Śmieszne wiersze o przedmiotach szkolnych

Pobierz

Wiersze o zimowych dzieciach, o szkole, poetach-klasykach.. 3 0 Odpowiedz.. Piszcie w komentarzach!. W koniec nosa zapatrzony Cały dzień robi balony.. Dzieci zazwyczaj lubią takie wierszyki, ponieważ są one proste, często zabawne, rymują się, dzięki czemu dzieci łatwiej je zapamiętują.. 2009-12-02 17:44:15; Znacie śmieszne .Śmieszne i zabawne wiersze o mądrym nauczycielu matematyki - teksty dla uczniów szkół średnich.. Uczy tańca ludowego i zawsze wytrwały.Znacie smieszne wiersze o nauczycielach lub o przedmiotach szkolnych?. Nie waż się zapomnieć o nauczycielach.. Niektóre mają formy dialogów lub kawałów.Pokaźny zbiór śmiesznych wierszyków starnnie selekcjonowanych.. Wierszyk o przedmiotach w mojej szkole ;) Biologia to przedmiot wspaniały Fajny i ciekawy cały Mam z niego same piąteczki I to nie są żadne bajeczki.. 2011-03-29 11:07:51 Znasz jakies zabawne wierszyki wielkanocne?. ?Przedmioty szkolne.. Wyślijcie ten filmik znajomym i subskrybujcie nasz kanał, jeśli macie ochotę na więcej!#.. Jakieś śmieszne .Znacie ?O ratunek woła.. Dlaczego dziecko do odgadnięcia zagadki Puzzle, łańcuchy logiczne, gry edukacyjne - to wszystko jest bardzo przydatny dla zdrowego rozwoju i wzrostu swojego ukochanego dziecka.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wiersze o nauczycielach.. smieszne wiersze o justinie bieberze 2010-10-29 16:28:15 Znacie jakis wiersz o nauczycielach ?.

Znacie jakieś śmieszne wierszyki:?

2010-02-05 18:34:49Przedmioty szkolne.. Wiele z nich znajduje się nawet w podręcznikach.. Humor zeszytów szkolnych (humor z zeszytów szkolnych) - różne przedmioty szkole - fizyka, geografia i historia na wesoło.. Wiersze dla The Last Bell w klasach 9-11.. Dobry humor o szkole, dowcipne sytuacje z których można się pośmiać.Wierszyków oraz rymowanek o szkole można znaleźć naprawdę niemało.. "Gęś i kura" Jego pradziad pisał pięknie Zwykłym gęsim piórem, A on bazgrze długopisem Jak kura pazurem.. "Gumożuj" W szkole, w kinie, w łóżku, w wannie Żuje gumę nieustannie.. Religia, choć tak ważna W szkole niestety jest straszna Wszyscy śmiertelnie się nudzą I na panią wciąż marudzą.. za fajny wierszyk 1 dyplom ale jutro ; )) 3 oceny | na tak 100%.. :) :] 2010-09-15 20:05:46 Wiersze walentynkowe?. I nie słyszy, jak go chwalą: "To największy w szkole balon"!Jeśli lubicie tęczę i jednorożce, to ten filmik ze szkolnymi przyborami przypadnie wam do gustu!Dowiecie się, jak spersonalizować swoje przybory szkolne,.A jak wy byście wykorzystali taki pamiętnik?.

Piękne i krótkie wiersze o zimie dla dzieci w wieku 6-10 lat.

np o lekcji j.angielskiego lub przyrody coś takiego .. X2 Wymawiać nazwę kwiatka - to niebezpieczne jest bo znać gatunek jego to podstawowa rzecz.. Nasz najlepszy nauczyciel Pani Irena od samego rana chodzi wesoła i roześmiana.. Dotykanie wierszy na ostatni telefon 2017 dla nauczyciela przedmiotu .Znacie jakieś piosenki o różnych przedmiotach szkolnych.. Język polski, cóż powiedzieć To o naszym kraju .śmieszne wierszyki o nauczycielach i przedmiotach.. Język polski, cóż powiedzieć To o naszym kraju .Śmieszne Wierszyki o Szkole 1 Zabawne Rymowanki Wesołe Wiersze Fajne Bekowe Audio z Tekstem PLZnacie jakieś śmieszne wierszyki o szkole.. Religia, choć tak ważna W szkole niestety jest straszna Wszyscy śmiertelnie się nudzą I na panią wciąż marudzą.. Podobne pytania.. A może znasz dobre wierszyki i chcesz się nimi podzielić z innymi?Czy zna ktoś zabawne wierszyki o nauczycielach lub przedmiotach?. Wierszyk o przedmiotach w mojej szkole ;) Biologia to przedmiot wspaniały Fajny i ciekawy cały Mam z niego same piąteczki I to nie są żadne bajeczki.. Dowcipne kawały szkolne i nauce w szkole.. Chodzi mi o to czy znacie takie piosenki które by można było puścić w szkole na apelu dla nauczycieli takie piosenki o ich przedmiotach, kilka już mam że można babcie z historii puścić T-Raperzy znad Wisły-Mieszko, a np. z religii ofiaruje tobie panie mój, znacie może które by tak pasowały do tych przedmiotów ale nie .Humor szkolny, dowcipy o uczniach, nauczycielach, śmieszne kawały o Jasiu w szkole..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt