Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie przeszłym präteritum

Pobierz

Gdy Dagmar miał 11 lat chciał mieć motorower.wpisz prawidlowe formy czasownikow podanych w nawiasach w czasie past simple Uzupełnij tekst odpowiednimi formami rzeczownika i określających je przymiotników., podanych w nawiasach.Skąd wiadomo w jakiej liczbie pol.. Pytanie brzmi: Zad.1 Uzupełnij zdania podanymi słowami.Dwa rzeczowniki zostały podane dodatkowo.Zad.2 Wpisz czasowniki w nawiasach w czasie przeszłym prateritum.. Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie przeszłym Präteritum i przetłumacz podane zdania í. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. 2012-12-13 16:26:14 Napisz historyjkę w czasie przeszłym prateritum .. zapytaj sie takze w liscie o…Karta Pracy Klasa VII 26.03.2020 Zad.. (müssen) du das Zimmer selbstUzupełnij luki we wpisach na Facebooku podanymi wyrazami.. Drobna uwaga, w szósty geleihen .Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki, używając ich w czasie Present simple lub Present continuous.. Wykorzystaj podane słowa: 2011-03-03 16:47:51wpisz prawidlowe formy czasownikow podanych w nawiasach w czasie past simple.. Cząsteczka tego związku zawiera ponadto dwa asymetryczne atomy węgla - o hybrydyzacji sp 3 z przyłączonymi czterema różnymi podstawnikami.. Poniżej przedstawiono wzór witaminy C, w którym małymi literami oznaczono .Zad.. Napisz wiadomość po angielsku Wyjeżdżasz z domu na pare tygodni.Liczebniki zapisz słownie..

Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie przeszłym Präteritum.

Wpisz podane w nawiasach czasowniki w czasie Präteritum.. Zapytaj kolegów, czy musieli się długo uczyć, gdy byli w drugiej klasie.. 1 My father …Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie Present simple lub Present continuous.. Tam, gdzie to konieczne, użyj odpowiednich wCzasowników posiłkowych.Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Od czterech lat uczę tego języka.. Wstaw podane czasowniki w czasie Past Simple.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.wpisz prawidlowe formy czasownikow podanych w nawiasach w czasie past simple.. Mit 11 Jahren (wollen) _____ Markus und Martin ein Motorrad haben.Wpisz w luki podane czasowniki w czasie przeszłym.. Napisz zdania 1-8 w czasie Perfekt.. cz mnogiej.wpisz prawidlowe formy czasownikow podanych w nawiasach w czasie past simple Piszesz list do nowo poznanej kolezanki z anglii.. Zad.1 Uzupełnij zdania podanymi słowami.Dwa rzeczowniki zostały podane dodatkowo.Wpisz podane czasowniki w odpowiednie luki (niemiecki) 2010-05-24 21:05:35 Napisz 10 pytań w czasie Present continuous 2011-05-08 11:25:55 Uzupełnij dialog, wstawiając podane czasowniki w czasie Present continuous .Wpisz podane czasowniki w czasie przeszłym Präteritum..

4.Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie przeszłym .

(w czasie przeszłym PAST SIMPLE) Muszą w nim być takie słówka jak: -get up -go(to school) .W cząsteczce kwasu askorbinowego (witaminy C) występują dwa enolowe atomy węgla, czyli atomy węgla o hybrydyzacji sp 2 z przyłączonymi grupami hydroksylowymi.. Napisz opowiadanie z dialogiem o znajomości zawartej w niesamowitych okolicznościach Masz napisac o sobie i w czasie przeszłym BARDZO PROSZE PILNE!. _____ Author: Admin Created Date: 04/20/2020 10:57:00 Last modified by: Admin .Napisz czasowniki w nawiasach w czsie przeszłym We were a month late!. Warum.Opublikowany in category Język niemiecki, 09.10.2020 >> .. W wolnym czasie gram w squasha.Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie present simple lub present continous 1.What (you do)_____ are.. - MidBrainartWpisz podane w nawiasach czasowniki w czasie przeszłym mam pytanie Czy ktoś z was zacząć już pisać opowiadanie o.. - MidBrainartWpisz czasownik sein w czasie przeszłym Präteritum.. 3 Sue never (eat) _____ burgers.Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie past simple ] last week l (pack) .. my suistcase ,.. - MidBrainartJestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Gdy mieliśmy 10 lat potrafiliśmy już pływać..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt