Test z lektury hobbit z odpowiedziami

Pobierz

Udostępnij.. Lektury 5 lat temu.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOdpowiedzi na pytania z lektury Hobbit,czyli tam i z powrotem?. Test składa się z 28 pytań.. Na poniższej karcie znajduje się test składający się z 30 pytań.. Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.. 5.yyy .Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Title: Hobbit, czyli tam i z powrotem Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/21/2021 8:27:59 PMSprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów .Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Sprawdź swoją wiedzę!,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemHobbit - test z lektury / Memorizer.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. 5.Co nowego doznał podczas wyprayw?. Powtórz przed sprawdzianem.Drogi Uczniu!.

Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Parę faktów Ci umknęło, ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną odpowiedź i z pewnością dostaniesz 5!. 1 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Zobacz profil.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Plik hobbit.doc na koncie użytkownika AxisGirl • folder Testy i sprawdziany - język polski • Data dodania: 11 mar 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test - wiedza o hobbicie Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem" ähnliche App erstellenSprawdź swoją wiedzę o bohaterach z lektury Felix, Net i Nika!.

3.Dokąd i po co zmierzał hobbit?

1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. Tolkiena.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. 6.Co stracił podczas wyprawy?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemTest zawiera 30 pytań.. Autorem książki jest : a) Hans Chrystian Andersen b) Mira Jaworczakowa c) Astrid Lindgren 2.. Tolkien).. Quiz w Poczekalni.. Do każdego z tych pytań podane są 4 odpowiedzi, z których tylko 1 jest poprawna.. Komentarze sameQuizy: 0 .Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Skomentuj.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. ra 2013Magiczne drzewo Olbrzym - test z odpowiedziami; Przebieg wydarzeń ,,Oskar i pani Róża" Rozprawka z Zemsty A.Fredro ,,Najbardziej interesują.. Syzyfowe Prace - Streszczenie Krótkie; Magiczne drzewo Olbrzym; Plan Wydarzeń ( Mit o Syzyfie ) PLAN WYDARZEŃ HOBBIT CZYLI TAM I Z POWROTEMProszę o Pomoc ( Lektura ,, Hobbit, czyli tam i z powrotem'' Hobbit czyli tam i spowrotem; Zrób plan wydarzeń " Hobbita czyli tam I z powrotem " (15 punktów ) proszę szybko to na dziś!.

1.Z jakiej rodziny pochodził tytułowy hobbit?

Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. 4.Z kim wędrował ?. Sprawdź w naszym quizie dotyczącym "Hobbita"!. O Autorze taylor_123.. Test składa się z 12 pytań.. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk.. Powodzenia!a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijJ.R.R.. Wyślij zgłoszenie.. 270 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z "Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. .Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013CYKL ZAJĘĆ Z "HOBBITA" J.R.R..

9.Za kogo był ...Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.

Test zawiera 30 pytań.. Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. Czy te pytania będą dla Ciebie wyzw.Test jest króciutki i prosty.. Powodzenia!. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Tolkiena.. Pamiętaj, aby ostateczne odpowiedzi zaznaczyć na Karcie Odpowiedzi.. Myślisz, że świat Śródziemia nie ma przed Tobą tajemnic?. 8.Co było dla nich największą przeszkodą ?. Akcja utworu rozgrywa się : a) w Polsce b) w Szwecji c) w Danii 3.. 2.Kto namówił go do wyprawy?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Najnowsze quizy.. 7.Czy droga którą pokonali się opłaciła w końcowym efekcie?. Podkreśl właściwą odpowiedź..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt