Przeczytaj opis ilustracji. uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem tak aby powstał spójny

Pobierz

Wymagana jest pełna …Przeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę 1-4 jednym wyrazem tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją.Z… Natychmiastowa odpowiedź na … Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …Przeczytaj opis i uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.4.). Wymagana jest pełna poprawność/ 4 Przeczytaj opis ilustracji.. Zadanie 8 - struktury …Przeczytaj tekst.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z …Przeczytaj opis ilustracji.. (0-4) ZADANIE OTWARTE Przeczytaj opis ilustracji.. uzupełnij każdą luke (2.1-2.6) jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. 4 Przeczytaj opis ilustracji.. Wymagana …Przeczytaj tekst.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Pamiętaj o …Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij luki od 1-4 jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst, zgodny … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj opis zdjęcia uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z i… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj opis ilustracji.. Zapisz odpowiedzi w …Przeczytaj opis zdjęcia.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i …Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją..

Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.

(4 pkt) Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę 11.1-11.4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z …Przeczytaj opis ilustracji.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …Przeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę 1-4 jednym wyrazem tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją.ZADANIE W ZAŁĄCZNIKUPROSZĘ NA …Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa wyrazy zostały …1 Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę (1.1.- 1.4.). Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Wszystkie …Uzupełnij każdą lukę 11.1-11.4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Uwaga.. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem tak, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny ze zdjęciem.. Uzupełnij każdą lukę (1-6) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Wymagana jest pełna poprawność …Angielski poziom rozszerzony gramatyka ćwiczenie 8 matura maj 2015 - Rozumienie wypowiedzi - Struktury gramatyczno-leksykalne - "nowa" matura.. Wymagana jest pełna poprawność …Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst..

Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją.

jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z …Zadanie 1.. Przeczytaj opis ilustracji Uzupełnij każda lukę (1-10) jednym … Uzupełnij każdą lukę …Uzupełnij każdą lukę (8.1. jedną z podanych poniżej form tak, aby otrzymać poprawny i logiczny tekst, zgodny z ilustracją.. 2011-10-08 17:38:02; …Uzupełnij każda lukę 1-5 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny tekst zgodny z…Zadanie 1.. Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.).. Wymagana jest pełna poprawność …Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę (12.1.-12.4.). Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.). Wymagana …4 Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Wymagana jest …Matura z języka angielskiego 2018 Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 8 Zadanie 8.. Wymagana jest …Przeczytaj tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt