Popatrz na ilustracje i uzupełnij wyrazy zadanie 1 strona 62 angielski

Pobierz

Zad.1 str. 61- popatrz na obrazek i spróbuj nazwać poszczególne jego elementy, wysłuchaj nagrania CD 3.28 i wskaż właściwy obrazek.. Wykonaj zadania 1, 2 oraz 3 na stronie 57 w zeszycie ćwiczeń.. Następnie dopisz drugie zdanie-patrz na przykład w podręczniku .. Popatrz na obrazki 1-7 i pomyśl jakie obiekty możemy znaleźć w mieście.Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05 Uzupełnij zdania , używając was lub were.. Jeśli nie jesteś pewien/pewna ich znaczenia, sprawdź w słowniczku na końcu tego tekstu.. Klasa: I liceum.. Na zakończenie: w ćwiczeniach popatrz na ćw.11 str.55 - popatrz na dwie wyspy.. @Gość Cześć, r ozwiązanie tego zadania znajduje się już na odrabiamy.pl.. Dla utrwalenia słownictwa można pooglądać film Fun English Lesson 23 - Feeling sick (youtube kanał Englishtown Global) W razie pytań pisać na e-mail: 86 w podręczniku.. Lekcja 2.. Przeczytać tekst z zad.7 str.41 oraz napisać kilka podobnych zdań na temat swojej szkoły (pomocne będą pytania z zad.8) Rozwiąż krzyżówkę.. Zadanie nr 1 - uzupełnij ćwiczenia 1 i 2 w zeszycie ćwiczeń, strona 69.Str.61.. Przeczytaj Tekst Mozaika.Wykonaj zadanie 1 ze strony 57 w zeszycie ćwiczeń.. Wybrana książka: Wybierz książkę.. Tłumaczenia słów są na str. 96.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

3 Popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania czasownikami ...22 listopada 2017.

Należy zapisać zdania używając czasu past continuous Str.62.W ćwiczeniach wykonaj zadanie 1 i 2 na stronie 57.. 1 Otwórz podręcznik na stronie 59 I popatrz na zad.1 .. Popatrz na obrazki i wysłuchaj nagrania z nazwami członków rodziny (zadanie 1 i 2).. Mój kraj.7.. Spróbuj znaleźć i wskazać wymienione w zadaniu rzeczy.. Znajdź inne odpowiedzi.. Zadanie 3/57.. Obejrzyj prezentację słownictwa.PILNE POTRZEBUJĘ NA JUTRO RANOAngielski "Link klasa 7"zadanie 3 strona 75Match the restaurant names to the reviews.. Zadanie 1.. Pozdrawiam.Przyjrzyj się ilustracji w zadaniu 2 na stronie 61.. Bym mogłą prosic o rozwiązanie wszystkich zadań pillne dzieki.1 Popatrz na ilustracje i zakreśl odpowiednie wyrazy.. Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania na temat tego, co robi Paul w poszczególne dni tygodnia.. Strona 62.. Nagranie znajdziesz na stronie wydawnictwa Macmillan - wybierz: Szkoła podstawowa 1-3- Bugs Team 1 -Pupil's audioA teraz wykonaj ćw.. 2 znajdź nazwy 3 potraw w wężu wyrazowym i napisz na jakie posiłki je jesz.. Otwórz podręcznik (kolorowy) na stronie 62.. Zac opisuje swoje ulubioneJęzyk angielski .. POWODZENIA _____ 05.06.2020r.. Zad.2 Przepisz podane zdania używając formy przeczącej czasu past continuous.. 2012-03-06 19:07:29 Uzupełnij zdania , używając a lub an .. Jeżeli chcesz je zobaczyć, aktywuj konto premium, które da Ci dostęp do wszystkich zadań zamieszczonych w naszym portalu..

Popatrz na rysunki i uzupełnij (...) 1 Zadanie.

Zeszyt ćwiczeń p.. Przeczytaj opis i wpisz w lukę właściwą nazwę.. 10 na tej samej stronie - na podstawie ćw.. Zadanie w załączniku.. 1 - uzupełnij notatki detektywa, następnie w zad.. nagranie - 3/57.. Język angielski, opublikowany 14.09.2020.. Wybierz właściwy tytuł do tekstu.. Zad.1 str.76 w ćwiczeniach.. Jest ono dostępne tylko dla użytkowników wspierających stronę.. Ćwiczenia str. 59, zad.. 5.Otwórz podręcznik na stronie 71. behind 4. next to Popatrz Popatrz na ilustracje w ćwiczeniu 1 w zeszycie Uzupełnij zdania wyrazami z ramki jeden wyraz podobny dodatkowa on in Next ToZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Zadania z angielskiego kl. 5 szkoły podstawowej.Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05 Uzupełnij zdania , używając was lub were.. Zadanie 4 ze strony 57 wykonaj w zeszycie.. Przeczytaj tekst w zadaniu 5 na stronie 87 w podręczniku.. 12 wykonaj zad.13 na tej samej stronie.. 3 .Język angielski Liceum/Technikum rozwiązane 1 Popatrz na obrazki i uzupełnij wyrazy.. Nazywamy czynności wykonywane podczas wakacji.. 9 wstaw wyrazy z ramki we właściwe miejsca.. 1 - przeczytaj wyrazy od 1 do 6.. Zrób to zadanie wg przykładu: np. cartoon - film animowany - Toy Story Zadanie 1 na stronie 62 w ćwiczeniach: Popatrz na ilustracje i uzupełnij wyrazy..

Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.

Wykonać zadania 5, 8 i 9 ( podręcznik strona 67) oraz zadania 1, 2, 3,4 ( zeszyt ćwiczeń strona 42) - dla chętnych również zadanie 5.. Zad.2- przeczytaj zdania, popatrz na obrazek i znajdz.Moje miejsce na ziemi- co ci sie podoba w twoim życiu a co chciał byś zmienić, co jest dla cb ważne ===popraw ,powieksz napisany juz tekst===== tekst juz napisałem,.. Otwórz zeszyt ćwiczeń ( strona 83), przeczytaj tekst i uzupełnij go słowami z ramki.. To zadanie to 7 na 21 zeszyt ćwiczeń wo… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Dziewczynka mówi: "I've got a pink skirt" - ja mam różową spódnicę.. Pracujemy w książce na str.62 1.. 2 Zadanie.. Zadanie 2 strona 57 (ćw).. Uzupełnij zdania odpowiednią formą czasownika be.. Zad.3 Popatrz na tabelkę z przykładami a następnie wykonaj zadanie wg wzoru.. poprawne pytania - ułóż podane wyrazy.2011-12-21 20:51:01 Uzupełnij zdania za pomocą czasowników podanych w nawiasach w czasie Present Simple lub Present Continuous.Ex.. Dziś w dalszym ciągu powtarzamy wiadomości z rozdziału 5.. Przeczytaj tekst ( strony 84 - 85) i uzupełnij zdania, wpisując maksymalnie trzy słowa w każdą lukę.Zad.. Włącz nagranie CD2.36 i zaśpiewaj piosenkę, której słowa masz na str. 45 w podręczniku..

Popatrz na ilustracje na stronie 62 w podręczniku.

Na podstawie ćw.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Rejestracja.. Popatrz na chłopców obok.. Książki Q&A Premium.. Ex 9 - Popatrz na zdania, ułóż litery z nawiasów w odpowiedniej kolejności, aby powstały nazwy czynności, następnie dopasuj zdania do obrazków wpisując odpowiednie numery w okienka3.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Język angielski Szkoła podstawowa Przestaw litery w zaznaczonych wyrazach , tak by poznać ceny ubrań.. 2013-09-26 14:56:111) proszę o zapoznanie się z ramką Grammar na górze strony 41 w podręczniku (tworzenie liczby mnogiej rzeczowników), a następnie o wykonanie zadania 4 str.41.. Przepisz to, co mówią chłopcy do zeszytu, uzupełnij zdania kolorami posiadanych przez dzieci rzeczy.5.. Zadanie 3 jest dla chętnych.. Posłuchaj nagrania i uzupełnij rachunek.. Uzupełnij dialog.. Popatrz na obrazek w ćw.. Zad.15 str. 49 w ćwiczeniach.. Logowanie.. Przedmiot: Język angielski.. 2012-03-06 19:07:29 Uzupełnij zdania , używając a, an lub the.Popatrz na ilustracje i uzupełnij rozmowę o weekendzie .. spróbuj skorzystać z wyszukiwania w witrynie i znaleźć inne odpowiedzi na ten temat Język angielski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt