Co jesz i pijesz chętnie po niemiecku

Pobierz

Przetłumacz na Język Niemiecki i odpowiedź na pytania1.Co jesz czesto?. Napisałam, jednak nie jestem pewna w 100% czy ta praca jest dCo jesz lub pijesz chętnie?. Polish Zawsze chętnie poznamy opinię użytkownika, ale powinna ona być konstruktywna.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Czego nie jedzą wegetarianie?. Język niemiecki.. Co polecasz na deser?. Najlepsze rozwiązanie.. 4.Czy jesz śniadanie przed szkołą?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. zapytaj ile kosztuje kubek jogurtu5.. Powiedz co jesz i pijesz na obiad6.zamow cos slodkiego na deser.7.chętnie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Daję najlepsze!Napisz po niemiecku co jesz chętnie na na śniadanie i obiad :) Napisz po niemiecku co jesz CHĘTNIE na śniadanie i obiad.. Podaj odpowiedzi według kategorii (Obst, Gemüse, Fleisch, Getränke) tworząc pełne zdania.. Zgłoś nadużycie.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Sympatyczne, australijskie podejście do pytania: jak to jest być hipsterem?Oczywiście nikt nim nie jest!. PILNE!. w polski w natywnej wymowie.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. more_vert.Przygotuj krótką wypowiedzi pisemną na temat ,,co chętnie jesz i pijesz na śniadanie oraz czego nie lubisz uwzględnij również drugie śniadanie..

Co znaczy i jak powiedzieć "chętnie" po niemiecku?

Gimnazjum.Zadanie: napisz co jem na śniadanie, obiad i kolację po niemiecku Rozwiązanie:przykładowe zum frühstück esse ich cornflakes mit milch na śniadanie jem płatki z mlekiem zum mittagessen esse ich bratkartoffeln und salat dazu trinke ich orangensaft na obiad jem pieczone ziemniaki i sałatkę do tego piję sok pomarańczowy zum abendessen esse ich brot mit k se dazu trinke ich tee na .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz po niemiecku co jesz w ciągu dnia.zareaguj w podanych sytuacjach napisz po niemiecku :1.powiedz co jesz i pijesz na sniadanie2.. Ich mag kein, keine, keinen itp 1 Zobacz odpowiedź mari4neli1 mari4neli1 Odpowiedź: Ich mag trinken Orangensaft und Kakao.. Ich trinke Tee mit Zitrone.Zadanie: przetłumaczcie zdania co chętnie jesz co jesz na Rozwiązanie: was isst du gerne was isst du zum frühstück was isst du zum mittagessen was isst du zumPrzewodnik po wymowie: naucz się jak wymawiać Najpierw spojrzyj, z kim jesz i pijesz, a dopiero potem, co jesz i pijesz.. OCZYWIŚCIE WSZYSTKO MUSI BYĆ PO NIEMIECKU !. ;)Dokument przerzucony z telewizora, dla osób, któ.Język niemiecki, opublikowany 14.09.2020.. Polish Szwajcar mógłby zadziałać, ale wtedy wiadomo, że wizyta będzie kosztować .. .Przetłumacz na język niemiecki: -Czy jesteś głodny?-czy jesteś spragniony?-co chciałbyś jeść?-co jesz chętnie?-co pijesz chętnie?.

Opisać co chętnie jem/piję.

proszę o napisanie 5 zdań może być więcej na temat "Co jesz i pijesz, a czego w ogóle nie lubisz?. Obojętnie co.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'jesteś tym, co jesz' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz co jesz i pijesz chętnie uzasadnij swoją odpowiedz.. Uzupełnij zdania.Przykłady użycia - "kosztować" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 1 ocena Najlepsza odp: 100% .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Język Niemiecki.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Czy smakuje Ci herbata bez cukru.. Question from @Karina145 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz po niemiecku Co jesz chętnie na śniadanie, obiad i kolacje.opisz co jesz w ciągu dnia ( 8 zdań) po niemiecku i po polsku żeby było napisane - Brainly.pl.. - gern, gerne, bereitwilligSprawdź tłumaczenia 'jesteś tym, co jesz' na język niemiecki.. Kup w sklepie 2 puszki coli , 0.5 kg pomidorow , 2 butelki wody mineralnej , i paczke chipsow3.zamow pizze z serem , szynka , papryka , bez ketchupu4.. :)Język niemiecki Gimnazjum rozwiązane Napisz , co jesz i pijesz chętnie , a czego nie lubisz..

po niemiecku.

Question from @Edziu111 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiSprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Co jesz na śniadanie w słowniku online PONS!. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Question from @Komarek1504 - Gimnazjum - Język niemieckiOpowiedz na podstawie ankiety , co zwykle jesz i pijesz na śniadanie i czy bierzesz coś do szkoły.Ja zaznaczyłam , że jem rano śniadanie , że pije herbatę lub sok , i że jem chleb pełnoziarnisty z serem i że nie jem nic na przerwie, a do szkoły mam kanapkę z szynką i tymbarka .. juliasiewior14 juliasiewior14 04.02.2016Napisz pytania po niemiecku i odpowiedz na nie: Co chętnie jesz na śniadanie?. !lICZĘ NA NAJSZYBSZĄ I POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ :).Przetłumacz na niemiecki co pijesz chetnie na kolacje co jesz chetnie na sniadanie co jesz chetnie na obiad do tych pytan odpowiedzi.. Ważne żeby było wszystko w dobrej kolejności nie wiem po prostu gdzie wstawić "gern -chętnie".Przykłady użycia - "chętnie" Mam do napisania pracę dotyczącą posiłków w ciągu dnia.. po niemiecku.. Zadanie jest zamknięte.. Tłumaczenie i wymowa Najpierw spojrzyj, z kim jesz i pijesz, a dopiero potem, co jesz i pijesz.Tłumaczenie słowa 'jeść słodycze' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt