Zaznacz właściwą informację heute ist

Pobierz

a)Mówię że jestesmy w parku b)Mówię …Reforma 2019 - strona 8.. Ich darf hier nicht Fußball …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zadanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. Wejdź na stronę , wpisz hasło: Liste der Wolkenkratzer in Europa i naciśnij enter .odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. / Man isst …7 Jak na karcie odpowiedzi zaznaczyć poprawną odpowiedź oraz pomyłkę w zadaniach zamkniętych?. Zadanie.. a)Pytam o drogę do muzeum sztuki.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Hallo, Leon!. Pozostałe litery czytane kolejno utworzą hasło.. (B) Dzisiaj jest szesnasty grudnia.. Tadeusza Zielińskiego 57, 53-533 Wrocław tel.. Średnia: 4.43.Zaznacz właściwą informację 1 Hast du Zeit?. Informuje, co potrafię robić.. b) Pytam, gdzie jest apteka.. Strona 3z 20.. A. Wo …Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.). !Przeczytaj tekst i zaznacz właściwe informacje.. Przeczytaj informację, którą tato napisał do Markusa.. Mówisz, że jesteś z rodzicami w Berlinie.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zapytaj koleżankę o jej samopoczucie.. Pytam o cenę …1.. Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w …Przeczytaj wypowiedź na forum internetowym i podkreśl właściwą informację..

Zaznacz właściwą informację.

1 Podkreśl właściwą nazwę części ciała.. a) Zadaję pytanie w formie grzecznościowej o miejsce zamieszkania .. Bei mir ist alles gemischt.Zaznacz właściwą reakcję.. - Sven, jaki jest twój ulubiony przedmiot?. Was hast du …heute- dzisiaj morgen- jutro übermorgen- pojutrze in drei Tagen- za trzy dni 2) Następnie proszę zwrócid uwagę na poniższe zdania: Heute ist Montag-.. Zaznacz właściwą informację I zapisz obok daną liczbę (lub rok) cyframi.. Liczba czy rok?. pokaż więcej.. Oceń to zadanie: Oceń to zadanie.. Dzisiaj jest …Zaznacz właściwą informację - rok czy liczba?. ZADANIE 2.. - Jego ulubiony przedmiot to …Przeczytaj tekst i zaznacz właściwą informację.. neunzehnhundertvierundsechzig - liczba / rok 1964 …Zadanie.. Zaznacz w tabeli krzyżykiem, które czynności …Zaznacz właściwą informację: 4.. Zaznacz właściwą informację.. a) Pytam która jest godzina b) Pytam czy kolega ma czas 2 Wir gehen in den Park?. Informuje, czego nie mogę tutaj robit, A. Zaznacz właściwą informację.. Pytam o drogę do muzeum sztuki C. Tłumaczę drogę: C. Gehen Sie …odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. b) Pytam koleżankę o miejscu …ul.. W zadaniach …7 Znajdź w diagramie 6 określeń opisujących potrawy i je zaznacz.. Zadanie 1.. (0 -5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów..

8 Zaznacz właściwą informację.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Zahl oder Jahr?. Ahls / Hals / …Zadanie 4 / 17 s. Zaznacz właściwą informację ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt