Przyrząd do pomiaru natężenia prądu hasło krzyżówkowe

Pobierz

Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę przyrząd do pomiaru natężenia prądu, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "przyrząd do mierzenia natężenia prądu elektrycznego w amperach" znajduje się 1 definicja do krzyżówek.Przyrząd do pomiaru natężenia przepływu płynów - Hasło do krzyżówki ⚐Hasło Określenie hasła; rotametr: przyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy: ROTAMETR: przyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy.. Pamiętaj, aby nowe opisy były krótkie i trafne.. To kluczowe pytanie na które, przed wykonaniem pomiaru, warto poznać odpowiedź.. urządzenie, przyrząd.. 2014-02-23 19:55:41przyrząd do pomiaru stężenia w roztworach NaCl (soli kuchennej) FOTOMETR: przyrząd używany m.in. do pomiaru względnego natężenia źródeł światła.. Przyrząd elektryczny, który ogranicza wartość prądu płynącego przez obwód elektryczny.. Wracając do podstaw omawianych w artykułach "Słów kilka o… elektryczności" (cz. 1 i cz. 2) natężenie prądu jest to ilość elektronów jaka przepływa przez urządzenie elektryczne przez określony czas.Pomiar prądu może być przydatny do:Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu PRZYRZĄD DO POMIARU NATĘŻENIA OŚWIETLENIA NA DUŻYCH GŁĘBOKOŚCIACH.opornik..

Hasło "przyrząd do pomiaru natężenia prądu" posiada 2 opisy krzyżówkowe w słowniku.

Odkurzacz to dość wdzięczne urządzenie do wykonywania testów.. 2012-03-21 18:17:19 jak sie nazywa przyrząd do pomiaru ciśnienia krwi 2016-04-11 21:11:28 Jak nazywa się przyżąd do czytania książek podobny do tableta ?. Wszyscy.. urządzenie, przyrząd.. Płynna regulacja obrotów silnika pozwala na obserwację zależności natężenia prądu od prędkości silnika.RODZAJE Magnetoelektryczne przyrządy pomiarowe stosuje się jako: 1.Amperomierz - przyrząd służący do pomiaru natężenia prądu elektrycznego.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "przyrząd do pomiaru natężenia prądu elektrycznego w amperach" możesz je dodać za pomocą formularza poniżej.. fotometr: przyrząd używany m.in. do pomiaru względnego natężenia źródeł światłaCzym jest pomiar natężenia prądu?. wypierane zarówno przez mierniki cyfrowe, jak również przez przetwornikowe mierniki magnetoelektryczne .. Działanie amperomierza.. Wyszukaj krzyżówkę .. Przyrząd do pomiaru natężenia prądu; Przyrząd do mierzenia natężenia oświetlenia,Po uruchomieniu gry, natężenie prądu wzrosło do 520mA: $ m{{P}=230V * 0.520A * 1 = 120W}$ Odkurzacz.. Jego działanie opiera się na pomiarach efektów elektromagnetycznych, cieplnych itp., wywołanych przepływającym prądem.Mierniki elektromagnetyczne..

Amperomierz - przyrząd służący do pomiaru natężenia prądu elektrycznego.

przyrząd, urządzenie.. Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. Mamy 12 rozwiązań .. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.Hasło krzyżówkowe "przyrząd do mierzenia natężenia prądu elektrycznego w amperach" w słowniku krzyżówkowym.. opornik.przyrząd do pomiaru przyspieszenia - Hasło do krzyżówki ⚐ Uściślij rozwiązanie według liczby liter.. Definicje do hasła: amperomierz;jednostka natężenia prądu SI ★ AMPERAŻ: wartość natężenia prądu ★★★ mariola1958: DANAIDA: przyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy ★★★★ BaJo: REOMETR: przyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy lub gazu ★★★★★ bachaku1: FONOMETR: przyrząd do pomiaru natężenia dźwięku ★★★★ kangoor: FONOSKOP: przyrząd do pomiaru i prezentacji obrazu fal dźwiękowych ★★★★Hasło krzyżówkowe "przyrząd do pomiaru natężenia prądu elektrycznego, wskazujący jego wartość w amperach" w słowniku krzyżówkowym.. Danaida: urządzenie do pomiaru natężenia przepływu cieczyLista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu PRZYRZĄD DO POMIARU NATĘŻENIA ELEKTRYCZNEGO.Hasło PRZYRZĄD DO POMIARU NATĘŻENIA PRĄDU ELEKTRYCZNEGO - 11 liter - Definicje do hasła PRZYRZĄD DO POMIARU NATĘŻENIA PRĄDU ELEKTRYCZNEGO Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek..

Przyrząd do regulowania natężenia prądu w obwodzie elektrycznym; rezystor.

fotometr: przyrząd używany m.in. do pomiaru względnego natężenia źródeł światła: eriometr: przyrząd służący do pomiaru grubości włosa wełny i tkaniny wełnianej: konometrHasło do krzyżówki "Przyrząd do porównywania natężenia barw roztworów," Czwartek, 23 Lipca 2020. przyrząd do pomiaru ciśnienia - Hasło do krzyżówkiprzyrząd używany m.in. do pomiaru względnego natężenia źródeł światła Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąJak nazywa się jednostka natężenia prądu elektrycznego?. poleca 85 %.przyrząd do pomiaru głębokości zanurzenia - hasło do krzyżówki na 8 liter - pierwsza N, druga A, czwarta 8, szósta L, siódma I, ósma T, dziewiąta E, dziesiąta R Hasło .. przyrządy do mierzenia natężenia prądu.. Definicje do hasła: amperometr; amperomierz;Hasło "przyrząd do pomiaru natężenia prądu elektrycznego" posiada 1 definicję krzyżówkową w słowniku.. przyrząd do pomiaru natężenia dźwięku - Hasło do krzyżówkiLista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu URZĄDZENIE DO POMIARU NATĘŻENIA WYPŁYWU W POSTACI OTWARTEGO ZBIORNIKA O NIE ZMIENNYM PRZEKROJU POZIOMYM.Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu PRZYRZĄD SŁUŻĄCY DO POMIARU NATĘŻENIA PROMIENIOWANIA SŁONECZNEGO.przyrząd do pomiaru natężenia promieniowania słonecznego - Hasło do krzyżówki ..

przyrząd, urządzenie.

Dodaj nowe hasło do słownika.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "przyrząd do pomiaru natężenia prądu elektrycznego, wskazujący jego wartość w amperach" znajduje się 1Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 10 długie litery i zaczyna się od litery A.. Dzięki tobie baza definicji może zostać wzbogacona, wystarczy wypełnić definicje w formularzu.fotometr służący do mierzenia natężenia światła ciał niebieskich: astrofotometria: dział astrofizyki, zajmujacy się pomiarami natężenia swiatła ciał niebieskich: FOTOMETR: przyrząd używany m.in. do pomiaru względnego natężenia źródeł światła..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt