Napisz opowiadanie z dialogiem o przygodzie ani z zielonego wzgórza

Pobierz

!Niestety efekt nie był taki, jak zamierzyła, gdyż włosy stały się zielone.. Ania musiała je ściąć, ale odrastające włosy miały już kolor kasztanowy, a nie rudy.. Jednak często wpadała w tarapaty, a każda z nich stawała się prawdziwą przygodą.Opowiadanie z dialogiem " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-04-02 18:26:44 Ania z zielonego wzgórza 2010-02-17 17:53:16 Opisz jedną z historii Ani z książki " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-06-22 14:52:26opisz przygodę Ani z Zielonego Wzgórza która ci się najbardziej podobała 2009-04-18 14:42:07 Opisz Anie z Zielonego Wzgórza 2013-03-11 14:08:28 Opisz jedną z przygód ''Ani z Zielonego Wzgórza '' .. W krótkim czasie swoją osobowością i .Ania z Zielonego Wzgórza (ang. Anne of Green Gables) - seria powieści młodzieżowych autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery opowiadająca o losach Ani Shirley, osieroconej dziewczynki wychowanej w Avonlea przez rodzeństwo Marylę i Mateusza Cuthbertów.Wstęp W roku 1907 Lucy Maud Montgomery zakończyła pracę nad "Anią z Zielonego Wzgórza".. 2010-05-17 18:53:30; Pomocy!. Diana serdecznie dziękowała Ani, Mateusz był z niej dumny.. Powrót Ani na Zielone Wzgórze.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. 2011-04-11 21:09:59; Opis ani z zielonego wzgórza scharakteryzuj 2011-10-10 14:42:32; OPIS ANI ANI Z ZIELONEGO .Gdy doktor przyjechał powiedział Ani, że to ona uratowała małej życie, on przyjechał za późno, gdyby nie Ania Minnie by już nie żyła..

2010-03-21 20:18:35; proosze o opis ani z zielonego wzgórza!

2010-12-19 14:52:03Przydatność 60% Plan wydarzeń lektury pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Opowiedziała o tym Mateuszowi i oboje bardzo posmutnieli myśląc, że ktoś chce im odebrać Anię.. Przekonaj się, czy pamiętasz przygody Ani Shirley!Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. 15.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. Oburzenie Ani spowodowane wypowiedzią pani Małgorzaty.. Troska Maryli o los dziewczynki.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Kłótnia Ani z Gilbertem.. Dziewczynka zaczęła się ładniej ubierać.. Obrażenie i przeprosiny pani Linde.. Chcę byście mi napisali wypracowanie dobre wypracowanie!. 2010-05-17 20:47:01 Napisz mi opowiadanie o Ani z Zielonego Wzgórza 2010-01-07 17:46:57 Napisz opowiadanie o przygodzie .. Moich rodziców nie było, pojechali do sklepu oddalonego o dwadzieścia .Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza - opis Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną..

Przygoda Ani z zielonego wzgórza.

Jej zdziwienie było ogromne, kiedy nie zastała swojej wychowanki w kuchni, choć prosiła ją, aby przygotowała herbatę punktualnie na piątą.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz opowiadanie o najciekawszej przygodzie "Ani z Zielonego Wzgórza "Ania była załamana, nie chciała podziwiać Zielonego Wzgórza, by bardziej potem nie tęsknić.. Wyjaśnienie pomyłki.. Wpierw ucieszyłam się, że mam ciocię, lecz później uświadomiłam sobie, że ona chce mnie zabrać z Zielonego Wzgórza.. 8.Przebywała tam przez cztery miesiące, aż do dnia, w którym w sierocińcu zjawiła się pani Spencer z prośbą o znalezienie jedenastoletniej dziewczynki dla Cuthbertów.. Opis charakteru Ani z Zielonego Wzgórza.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Przełożona Domu Sierot uznała, że Ania Shirley będzie odpowiednia i dziewczynka wyruszyła z panią Spencer na Wyspę Księcia Edwarda.Pewnego wieczoru, w ostatnich dniach kwietnia, Maryla wracała na Zielone Wzgórze z posiedzenia związku.. Gdy dowiedziała się o tym panna Barry, przepraszała Anię za to, że zabroniła Dianie przyjaźnić się z taką wspaniałą dziewczyną.Należy napisać opowiadanie twórcze -do 06 maja , w MS Word, wysłać na mojego maila.. Spotkanie z panią Linde.. Diana serdecznie dziękowała Ani.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem..

Prosze o pomoc poniewarz bendziemy pisać klasowe wypracowanie z "Ani z Zielonego wzgórza".

W panice szybko uciekłam przez okno i pobiegłam ile sił w nogach do Lasu Duchów.Napisz opowiadanie z dialogiem, opisem, itp, z książki Ania z Zielonego Wzgórza, To opowiadanie ma być na podstawie jednej z przygód.. Stara panna rozmyślała, jak przyjemne są powroty do domu, w którym jest Ania.. Przebrałam się w moje fioletowe piżamy i już chciałam się kłaść do łóżka, gdy nagle usłyszałam przed moim domem jakieś trzaski.. 8. Wdrażanie bohaterki do codziennej modlitwy.. Dziękuje !. Nieudany podwieczorek Ani i Diany.. Przeprosiny Ani.. Początek wychowywania Ani.. Pioruny strzelały w ziemię jak strzała.. POMÓŻCIE !. Wyobraź sobie, że przenosisz się na Zielone Wzgórze.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.. Powieść, wcześniej odrzucona przez pięć wydawnictw, zyskała przychylną opinię bostońskiego wydawnictwa PAGE, które zaproponowało pisarce napisanie kolejnej książki o przygodach rudowłosej Ani Shirley.6.. Parę minut później z facjatki zbiegła Ania, radosnym głosikiem życząc wszystkim wesołych świąt.. Pójście Ani do szkółki niedzielnej.. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na Zielonym Wzgórzu..

Kto napisze jest Superandzki!Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki "Ania z zielonego wzgórza ".

"Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery stała się bestsellerem, gdy tylko trafiła na półki w księgarniach.. Przyjaźń z Dianą.. Mark Twain nazwał Anię "najukochańszym dzieckiem literackim od czasów Alicji w Krainie Czarów".. Padał deszcz.. Gdy Maryla dowiedziała się, że dziecko ma trafić do pani Blewett i nadal opiekować się dziećmi zmieniła zdanie i zabrała dziewczynkę na Zielone Wzgórze.Gdy doktor przyjechał powiedział Ani, że to ona uratowała małej życie, on przyjechał za późno, gdyby nie Ania, Minnie by już nie żyła.. Maryla pobłażliwym tonem stwierdziła, że sukienka jest zbytkiem, który rozbudzi próżność Ani.. Przybycie Ani na Zielone Wzgórze.. zadanie dodane 10 października 2010 w Język polski przez użytkownika kaja809 (20) [Szkoła podstawowa] .. napisz opowiadanie na temat,,moje spotkanie z bohaterem przeczytanej książki.Zadanie: prosze napiszcie mi krótkie opowiadanie z dialogami na podstawie wybranej przygody ani z zielonego wzgórza potrzebne mi jest na jutro Rozwiązanie: w miasteczku avonlea zmienił się duszpasterz na miejsce starego proboszcza przyjechał młody"Moje spotkanie z Anią z Zielonego Wzgórza" Była burzowa noc.. Mateusz był z niej dumny.. Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. Podczas pobytu na Zielonym Wzgórzu, piegi Ani zbladły, a sylwetka nabrała pięknych kształtów.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Jednak los okazał się dla niej łaskawy.. Napisz opowiadanie twórcze, w którym opowiesz swoją przygodę z Anią Shilrey, a jednocześnie wykażesz się dobrą znajomością lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Opis Ani ShirleyWypracowanie z Ania z Zielonego Wzgórza.. Poznawanie nowych obowiązków..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt