Do podanych zdjęć dopisz pasujące wyrazy

Pobierz

PODRĘCZNIK SŁOWA NA …W podanych zdaniach podkreśl związki rzeczownika z przymiotnikiem,a nastepnie wpisz je w odpowiednie miejsca na parasolu str 52 zad 3 Narysuj w jednym układzie …dopisz do podanych wyrazow wybrane z ramki wyrazy o podeobnym znaczeniu.. Ludmiła MariańskaPod tytułem podane jest polecenie, które brzmi: "Dopasuj wyrazy dźwiękonaśladowcze do obrazków".. Korzeń.. groźny-.. suchary waniliowy …Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Dopisz po dwa znaczenia do podanych wyrazów.Wpisz wyrazy pasujące do pozostałych.. W każdej parze podkreśl wyraz, który nazywa cechę kupowanego przedmiotu.. bywają-przybywają żyć-wyżyć nosić- przynoś ci trzyma-przytrzyma +0 pkt.. Dopisz co …Do podanych wyrazów dopisz dowolne pasujące przymiotniki.herbata czarna.herbaciarnia .herbatniki .herbatka .Ułóż i zapisz dwa zdania z wybranymi parami …Dopisz przedrostki do podanych wyrazów, tak aby powstały wyrazy pochodne.. 1 …Niech jeden z utworów Wisławy Szymborskiej lub Czesława Miłosza zaimspiruja cie do pisania opowiadania, w którym wykorzystasz elementy swiata przedstawionego wybranego …Wpisz wyrazy, które pasują do podanych rzeczowników.. Zgłoś nadużycie.. Spośród wyrazów podanych w ramce (A-F) wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki (6.1-6.3).. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i …Uczniowie dobierają wyrazy pokrewne do podanego wyrazu: korzonek..

Dwa wyrazy podano dodatkowo.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uwaga!. Zakorzenić.. Poniżej polecenia znajduje się osiem ilustracji.. waga-.. pieniądz-.. Wymień jak najwięcej wyrazów pokrewnych do słowa złosc .. Kellner • Schokolade • Nachtisch • Brühe • Speisekarte • Kotelett • …Spośród podanych wyrazów wybierz te, które mają kilka znaczeń.2.. Korzenny.. Dwa wyrazy podano dodatkowo.. Dezember • Sonntag • Torte •Z podanych liter ułóż wyrazy, pasujące do postaci Jana Henryka Dąbrowskiego.. Wykorzenić.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Do podanych zdjęć dopisz pasujące wyrazy dźwiękonaśladowcze.licze na NAJDo podanych zdjęć dopisz pasujące wyrazy dźwiękonaśladowcze.. Korzonki.. Antonimy - czasowniki …5 Znajdź w tekstach z zadania 4. wyrazy pasujące do synonimów a-d.. Cw.8 str.49 ot lista zawodow uprawianych przez rodzicow pewnej klasy pierwszej .dopisz …Połącz w pary pasujące wyrazy tak, żeby powstała lista zakupów.. j.w przykład -- > wpaść w zachwyt złość rozpacz 1) popaść w __________ __________ __________ 2) rozpiera mnie …Do podanych wyrazów dopisz pasujące czasowniki .. do ojczyzny .. ojczyznę .. dla ojczyzny .. za ojczyznę Proszę czekać.dopisz do podanych wyrazow wybrane z ramki wyrazy o podeobnym znaczeniu Z podanych sylab ułóż i odczytaj słowa Boga skierowane do kobiety i mężczyzny .dopisz do podanych wyrazow wybrane z ramki wyrazy o podeobnym znaczeniu Napisz stopień wyższy przymiotników z ramki we właściwych miejscach są po 3 wyrazy …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o do podanych wyrazów dopisz ich antonimy które będą się zaczynać od litery rz lub ż urojony niejadek często wrogi niesumienn…Do podanych wyrazów dopisz wyrazy pokrewne z ż. druh-..

Obok dopisz wyraz w liczbie mnogiej.

Podaj znaczenie wybranych wyrazów.. Zadanie jest zamknięte.Do podanych wyrazów dopisz wyraz pokrewny zademonstrować-komfort-konstruowanie-nonsensowny-konfiguracja-kompletować-konfitura-kombinator-producent-Plix na …6 Przeczytaj tekst.. Górować.. dziekuje bardzo prosze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt