Jak ustawić temperaturę w zamrażarce amica

Pobierz

System AirFlow poprzez utrzymanie stałej cyrkulacji powietrza w lodówce zapewni Ci jednakową temperaturę w całej objętości komory chłodziarki.Technologia Total NoFrost zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu w środku.. Ta automatycznie ustawi temperaturę w chłodziarce na 4°C, a w zamrażarce na -18°C - to optymalne warunki .l Wybrać właściwą temperaturę: tempera-tura 6 do 8°C w lodówce oraz ­18°C w zamrażarce jest wystarczająca.. 1 to najwyższa temperatura (wtedy w lodówce miałem około 14 stopni na górnej półce - absurd), 7 to najniższa temperatura.. Lodówka z klasą E zużywa o 20% energii mniej niż urządzenie z klasą F. Technologia Total NoFrost zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu w środku i brak potrzeby rozmrażania!szym uruchomieniu to 4°C, a w zamrażarce -18°C.. Wtedy na górnej półce około 4 stopnie celsjusza.Prościej być nie może - gdy chcesz ustawić temperaturę w chłodziarce i zamrażarce, po prostu przekręcasz wewnętrzne pokrętło.. Właśnie dla Ciebie Amica wyposażyła swoje lodówki w Sterowanie sensorowe!. Stopniowa regulacja mocy chłodzenia jest wyjątkowo łatwa i intuicyjna, bo nie musisz się przejmować nastawianiem temperatury co do stopnia - wybierasz jeden z predefiniowanych poziomów.W zamrażarce zazwyczaj ustawiamy -18⁰C i niżej..

Aby zmienić temperaturę należy zastosować się do poniższych instrukcji.

A brak szronu to brak potrzeby rozmrażania!. l Drzwi lodówki lub zamrażarki otwierać tyl-ko, gdy jest to konieczne.. Mam pytanie odnośnie chłodziarko zamrażarki Amica ACZ3403PX a w zasadzie jej zamrażarki.Mianowicie wystąpił problem z utrzymaniem temperatury w zamrażarce, temperatura w zamrażarce dochodzi do ustawionej -18 stopni, wszystko jest pięknie do momentu gdy zamrażarka powinna się ponownie włączyć.Prościej być nie może - gdy chcesz ustawić temperaturę w chłodziarce i zamrażarce, po prostu przekręcasz wewnętrzne pokrętło.. Łatwo możesz nastawić niezależną temperaturę dla chłodziarki i zamrażarki, a także wygodnie korzystać z innych dodatkowych funkcji.. Pamiętajmy, że optymalna temperatura w lodówce powinna wynosić od 3 do 5⁰C, a w zamrażarce -18⁰C.W tym video-instruktażu dowiesz się, w jaki sposób ustawić temperaturę w zamrażarce lodówki Beko.--Odwiedź naszą stronę internetową: łodziarko-zamrażarka do zabudowy BK3235.4DFOMAA.. Wybierz mądrze klasę energetyczną!. Na pewno nie jest to lodówka Amica z Kompresorem inwerterowym!. Funkcja Eco automatycznie ustawi temperaturę w chłodziarce na 4°C, a w zamrażarce na -18°C - to optymalne warunki dla chłodzenia i .Ta automatycznie ustawi temperaturę w chłodziarce na 4°C, a w zamrażarce na -18°C - to optymalne warunki dla chłodzenia i zamrażania przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii..

W instrukcji nie ma słowa na ten temat.Jak ustawić temperaturę w Amica.

Temperatury w komorach mogą się róż-nić od wartości podanych na wyświetlaczu, zależ-Tematy o ustawienie lodówki amica, stara lodówka Amica - chłodzenie, Lodówka Amica - Lodówka a rura od ciepłe wody i piony, Szron w lodówce Amica FK 268.3, Lodówka AMICA AM200 - słabo chłodzi chłodziarka, Lodówka Amica AC 1205P - non stop pracuje agregatChłodziarko-zamrażarka FK3556.4FZXAA / FK3556.4FZAA / FK3556.2FZXAA / FK3556.2FZAA IO-REF-0607/1 (03.2019) INSTRUKCJA OBSŁUGI PLLodówka AMICA FK3556.4FZAA.. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych pokręteł, do jego obsługi niezbędna jest znajomość instrukcji, w której wyszczególniono przypisane do cyfr ustawienia.. Ostrzeżenie!. Musisz zlokalizować albo pokrętło, albo panel sterujący - w zależności od tego, jakie sterowanie ma Twoja zamrażarka.. Ustawiona tem-peratura jest średnią temperaturą w całej komorze chłodziarki.. Panel może mieć zarówno przyciski, jak i działać na dotyk.. Najważniejsze, aby wszystko było jasno opisane.Temperaturę ustawia się strzałkami lub przyciskiem set.. Ale oczywiście dowolnie możemy sobie podwyższyć temperaturę z tym jednak zastrzeżeniem, że ustawienie wspomnianych stopni pozwoli na trzymanie produktu przez ok. rok.. Witam.. Stopniowa regulacja mocy chłodzenia jest wyjątkowo łatwa i intuicyjna, bo nie musisz się przejmować nastawianiem temperatury co do stopnia - wybierasz jeden z predefiniowanych poziomów.Amica ACZ 3403 PX - chłodziarko-zamrażarka..

l Podczas wyjazdu na urlop, należy zwięk-szyć temperaturę w lodówce.

Dobrze jest wie-dzieć, jaka żywność jest przechowywanaak się ustawia temperaturę w zamrażarce lodówki FK 2695.4FT Grażyna, 10-7-2021 19:22:49 jak ustawia sie temperaturę zamrażarki w lodówce Amica FK2695.4FT ,ponieważ jest ustawienie tylko jedno w chłodziarce a do zamrażarki nie znalazłam proszę o podpowiedz.jak ustawić (sprawdzić) temperaturę w zamrażarce Amica FK2695.4FTX..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt