Napisz sprawozdanie z wycieczki do kina

Pobierz

Można napisać sprawozdanie z wycieczki szkolnej, z zawodów, z dyskoteki szkolnej, z lektury, ze sztuki teatralnej, z dyskusji.. tj 19 grudnia 2019 roku, wybraliśmy się z przyjaciółmi do lokalnego kina "Okienko", na film "Iluzja".. Dnia 21 stycznia 2011 roku nasza szkoła zorganizowała dla klas szóstch wyjazd na przedstawienie teatralne pt. "Ten Obcy".. Utworzono: poniedziałek, 29, maj 2017 14:26 | | Odsłony: 13206 29 maja bieżącego roku nasza klasa uczestniczyła w wycieczce do kina "Millenium" w Łomży.. W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie.Przydatność 70% Sprawozdanie z wycieczki do kina (Shrek) 15 października moja klasa wybrała się do kina, aby zobaczyć trzecią część filmu o przygodach zielonego ogra - Shreka.. Zielony stwór stał się ulubieńcem dorosłych i dzieci.. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59; Napisz sprawozdanie z wycieczki.. Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.. Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury.. W imieniu kikora napisz sprawozdanie ze spotkania Al.Przykład 2: Sprawozdanie z wycieczki Sprawozdanie z wycieczki - przykład.. Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy swoje miejsca.Mam tylko niewielkie zastrzeżenia co do dekoracji, wydawały mi się zbyt skromne w porównaniu z ogólnym przepychem..

Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.

2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59; Napisz sprawozdanie z wycieczki do kina ; d 2012-02-17 22:52:31; Napisz sprawozdanie z wycieczki klasowej do Krakowa lub Torunia?. Zbierz .. W środę trzy pierwsze lekcje odbyły się normalnie natomiast na czwartej -jaką była religia - wszyscy siedzieli jak na szpilkach, wyczekując z niecierpliwością końca lekcji.Sprawozdanie z wycieczki do kina (Shrek) 15 października moja klasa wybrała się do kina, aby zobaczyć trzecią część filmu o przygodach zielonego ogra - Shreka.. Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp: przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii.. opis dzieła: Film przedstawia przygody…, Akcja toczy się…, Bohaterami są… .wycieczki szkolnej, uroczystości nadania imienia Twojej drużynie harcerskiej; akademii z okazji Dnia Kobiet, otwarcia wystawy prac plastycznych uczniów z Twojej szkoły, wyprawy do kina, teatru czy na koncert.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i .Sprawozdanie z filmu — przykład W sobotę.. Uwaga!. Wszystko było bardzo umowne i trzeba było mocno ćwiczyć wyobraźnię: pusta rama zamiast prawdziwych drzwi, żadnych ścian, same meble, czarne tło..

Napisz sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu.

.Przeczytaj sprawozdanie z wycieczki i odpowiedz na zamieszczone pytania.. We wtorek, 11 września 2019 roku, klasa Vb była na wycieczce w Akwarium Gdyńskim, .. Przypomnij sobie jedno z wyjść do kina lub teatru, na przykład z klasą albo z rodziną.. uczniowie klas 3a oraz 4a Technikum Leśnego w Zespole Szkół w Tułowicach wzięli udział w wycieczce do kina na filmy "Ostatnia rodzina" oraz "Królestwo" .napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru sprawozdanie z wycieczki do teatru przykład sprawozdania z wycieczki teatr opis przedstawienia spektakl w teatrze wycieczka do teatru jak było na wycieczce w teatrze.. Scenariusz został napisany na podstawie książki Gabrieli Zapolskiej pod tym samym tytułem.. 2010-01-09 22:46:47 Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59 Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29Sprawozdanie z wiosennej wycieczki do kina; Sprawozdanie z wycieczki do krakowskiego zamku na Wa..

2010-02-26 15:32:37; Napisz sprawozdanie z wycieczki.

Zebraliśmy się przed szkołą po pierwszych dwóch lekcjach.Tytuł powinien jasno określać wydarzenie, którego dotyczy sprawozdanie np. "sprawozdanie z wycieczki do X organizowanej przez Y w dniu Z" albo "sprawozdanie z konferencji naukowej X .Przydatność 75% Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .. Wszyscy uczestnicy przyszli punktualnie.Zakończmy własnymi refleksjami na temat przeżytych doświadczeń.. W piątek, 10 października uczniowie naszej klasy Ib pod opieką wychowawczyni - Eweliny Kozdry i nauczycielki plastyki - pani Emilii Szewczyk udali się na planowaną od wielu miesięcy wycieczkę do Warszawy.. Zobacz też: Tylko u nas!. więc był już czas na wyjazd do kina na film edukacyjny w wymiarze 3D. Wszyscy byli zachwyceni efektami i tym, co się tam działo.. To film produkcji niemieckiej, opowiada o grupie dzieci zamierzających złapad złodziei.Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.. do zwiedzania w Warszawie przewodnik .Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim.. Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą.. Niektórzy byli pierwszy raz na takim filmie, więc byli bardzo podekscytowani podczas oglądania seansu i nawet jeszcze po nim..

Recenzja sztuki "Kaleka z Inishman".Sprawozdanie z wycieczki do kina.

Przed wejściem do kinowej sali zakupiliśmy bilety, oraz przekąski w postaci popcornu i nachosów z serowym sosem.Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.. Wszyscy od dawna czekali na ten moment.. z góry dzięki ;)Sprawozdanie z wycieczki do kina na film DYWIZJON 303-historia prawdziwa; Napisz sprawozdanie z wyjścia do teatru - "Zemsta" Opis damy z obrazu Leonarda da Vinci - "Dama z gronostajem" Recenzja z przedstawienia teatralnego- "Zemsta".. Wykorzystaj podane wskazówki.JAK NAPISAĆ SPRAWOZDANIE Z FILMU LUB ZE SPEKTAKLU?. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45; Napisz sprawozdanie z wycieczki.. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59; Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Sprawozdanie z wystawy lub wyprawy do kina może zawierać elementy recenzji.Napisz sprawozdanie z ostatniej klasowej wycieczki.. Napisz sprawozdanie z przedstawienia szkolnego ( jak.. 2014-01-13 20:18:21Sprawozdanie z wycieczki do kina We wtorek, 28 października, w ramach programu, w jakim uczestniczy nasza szkoła, "Nowe Horyzonty", wybraliśmy się z klasą do kina na film pt." Krokodyle z przedmieścia".. Jako Dulska wystąpiła Anna Januszewska, jako Dulski Robert Gondek, role Hesi zagrała Joanna Matuszak, a Meli Grażyna Madej, Zbyszka Wojciech Brzeziński.. Są to powszechne zasady, które możemy zastosować, gdy będziemy pisać sprawozdanie z filmu, z praktyk, sprawozdanie z lektury lub sprawozdanie z wycieczki do teatru.. W wyjeździe brali udział uczniowie kl. III - VI oraz opiekunowie: p. Halina Rybicka, p. Natalia Szulc i p.Wszyscy się ucieszyliśmy, ponieważ rzadko chodzimy do kina i ominą nas dwa języki polskiego i fizyka.. Wszyscy od dawna czekali na ten moment.. Oto przykład: Dzień Matki w naszej klasieNapisz sprawozdanie z wycieczki do kina .. małe podpowiedzi zbiórka - godz. 9:15 seans - godz. 10:50 jechaliśmy do kina 10 minut nazwa kina - Silver Screen nazwa filmu - Alvin i wiewiórki 2 do kina jechaliśmy z klasą 4a przed seansem kupowaliśmy popcorn , cole, naczos i lody w kinie bylismy zimą 9 lutego 2010 trzeba też trochę film opisać..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt