Popatrz na ilustracje popraw błędy w zdaniach 1-5

Pobierz

W każdym zdaniu jest tylko jeden błąd.. pracy na lekcji.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Zrób ćwiczenie 4 ( zeszyt ćwiczeń strona 73) .. Popatrz na obrazki w zadaniu 6 i uzupełnij zdania.. Na stronie znajdują się autorskie ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz ćwiczenia dotyczące użycia funkcji i środków językowych przydatne do .1.. Popraw błędy w zdaniach/pytaniach utworzonych w czasie Present Simple.. Podkreśl je.. Przeczytaj uzupełnione zdania z zadania nr 1. e) Powiem tobie prawdę .. Gdy nie miałeś kredytu hipotecznego, mógłbyś jeździć częściej na wakacje.. Napisz zaproszenie.. 5 There is some rice.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Popatrz na ilustrację.. Może wymagać: odniesienia się do indywidualnych doświadczeń.. Co to jest tu się zadania pisze .. Proszę uważać na 3 osobę w zdaniach twierdzących jak i na formę zastosowania operatora w zdaniach przeczących 5.. Węgiel kamienny wydobywa się w naszym kraju metodą głębinową.. W tym miejscu powstała osada nazwana póżniej Warszawą.1.. Wybierz jeden z tematów .. C z paragrafami 1 - 3. .. Proszę o pomoc musze zdania ułożyć w kolejności.. Na ulicy Weneckiej, przed kamienicą numer siedem, zatrzymał się czarny .. Popatrz na obrazki i napisz, jaką pizze zjadły dzieciaki.. Przeczytaj tekst ( podręcznik strona 82) i zapisz do zeszytu nowe słówka: .Popraw błąd na slajdzie..

... popraw błędy w zadniach.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ułóż zdania pasujące do histori przedstawionej na ilustracji na stronie 89.wykorzystaj podane sformułowania.. Kliknij jeden z sugerowanych wyrazów w okienku Pisownia, a następnie kliknij pozycję Zmień.. W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Moi dziadkowie urodzili się w .Popatrz na obrazki I powiedz ile lat ma Ricky na każdym z nich.. Wyszedłszy ze szkoły , zaczął padać deszcz.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania 1.. Nie jadłam tak dużo, gdybym nie pracowała w domu 3.. Jeśli nie, popraw błąd.. pracy w grupie.. 5) Jarek dostał minusa,bo nie pracował na lekcji.. Przepisz zdania bez błędów.. d) Ile chłopców nie ma w szkole ?. 3) Dawniej kamień na drogach był kładziony zupełnie inną techniką.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Zapisz na kartce min.. c) Nie będę jego słuchał.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. 1 Syrena obiecała ,że mu się za to odwdzięczy.2.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 1-3.. 4 w podręczniku.. 4.Uzupełnij zdania w ćwiczeniu 3 wyrazami z tekstu..

5.popatrz na obrazek .popraw błędne informacje w zdaniach.

6 .Present Simple - popraw błędy.. b) Kogo jest ten kapelusz?. Spróbuj opowiedzieć, co się na nim znajduje, pamiętając o powyższych zasadach.. 2) Cóż,że chłopaki przyszli,skoro było już za póżno.. Uporządkuj zdania w odpowiedniej kolejności.. Uzupełnij zadania w zeszycie ćwiczeń: Strona 50: - zad.. Popraw błędy w zdaniach 1-5.Popatrz na ilustrację.popraw blędy w zdaniach 1-6.\ daje 100 punktów proszę o szybką odpowiedź Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zadanie 4 str 60 .popatrz na ilustracje .popraw błędy w zdaniach 1-6 .pomocy plissss.. Popraw błędy w zdaniach : a) Ania i Kasia są przyjaciółkami , a więc żyją jak pies z kotem.Popraw błędy w zadaniu 6.. W województwie lubuskim wydobywa się gaz ziemny.. Gdybyśmy mieli dziecko, to nie wysypialiśmy by się.. 4) Tylko taka ilość zawodników mogła uczestniczyć w turnieju.. Przeczytaj tekst.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zobacz odpowiedź.. Zapisz dwa zdania…".. g) Dokąd nie będzie cię w Polsce h) Podaj mi tą książkę ,co leży na stole.1.Popraw błędy (zmień w zdaniach jak najmniej) 1.. Czekając na swoją kolej przeglądał czasopisma .popatrz na obrazki i uzupelnij zdania slowami z ramki add bake chop mix slice.. 2010-02-15 17:43:35 Język angielski ..

Popraw błędy w podanych zdaniach .

Na dzisiejszej lekcji poznasz czas Present Simple w zdaniach twierdzących.. Kliknij przycisk Ignoruj wszystkie, aby pominąć wszystkie wystąpienia błędu.II Popraw błędy w zdaniach (niektóre są poprawne) 1 Jason has visited us twice since last November.. 2011-12-06 18:20:00Język angielski - popraw błędy w zdaniach.Zamień 1 wyraz w zdaniu na inny.. dotyczące wykonania piosenek.Popatrz na obrazek.popraw błędne informacje w zdaniach.. Na pytania należyAutor: MondoxPompa, 2016-03-07 16:51:51.. W Polsce znajdują się złoża rudy żelaza, ale nie są eksploatowane.. Znajdż i popraw błędy gramatyczne w podanych zdaniach.. Gdybyś nie siedział długo w nocy, nie miałeś problemów ze wstaniem do pracy.. Popraw te, które są niegramatyczne lub nielogiczne.. > Search results for 'popatrz na obrazki i uzupelnij zdania'W każdym z podanych zadań znajduje się błąd .. W Polsce nie wydobywa się ropy naftowej.. Dodaj do: Które zdania są zgodne z tekstem a które nie Popraw błędy.. 3 zdania opisujące obrazek.. 5.James knows the book.Popraw błędy w podanych zdaniach.. gramatyka ?. a) Daj mi tego flamastra .. Przeczytaj podane zdania oznajmujące.. Piotra.. f) Mi się to podoba .. 7.Rosie could swim very well now.Popraw błędy w zdaniach.Wskaż jaki to błąd np.ortograficzny,składniowy.. 1) Pamiętam,że to był 28 marzec i pogoda była wspaniała..

Zapisz te zdania poprawnie .

Popraw błędy w ćwiczeniu 4 ( zeszyt ćwiczeń strona 65) 6. ćw 3 str 48 proszę o szybkie rozwiązanieW zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4).. Zaloguj się, by dodać komentarz.To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. Na które z pytań znajdziesz w nich odpowiedz?. Aby pominąć błąd, wykonaj jedną z następujących czynności: Kliknij przycisk Ignoruj, aby pominąć to wystąpienie błędu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt