Biała plama na ekranie telewizora

Pobierz

Mam problem z moim Sony, jeśli się nie mylę a nie mam przed sobą dokumentów od niego jest to KD-75XE8596 …Witam, niedawno nabyłem TV w sklepie RTV Euro AGD. Jest to Samsung UE32H5000, który służy mi głównie jako monitor do komputera.. Czy da się to naprawić i jak to zrobić?. Sprawdź ekran telefonu.. Przyczyny pojawienia się białych plamek na matrycy.. Ważne: po zastosowaniu każdego rekomendowanego rozwiązania sprawdź, czy udało Ci się pozbyć problemu.. Witam serdecznie.. Jak wyżej - też dzisiaj mój HD2 oddałem na gwarancję w związku z 3 plamami (nie na brzegach, tylko w różnych miejscach).Czy te plamy Twoim zdaniem są spowodowane odklejenie się szyby z przedniego panelu (co jest prawie niemożliwe), czy raczej podczas oglądania TV masz jaśniejsze pola?Chcę dzwonić dlatego że na moim telewizorze samsung pojawiały się plamy z prawej i lewej strony ekranu oraz od dołu i góry po środku ekranu jest taka przestrzeń mała …Gdy obraz na ekranie telewizora jest niewyraźny.. Witam wszystkich od kilku dni jestem nieszczęśliwym posiadaczem tv samsung 6370 na załączonych …Na ekranie TV LED pojawiła się Biała podświetlona plamka,od jakiegoś czasu był to jasny punkt ale od wczoraj jest mocno podświetlona biała plama, widoczna …Witam, Na telewizorze pojawiły się białe plamki.. Jeśli problem nie został rozwiązany, zdefiniuj …Chciałem jeszcze tylko dodać, że miałem podobną sytuację ok. 2-3 lata temu, kolor zielony był w innym miejscu na ekranie, ale po jakimś czasie wszystko powróciło do …Oto główne przyczyny pojawienia się ciemnych plam na ekranie telewizora LCD: Wada pojawiła się w samej fabryce..

Przez internet oglądają …Na moim monitorze jest plama od wody jak to usunąć ?

Krok 1.. Witam, zakupiłem monitor Samsung C27FG73FQUX zakrzywiony i wszystko ładnie ładnie tylko jak włączyłem sobie …Obudowa matrycy nigdy nie jest w 100% szczelna.. Na wyświetlaczu mojego ip4s widać białą plamkę.. Najlepiej jakbyś wziął ze sobą jakiegoś pendrive z nagranymi obrazami ciemnych plansz.. Wówczas nie mamy jednak do …Biała plamka na wyświetlaczu - napisał w iPhone: Witajcie.. Dziś na ekranie telewizora panasonic tx-55cx720e pojawiła mi się biała plamka widoczna na najbardziej na jasnym tle, a kilka minut temu są już 3 …Witam, mam od lipca 2017 tv 40MU6472 , wczoraj zauważyłem ciemną plame .. widać ją pod białym paskiem z napisem żródło od lewej strony ,,,,, Czy to jest kurz ?. Wypróbuj te rozwiązania, jeśli ekran telefonu: jest pusty.. W pierwszej kolejności warto upewnić się, czy ślady na ekranie naszego urządzenia nie są po prostu zabrudzeniem …GoRepair|profesjonalista‧Zgłoś usterkęBiałe plamy na ekranie tv UE49K6370.. Upewnij się, że ekran nie jest pęknięty, ukruszony ani .. Pozdrawiam.. Ostatecznie jakiś …Jeśli to zjawisko jest naprawdę spore, możesz spróbować wymienić na inny egzemplarz, gdyż tam może być ono mniejsze.. 200 odpowiedzi.. Niedawno skończyłam 12 lat.Od jakiegoś czasu pojawiają mi się dziwne,białe plamy na majtkach.Jakiś czas temu (1 h …Forumowicze..

Jeśli kupiłeś urządzenie LCD i znalazłeś na nim …iPhone 5] Specyficzna biała plama na ekranie.

Z czasem pod ekran dostają się więc różne zanieczyszczenia, w tym kurz, piasek i inne pyłki.. Plamkę tą widać tylko na jasnym tle (najbardziej …Biała plama na ekranie laptopa Przekaż 1% podatku na rzecz OPP Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy …Witam nie wiem w którym dziale mial bym to napisać wiec napisałem tu.. Dzisiaj tak leżąc z laptpem na łóżku piłam wodę aż nagle jakims trafem wyslizgnelo mi sie i plusk na …Rozwiązywanie problemów z niedziałającym ekranem urządzenia z Androidem.. czy …Witam serdecznie, Mam taki problem z telewizorem (Panasonic VIERA Plasma TV TH-50PV30A): zauważyłem białą plamę na ekranie (wydaje mi się, że jest na …Niestety w normalnych warunkach sklepowych tego nie zobaczysz.. Odpadły soczewki z podświetlania,panel do rozebrania i ponowne …Witam.. Białe plamy zniknęły, a mieszkańcy wsi nie mogą już mówić, że są wykluczeni cyfrowo.. Naprawdę dużo zależy od tego jakie się ma …Ponieważ realizujesz gwarancję i naprawy, czy wcześniejsza usterka (pękniety róg ekranu) dyskwalifikuje telefon z realizacji gwarancji nowej usterki, jaką jest …Białe plamy na matrycy Sony bravia 75"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt