Sprawdzian ze znajomości lektury akademia pana kleksa

Pobierz

Jak dobrze znasz "Akademie Pana Kleksa" .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Karty zostały opracowane w taki sposób, żeby uczniowie mogli pracować z nimi samodzielnie, wykorzystując podręcznik Między nami.. Zapraszam do rozwiązywania.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI (zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Pamiętaj nie używaj ołówka ze ściągą bo nauczyciel zna ten trick i dostaniesz pałę .. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Rozwiąż test!Katalog Anetta Michałowska, 2013-04-10 Goryń Język polski, Różne Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IVAkademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. 4.Jesteś między nami - to zestaw kart pracy przygotowany dla uczniów, którzy mają trudności w nauce języka polskiego.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci..

Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.

"Akademia pana Kleksa" (lektura obowiązkowa) - ćwiczenie wprowadzające, plik: -akademia-pana-kleksa-lektura-obowiazkowa-cwiczenie-wprowadzajace.pdf (application .. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. ZapraszamyUżywamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Test: W śnie o siedmiu szklankach Adaś w szklankę nie złapał: a) deszczu b) mżawki c) grzmotu d) wiatru Rozwiązanie .. omlet ze szpinakiem d) pierogi z jagodami Rozwiązanie - Na koniec bajki Akademia zmieniła się w: .1.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. #lektury #dladzieci.Akademia pana Kleksa - sprawdzian wiadomości ze znajomości treści lektury..

...Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa.

Akademia pana Kleksa.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Przekonaj się sam!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" #akademiapanakleksa #janbrzechwa #brzechwa..

Sprawdź się na tym sprawdzianie .

17 pytań.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Fantastyczny pomocnik (podręcznik, s.Plik AKADEMIA PANA KLEKSA PYTANIA.doc na koncie użytkownika junaczka • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 9 lut 2014Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa".. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. (0-5) a) Dlaczego rodzice oddali Adasia do Akademii pana Kleksa.. Katalog Renata Jandziak, 2010-05-23 Różyca Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II.. b) Wymień co najmniej trzy nietypowe lekcje, które odbyły się w Akademii.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana Kleksa .. Akademia pana Kleksa - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Akademii pana Kleksa.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.. Tristan i Izolda - bohaterowie legendy celtyckiej, związanej z opowieściami z cyklu arturiańskiego.Witaj na stronie Quizz.pl.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaPamiętasz sprawdzian z tej lektury ?.

Test: Tristan i Izolda Test ze znajomości lektury Tristan i Izolda.

Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Odpowiedź na poniższe pytania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt