ministrów do 30 września 2021 roku obowiązuje 10-dniowa kwarantanna po powrocie do Polski.Kwarantanna zostanie prawdopodobnie przedłużona.. Przepisy …W przypadku tych państw przy wjeździe do Polski obowiązuje 10-dniowa kwarantanna, która jednak może ulec skróceniu po wykonaniu testu antygenowego lub …Kwarantanna po powrocie do kraju..

Czy po powrocie do Polski obowiązuje kwarantanna?

Z obowiązku wyłączeni są m.in. studenci, doktoranci oraz uczniowie i ich opiekunowie.. Im także należy się za ten czas wynagrodzenie chorobowe od pracodawcy lub …Z rozporządzenia wynika też, że do dnia 5 czerwca 2021 roku obowiązek odbycia kwarantanny trwającej 10 dni, licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy …Zwolnią dzieci z kwarantanny Jak podało radio RMF, najprawdopodobniej od 26 czerwca, zmienią się przepisy, regulujące powroty z zagranicy najmłodszych dzieci, do 12 …Nie wszyscy muszą odbyć kwarantannę po powrocie do Polski z zagranicy.. Dodano: 23 czerwca 2021, 16:03 0.. Osoby te muszą odbyć kwarantannę - trwającą 14 dni licząc od …Od 1 kwietnia obowiązkowa kwarantanna po powrocie z zagranicy dotyczy również domowników..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt