Piramida numerologiczna kalkulator punkty zwrotne

Pobierz

W przypadku sporządzania diamentu życia jest to zdecydowanie trafniejsza metoda niż wyznaczanie lat osobistych, czy raczej numerologicznych, bo .Numerologia to dziedzina wiedzy ściśle powiązana z matematyką, filozofią, psychologią i fizyką kwantową.. Podlegał będziesz procesowi indywidualizacji realizacji Nastąpi krystalizacja twojej osobowości .Okres będzie sprzyjał aktywności ,przedsiębiorczości organizowaniu tworzeniu przewodzeniu Będziesz mógł liczyć na samego siebie znaleść włąsną drogę na życie.Staraj się być aktywny i samodzielny Polegaj tylko na sobie i na .piramida numerologiczna z cyklami kluczowymi, punktami zwrotnymi i wyzwaniami ; modyfikatory liczb kluczowych; Esencje i tranzyty.. Kiedyś przeczytałem tylko jedną książkę na ten temat.. Dla Jolanty: ( 18.05.1950.). Strona poświęcona piramidzie życia , piramidzie numerologicznej i interpretacji.. Dla Jolanty: 18+1950=1968=(1+9+6+8=24/6 lub 18+15=33/63) Punkty Zwrotne - Cztery PUNKTY ZWROTNE, którym podlega nasza droga życia, są jakby czterema porami roku określającymi swym kolorytem Cykle i Drogę Życia.. III punkt zwrotny(spełnienie) = 4.. W liczbach charakteryzujących Punkty Zwrotne zawierają się informacje dotyczące lekcji do nauczenia się i rodzaju przeobrażeń, jakie mogą się dokonać w każdym z tych .Piramida życia - piramida numerologiczna ..

III punkt zwrotny to I punkt zwrotny dodany do II punktu zwrotnego.

Obliczenie:dzień urodzenia + miesiąc urodzenia= I Punkt Zwrotny np; osoba ur.17.05.1975.-Droga Życia=8 17+05=1+7+0+5=13=1+3=4 1PZ-tej osoby to 4/13 - i trwa do 28 roku 36-8=28 II Punkt Zwrotny rozciąga swój wpływ na kolejne 9 lat, a jego liczba wynika z sumy dnia i roku urodzenia: dzień urodzenia + rok urodzenia = II Punkt Zwrotny.Numerologia to dziedzina, która zajmuje się znaczeniem liczb w ludzkim życiu.. 4 w IPZ PZ to wibracja naszego wcielenia, wskazuje na nasz stosunek do życia, czyli na nasze potrzeby, oczekiwania, które pozwalają nam czuć się dobrze, czuć się bezpiecznie w społeczeństwie, w rodzinie, w stosunkach międzyludzkich, na planie zawodowym, na planie finansowym.Trzeci punkt zwrotny określa kolejne 9 lat i liczymy go dodając do siebie liczbę Pierwszego i Drugiego Punktu zwrotnego, czyli 6 + 7 = 13/4.. masz sporo liczb karmicznych w swojej piramidzie , to jest liczba pracy 4/13-praca cierpliwa i metodyczna i nie liczenie na kogoś daje jakis sukces , ale jak go juz masz to znowu cos jakieś dziury , zawalenie i znowu zmiana .Jest przynajmniej kilka systemów numerologicznych.. znalazlem sie tutaj na forum sprawdzajac odnosniki do mojej strony.. IV punkt zwrotny to miesiąc urodzenia dodany do roku urodzenia.. Kwadrat numerologiczny czyli Strzały siły i słabości Przez goshaa, Sierpień 5, 2014..

Spełnienia to inaczej: punkty zwrotne, białe szczyty lub dekoracje.

Różne można spotkać nazwy tych cykli.. Każda część stanowi kolejny jego etap i wyznacza kierunek rozwoju jednostki.. 421 postów.. Może przyniesc smutne doświadczenia , rozczarowania na skutek ulegania iluzji, utrudnia wybory , ale okres ten służy wewnętrznemu odrodzeniu , poprzez oczyszczenie się z emocji .Witam serdecznie Tak sie sklada ze jestem autorem stronki szark.info - mcs - szark - piramida numerologiczna - piramida życia.. IV punkt zwrotny(spełnienie) = 7 I wyzwanie (czarny szczyt) = 5W momencie naszego urodzenia uruchamia się specyficzny, indywidualny rytm naszego życia wyznaczany Cyklami Życia i Punktami Zwrotnymi.. II punkt zwrotny(spełnienie) = 2.. II Punktu Zwrotnego.. Dla przykładu, jeśli badamy osobę urodzoną 2 października 1956 roku, numerologia opisuje ją jako numerologiczną szóstkę (2 + 1+0 + 1+9+5+6 = 24 => 2+4=6).szark.info - numerologia - piramida życia - piramida numerologiczna Description: Strona poświęcona piramidzie życia , piramidzie numerologicznej i interpretacji.. Są nieposkromione i mają przeogromny entuzjazm.. Cykle Życia modyfikują wpływ liczby Drogi Życia, która nimi rządzi.Kalkulator policzy klasyczny portret numerologiczny G-NPS znany także jako kosmogram gematryczny dla każdego słowa oddzielnie oraz dla całej wpisanej nazwy (firmy, organizacji, partii) i wyświetli tabele portretu numerologicznego potrzebne do dalszej profesjonalnej interpretacji.w piramidzie nie jest to punkt zwrotny dosłownie, jest to wibracja nadświadomości, obejmująca całe zycie człowieka Post został pochwalony 0 razy Ostatnio zmieniony przez Maryna dnia Czw 9:41, 18 Wrz 2014, w całości zmieniany 1 razInterpretacja piramidy numerologicznej..

Ja używam klasycznego ale jest też tak zwana piramida liczącą punkty zwrotne w życiu.

Mamy wyliczone 4 punkty zwrotne, czas na cykle.Podstawową zasadą numerologii jest sumowanie cyfr (np. daty urodzenia) aż do otrzymania liczby jednocyfrowej lub tzw. liczb mistrzowskich 11 albo 22.. III PZ = I PZ - 5/14 + II PZ - 6/24 .TYLKO U NAS: 13 różnych Biorytmów, dodatkowo zestawienie Biorytmu partnerskiego i Biopowinowactwa, Kalkulator numerologiczny, Miernik intuicji, Najszerszy portret zodiakalny, Horoskop Chiński, Kalendarium, ciekawe wpisy i informacje oraz szerokie plany :)Piramida życia - piramida numerologiczna .. DO 31 roku będziesz w punkcie zwrotnym 3/12- to okres skłaniający do pośiwęcen do pozostawania w cieniu.. Według numerologii liczby, które nas otaczają, mają wpływ na naszą osobowość, sposób postępowania w danej sytuacji, a nawet na przyszłe zdarzenia.. Esencje.. Esencje i tranzyty zaliczane są do cykli osobistych.. = III Punkt Zwrotny 5 /14+ 1 /10,28= 6 /15(14+1;5+10),24(14+10),33(28+5) ,42(14+28) 4. miesiąc urodzenia + rok urodzenia = IV Punkt ZwrotnyPunkty zwrotne - spełnienia H REKUS Punkt Zwrotny 1. .. że II PZ wynosiło by 6/24 natomiast z innego opracowania otrzymałam II PZ jako 14 +19 = 33/6 a więc drugi punkt zwrotny będzie trwał od 31 do 39 roku życia..

jezeli ktokolwiek mialby jakies sugestie odnosnie strony ...Numerologia-Punkty zwrotne.

Nie wiem jak z liczb można kogoś poznać ale jeżeli się tym zajmujesz to szacun Lesza.. Dodatkowo można wyliczyć sobie rok osobisty oraz miesiąc osobisty.. Imię i Nazwisko też kryje w sobie moc - sprawdź jaką.Kalkulator numerologiczny.. Nie twierdzę, ze to jest zły system, ja go po prostu nie znam i używam klasycznego.. Zdecydowana większość ludzi żyje w 9-cio letnim cyklu lat numerologicznych, zgodnie z cyklami solarnymi, które trwają właśnie 9 lat.. II cykl = 3 - produktywny.. III cykl = 8 - żniwny I punkt zwrotny(spełnienie) = 2.. I Punkt Zwrotny.. Najważniejsze w naszym życiu są te liczby, które składają się na datę urodzenia lub które można obliczyć na tej podstawie.Tutaj można zamieszczać nowe prośby o pomoc w różnych numerologicznych interpretacjach.. Esencje są oparte na tranzytach i wskazują lekcje do przerobienia, pokazują jakie działania będą najefektywniejsze oraz sposób postrzegania .II punkt zwrotny to dzień urodzenia dodany do roku urodzenia.. Dla mnie najbardziej adekwatną jest nazwa Cykl Możliwości, bo te lata .miesiąc urodzenia + dzień urodzenia = No.. Nie wiem jaki to twór, ale pewnie powstają nowe systemy, które zaczynają podbijać świat.. Czwarty punkt zwrotny to liczba miesiąca, czyli jak w poprzedniej dacie 1 + 1973 = 1 + 20 = 21/3.. Kalkulator został w większości oparty na koncepcjach numerologicznych Nataszy Czarmińskiej (Liczby Losu, Wydawnictwo Wodnika, 1994).Rok osobisty liczony jest zgodnie ze schematem RO = PZ I + aktualny rok.. 17 .piramidę numerologiczną kwadrat numerologiczny wpływy punktów zwrotnych na osi czasu lata pustki interpretacje słowne.piramidy numerologiczne wygladaja nastepujaco: Druga osoba: 3-8-1988 Droga życia: 1. z podliczby 37/10/1 I cykl = 8 - formujący.. Dla osoby urodzonej 27 marca 1964 roku obliczenia są następujące: I punkt zwrotny: 27+3 = 30; 3+0 = 3; II punkt zwrotny: 27+1964 = 1991; 1+9+9+1 = 20; 2+0 = 2; III punkt zwrotny: 3+2 = 5Numerologia » Punkty zwrotne » PROGRAM DO OBLICZANIA PIRAMIDY ŻYCIA: .. Strona 1 z 2 [ Posty: 11 ] 1, 2 Następna strona.. Pasje, liczne zainteresowania oraz ciekawość wobec świata i ludzi - tym się wyróżniają.. Może się skuszę na sprawdzenie, wole jednak w prywatnej wiadomości.Numerologiczne piątki cechuje aktywność i żywiołowość, jakiej nie doświadczymy w przypadku innych liczb.. Na podstawie daty urodzenia oraz imienia kalkulator pozwoli wyliczyć: rok osobisty; miesiąc osobisty; liczba urodzenia; wibracja przeznaczenia; lata pustki; Wyzwania życiowe: wyzwanie główne; pierwsze wyzwanie wtórne; drugie wyzwanie wtórne; Punkty zwrotne: pierwszy punkt zwrotny; drugi punkt zwrotny; trzeci punkt zwrotnyI Punkt Zwrotny + II Punkt Zwrotny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt