Chłopi sprawdzian ze znajomości lektury

Pobierz

Gdzie toczy się akcja utworu?. • Kim jest Rosół?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. 125, tel: (22) 621-30-17, e-mail: sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. Pobierz (doc, 55,5 KB) Komentarze.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Test Z "Chłopów" tom I JESIEŃ - sprawdzian z treści lektury - poziom rozszerzony.. wg Otaratajcio.. Dzieci z Bullerbyn - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Dzieci z Bullerbyn.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Test składa się z 12 pytań.. opiekunem uczniów.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. 11-6 punktów - Starasz się, ale słabo pamiętasz treść lektury.. Powiązane z testem z Dzieci z Bullerbyn.. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w. Przerwij test.. Reymont zmarł 5 grudnia 1925 roku: a) rok po otrzymaniu literackiej Nagrody NoblaLektury Skąpiec / Skąpiec.. Powodzenia!. Zawiera 20 pytań.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaTest z lektury.. Jesteś uważnym czytelnikiem.. braku paliwa w maszynie..

Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.

Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Chłopi TOM I 29 lutego 2020 0 Przez admin .. Do testu wybrałem "Oddział chorych na raka" A .Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1. wg Ireneusz2.. SZKOŁA 2, 2009-08-02, ocena: a gdzie prawidłowe odpowiedzi?. Jakie relacje łączyły: Macieja Boryne i Józkę (ojciec-córka) Hanka i Antek (żona-mąż) Dominikowa i Jagna (matka-córka) Jagna Paczesiówna Jędrek (siostra-brat) Jędrek i Szymek (brat-brat=bracia) Kowal i Maciej - (Kowal+Magdalena - to córka Macieja Boryny) Maciej i Grzela (ojciec .Test ze znajomości lektury Chłopi Władysława Reymonta.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Balladyna - test ze znajomości lektury Koło fortuny.. Więcej.. Pisarz otrzymał za ten utwór Nagrodę Nobla w 1924.. Polub.. Fundacja Nowoczesna Polska, 00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 lok.. w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .Robię uczniom zapowiadane kartkówki ze znajomości lektur.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. PDF Materiały do wydruku.Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".. z Mikołajkiem.Test ze znajomości lektury Chłopi TOM I. Osadź.. Skomentuj.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i .Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci..

Kl. 3 Dziewczynka z parku - test znajomości lektury.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.0.. jednym z uczniów.. test > Skąpiec.. SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURYKsiążka bardzo przydatna podczas omawiania "Chłopów" w szkole.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. wg Szkolaodkrywców.Publikacja zawiera testy ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy" oraz "Chłopcy z Placu Broni".. Z ilu części składa się powieść Chłopi W.S.. proszę o ich podani wojka1, 2019-09-22, ocena: .. Chłopów nagrodzono literacką Nagrodą Nobla w roku: : 1.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. właścicielem restauracji.. Poza tekstem samego utworu czytelnik znajdzie tu szczegółowe opracowanie obejmujące międz.. Edytuj elementy.. W którym roku ukazała się powieść?. Myślisz, że dobrze znasz "Małego Księcia"?. Pamiętasz istotne fakty.. Udostępnij.. kuzynem Mikołajka.. Pytanie 1 /10.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.. Test Z "Chłopów" tom I JESIEŃ - sprawdzian z treści lektury - poziom rozszerzony.. : 2 3 4 5Test ze znajomości lektury Chłopi Władysława Reymonta.. Sprawdź!. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. w Londynie pod Paryżem na prowincji w Paryżu w Montpellier.. Udostępnij Udostępnij wg Milena285.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

16-12 punktów - Dobrze znasz treść lektury.

Zawsze chodzili ze spuszczoną głową, patrzyli spode łba, a spojrzenie mieli ponure i przenikliwe i nikt nigdy nie widział uśmiechu na .Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE.. XCezor 2 lata temu.. Chłopi - powieść Władysława Reymonta, pisana w latach , opublikowana w formie książkowej w latach .. Tom 1 - Jesień.. Test Z "Chłopów" tom I JESIEŃ - sprawdzian z treści lektury - poziom rozszerzony.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Sprawdzian znajomości lektury - w podziale na grupy i z modelem odpowiedziSprawdzian znajomości lektury - w podziale na grupy i z modelem odpowiedzi.. Klasa 3 Polski.. Pytanie 1 /10.. Quiz w Poczekalni.. .Lektury Chłopi tom 1 / Chłopi tom 1. test > Chłopi tom 1.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Polecam przeczytanie jej ponownie.Znajomość lektury "Sposób na Elfa".. Rozwiąż test.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. Jakie relacje łączyły: Macieja Boryne i Józkę (ojciec-córka) Hanka i Antek (żona-mąż) Dominikowa i Jagna (matka-córka) Jagna Paczesiówna Jędrek.Chłopi - opracowanie i streszczenie.. Aby więc sprawdzić, czy to naprawdę takie trudne, postanowiłem przetestować samego siebie..

Motyw ... Test z znajomości bogów Test.

O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Plik chlopi sprawdzian ze znajomosci lektury.zip na koncie użytkownika doyle1964 • Data dodania: 27 mar 2015Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Przerwij test.. 30 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jakie relacje łączyły: Macieja Boryne i Józkę (ojciec-córka) Hanka i Antek (żona-mąż) Dominikowa i Jagna (matka-córka)Wesele - test wiedzy.. Planeta Małego Księcia była:"Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III 21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.. Podobne ćwiczenia ze społeczności.. Tom 1 - Jesień.. Chłopi - powieść Władysława Reymonta, pisana w latach , opublikowana w formie książkowej w latach .. Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. Pisarz otrzymał za ten utwór Nagrodę Nobla w 1924.W Polsce lektura ta ukazała się dopiero 1957 roku.. Niektórzy zapewniają mnie, że przeczytali, ale nie zapamiętali.. Jak bowiem można zapamiętać informacje z kilkuset stron?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt