Kartkówka z lektury akademia pana kleksa

Pobierz

Autorem "Akademii Pana Kleksa" jest: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian z lektury DRAFT.. Quiz w Poczekalni.. .Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Bardzo polecam!. Akademia Pana Kleksa .AUDIOBOOK Akademia Pana Kleksa - Wolne Lektury Szkoła Podstawowa - Jan Brzechwa.. Toggle navigation 45minut.plNajbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. doggyster 3 lata temu.. Udostępnij.. Kiedy mieszkał w domu nic mu si ę nie udawało.Akademia pana Kleksa | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. 4.Jedynka z matematyki?. Dasz radę.landrine 3 miesiące temu.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Kartkówka z języka polskiego?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTrudny test z lektury Akademia pana Kleksa, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. "Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe - strona 7, Historia o księżycowych ludziach Gdy chłopcy przynieśli senne lusterka panu .Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?.

#lektury #dladzieci.Test ze znajomości lektury Akademia pana Kleksa.

Pobierz legalnie całość (Audiobook) pana Kleksa Z każdym dniem pan Kleks kurczył się, a Alojzy zachowywał się tak, jak się mu podobało.. Przyprowadza do szkoły swych dwóch synów - Anatola i Alojzego, z których drugi okazuje się lalką o niszczycielskich zapędach.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. To nic w porównaniu z tym, co dzieje się w szkole Pana Kleksa.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. 17 pytań.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Test: Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" #akademiapanakleksa #janbrzechwa #brzechwa.. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. Jetzt portofrei bestellen!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Serwis 45minut.pl został stworzony z myślą o nauczycielach..

,,Akademia Pana Kleksa'' - kartkówka ze znajomości treści lektury.

Agnieszka Górowska 5 Streszczenie wybranych fragmentów lektury I Ada ś Niezgódka miał dwana ście lat był chłopcem z włosami koloru rudego i od sze ściu miesi ęcy był uczniem Akademii pana Kleksa.. Zapraszam do rozwiązywania.. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa".. Wyślij zgłoszenie .Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. 296 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaSprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy..

Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.Test z lektury "Akademia Pana Kleksa"!

Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana Kleksa, poziom trudnyLektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Wariactwo, przeróżne historie i wiele ciekawych postaci.. Udostępnij.. Akademia Pana.czytaj dalejMigane Lektury - AKADEMIA PANA KLEKSA - Streszczenie - opr.. Tristan i Izolda - bohaterowie legendy celtyckiej, związanej z .Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012Play this game to review Education.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Zawiera nieodpowiednie treści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt