Przykładowe sprawozdanie nauczyciela mianowanego

Pobierz

Moszczenica.. 8 ust.. Podjęłam .SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO Imię i nazwisko nauczyciela odbywającego staż: mgr Kamila Duda Nauczany przedmiot: wychowawca w świetlicy Posiadane kwalifikacje: Wychowanie fizyczne, studia magisterskie, Politechnika Opolska (2012 r.) Instruktor piłki siatkowej, Politechnika Opolska (2010 r .Niniejsze sprawozdanie powstało w związku z zakończeniem przeze mnie stażu na stopień nauczyciela mianowanego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Zarzeczu Łukowskim oraz Zespole Szkół w Czerśli.. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.. 2. rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dz. U. poz. 393); 3.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O AWANS NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO IMIĘ I NAZWISKO: mgr Gabriela Jasińska- Duda MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU: Miejskie Przedszkolu nr 7 im.. Pytania częściowo wypracowane zostały podczas szkolenia na eksperta, ułożone przeze mnie oraz wyszukane w internencie.. Sieradz.Poniżej przedstawiam przykładowe pytania, które mogą pojawić się podczas komisji egzaminacyjnej na stopień nauczyciela mianowanego..

Arkusz samooceny pracy nauczyciela.

Sprawozdanie zawiera działania podejmowane w czasie edukacji zdalnej.. 8 ust.. Sprawozdanie cząstkowe z realizacji zadań zawartych w planie rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego starającego się o awans zawodowy na stopień nauczyciela dyplomowanego za I semestr roku szkolnego 2013/2014SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO Imię i nazwisko: Krzysztof Święs Nazwa szkoły: Gimnazjum w Ptaszkowej Adres szkoły: Ptaszkowa 406, 33-333 Ptaszkowa Przedmiot: Informatyka, zajęcia techniczneSprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela mianowanego za okres stażu od 1 września 2014 r. do 31 maja 2016 r. Niniejsze sprawozdanie powstało w związku z zakończeniem przeze mnie stażu na stopień nauczyciela mianowanego.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowego nauczyciela mianowanego..

Został mi jeszcze rok ale już się zastanawiam jak napisać sprawozdanie.

Rozmowa kwalifikacyjna Poradnik udostępniany jest w formie pliku PDF.. Uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego jest już dużo trudniejsze, czas do jego osiągnięcia również się rozszerza.. Agnieszka Magacz.. Vademecum awansu zawodowego nauczycieli Stanowi on uzupełnienie poradników, które oferujemy w naszym serwisie dla kandydatów na nauczyciela kontraktowego, mianowanego i dyplomowanego.Lepsza Strona Edukacji - kursy i szkolenia dla nauczycieli "Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.. Również na stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie znajdziecie przydatne informacje -> kliknij tutaj.. Przykładowe opisy i analizy 4.. Walta Disneya w Chrzanowie Dyrektor przedszkola: Ewa Jurkowska Opiekun stażu: Alicja Jeleń Czas trwania stażu: Cel główny: uzyskanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego Niniejsze sprawozdanie powstało w związku .Sprawozdanie dotyczy realizacji stażu, który odbywałam w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie, ubiegając się o awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego.. Jestem nauczycielem - bibliotekarzem z dwudziestodwuletnim stażem pracy pedagogicznej.Jedni nauczyciele pisali plan rozwoju zawodowego według par..

egzamin i komisja 2020. porównanie wymagań niezbędnych do uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego.

Sprawozdanie uwzględnia działania podejmowane w czasie edukacji zdalnej To przykładowe sprawozdanie przyda się osobom, które: już zaczęły pisać swoje sprawozdania i utknęły w martwym punkcie; potrzebują potwierdzenia, że to, co do tej pory napisały, napisały dobrze.Sprawozdanie cząstkowe z realizacji planu rozwoju 1 5,0 (2020-12-11) Sprawozdanie cząstkowe z realizacji planu rozwoju ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ ZAWODOWY NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO.. Powrót.. Można go wydrukować na domowej drukarce.. Bez względu na to, według którego ustępu pisałeś plan (1 lub 2), to sprawozdanie należy pisać według wymagań niezbędnych, czyli par.. Pracuję jako nauczyciel w ….. od 1 września 2012 roku.. Cechy prezentacji multimedialnejsprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego ubiegajĄcego siĘ o awans zawodowy na stopieŃ nauczyciela dyplomowanego dotyczy § 8 ust.. Pytania do poszczególnych wymagań niezbędnych do uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego: 1) umiejętność organizacji i .Kolejna prezentacja zawiera przykładowe zapisy w sprawozdaniu, informacje o prezentacji dorobku zawodowego oraz przebiegu komisji egzaminacyjnej..

W dniu 1 września 2016 roku rozpoczęłam staż na stopień nauczyciela mianowanego, który zakończył się 31 maja 2019 roku.

Czas trwania stażu: 2 lata i 9 miesięcy 2.Nauczyciel mianowany.. 8 ust.. Wstęp.. "Awans zawodowy nauczyciela na uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego Podstawa prawna: PODSTAWA PRAWNA: 1. ustawa z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela zmiany 2018r.. Projekt oceny dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego Barbara Opaska; Wykorzystywanie w pracy technologii informacyjnej i komunikacyjnej Monika Fijałkowska-Świostek "Plan rozwoju nauczyciela mianowanego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela .Samoocena w portalu Edux.pl.. Data złożenia sprawozdania z pierwszego roku stażu : czerwiec 2018 roku Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela mianowanego za okres stażu od 1 września 2017 r. do 31 maja 2018 r.Nauczyciel mianowany - awans zawodowy: przepisy prawa, podpowiedzi, dobre rady o planowaniu, realizacji stażu, a także przygotowaniu do egzaminu.. Z tego co wiem u nas wszystkie nauczycielki które robiły awans pisały sprawozdanie ręcznie a wy coś fajnego piszecie o prezentacji.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego Ewy Fugowskiej.. Przykładowa prezentacja multimedialna.. Staż na nauczyciela mianowanego może bowiem rozpocząć osoba, która od dwóch lat jest nauczycielem kontraktowym (lub od roku, jeśli posiada stopień naukowy doktora), a jego długość to 9 .Znalazłam przykładowe pytania zadawane nauczycielom starającym się o stopień nauczyciela dyplomowanego - pokrywają się one z moimi, więc podaję link, może z nich skorzystacie -> Przykładowe pytania na nauczyciela dyplomowanego.. Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.1 SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA STAŻYSTY Imię i nazwisko: Joanna Miarka - Żukowska Miejsce pracy: Niepubliczne Przedszkole im.. 1 Rozporządzenia z 2013 r., a inni według par.. M. Montessori w Sochaczewie Terminarz; 1.. Ewa Fugowska nauczyciel mianowany Szkoły Podstawowej nr 39 w Gliwicach.. Zostało napisane na podstawie § 7 Rozporządzenia MENiS z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego w okresie stażu na stopień zawodowy nauczyciela mianowanego.. 2 pkt.. 1 wychowanie fizyczne (2020-08-02)Cześć dziewczynki, dawno tu nie zaglądałam bo zajęłam się swoim awansem na nauczyciela mianowanego.. sprawozdanie z realizacji stażu również przekazuje się dyrektorowi szkoły, .. że przykładowe działania, które zapisałam wyżej nie są przez ciebie realizowane, a możesz je wdrożyć .Sprawozdanie dla nauczyciela mianowanego w okresie przejściowym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt