Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem

Pobierz

Jeden wyraz podany został dodatkowo.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Uzupełnij każdą lukę w dialogu … A. rely B. they C. publish D. come E. read F.Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44 Proszę pomóżcie!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Zad 1 uzupełnij kazda luke jednym wyrazem z ramki .W ramce sa cztery dodatkowe wyrazy .zad 2 uzupełnij wyrazy .kazda kreska odpowiada jednej literze PROSZE O …Zadanie 7.. Daje JANUzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Przygotowałes/Przygotowałaś projekt kuchni.. jednym wyrazem, aby powstał spójny i logiczny tekst.. (na …Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem Jess- It's …Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem z ramki w odpowiedniej formie.. Zamień jednostki.Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. W każdą lukę może … sz pisać …Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem , aby powstał spójny i logiczny tekst.. W ramce są cztery dodatkowe wyrazy.. Jess- It's …4***Uzupełnij tekst, wstawiając w każdąlukę jeden wyraz.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupełnij każdą lukę jednym słowem..

Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.)

Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Mam takie zadanie …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Uzupełnij list, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. 2010-09-06 17:51:16; Język angielski/Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij opis.. Pierwsze litery brakujących słów zostały podane.Przeczytaj opis zdjęcia uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny …Uzupełnij każdą lukę (1-10) jednym wyrazem w języku angielskim, tak żeby tekst był poprawny, spójny i logiczny.. ), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w …Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem Lucy- Hi, Jess.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych …Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Uzupełnij poniższe zdania, wpisując jedno słowo w lukę .. (jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki) [ like be good child sell he] Have you ever eaten vhicen in …Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem.. Zobacz odpowiedź.. jednym wyrazem, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..

Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.)

2010-09-06 17:51:16; Uzupełnij …Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. 2014-03-26 …Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Wymagana jest pełna poprawność graficzna i ortograficzna wpisanych wyrazów.. Wpisz w każdą lukę w poprawnej formie jeden wyraz.Uzupełnij tekst wpisując w każdą lukę jeden wyraz w odpowiedniej formie.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych …Uzupełnij każdą lukę w tekście jednym wyrazem z ramki.. Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij jej opis zgodnie z projektem.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny …Uzupełnij poniższy tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. W każdą lukę (1-7) …Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44; Uzupełnij podane zdania.. My dad …Przeczytaj tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt