Test z lektury latarnik trudny

Pobierz

Inne tryby testu.. Z drugie stronybalkonu widziałSkawiński, akna dłoni, Aspinwalli ego ruchliwyport,awnimlasmasztów,łodzieiłódki;niecozaśdale białedomyiwieżycz-ki miasta.. Dlaczego Skawiński chce objąć stanowisko w latarni?. Mikołajek - test znajomości lektury.. 1) Kto napisał Latarnika a) Adam Mickiewicz b) Henryk Sienkiewicz c) Ignacy Krasicki 2) W jakim miasteczku rozgrywa się akcja Latarnik a) W Aspinwell b) W Aspinwoll c) W Aspinwall 3) Dlaczego Skawiński zgłasza się na stanowisko latarnika a) Przeżywa żałobę po stracie żony b) Chce odpocząć od życiowych niepowodzeń .Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. w Aspinwall, niedaleko Panamy na północnym cyplu King Island niedaleko Tasmanii w Porto Antico w Genui u wybrzeży Irlandii.. 2Test z lektury szkolnej Latarnik - test znajomości lektury.. Antygona - test znajomości lektury.ROK SZKOLNY 2020/2021 Karolinie Siwek i Emilii Bieżyńskiej nagrody w V edycji konkursu ZALOGOWANI Oskarowi Perkowi.. Gdzie rozgrywa się akcja?. Inne tryby testu.. Z wysokości latarni domki były podobne do gniazd mew, łodzie do żuków, a ludzie poruszali się ak małe punkcikina białym, kamiennymbulwarku.. Jak nazywał się główny bohater utworu?. tytułu Mistrza Dolnego Śląska Juniorów w Szachach KlasycznychTest z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. Ramowe i szczegółowe plany wydarzeń do lektury Latarnika.. Milionerzy — Edycja Minecraft!. Rozwiąż test.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Sprawdzian z lektury ,,Latarnik" .. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. "Latarnik".. Test składa się z 12 pytań.. Lista pytań do lektury Latarnik Henryka Sienkiewicza.Test wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz).. Inne tryby testu.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Quo Vadis, poziom trudnyLatarnik - test z lektury klasa 7. elaszkolasp_68158.. Zmęczony i przytłoczony, szuka ulgi w samotności i w prostych, powtarzalnych czynnościach.Test z lektury "Katarynka" - noweli napisanej przez Bolesława Prusa.. Opis testu.. Rozwiąż test.. Czy przetrwasz rozpoczęcie roku szkolnego?Test z lektury "Mistrz i Małgorzata" - poziom trudny quizme-192db.kxcdn.com Michaił Bułhakow, "Mistrz i Małgorzata" - czy znasz to dzieło na tyle, by rozprawić się nawet z trudnymi pytaniami?Test z lektury szkolnej Kamienie na szaniec - test znajomości lektury.. Polskie Towarzystwo z Nowego Yorku, ponieważ kiedyś przesłał Towarzystwu połowę swojej pensji..

Jak miał na imię latarnik?

Sprawdź swoją wiedzę.. Z drugie stronybalkonu widziałSkawiński, akna dłoni, Aspinwalli ego ruchliwyport,awnimlasmasztów,łodzieiłódki;niecozaśdale białedomyiwieżycz-ki miasta.. Szkoła podstawowa - klasa 7 - sprawdziany z przedmiotów szkolnych, testy z lektur, dyktanda.. Rozwiąż test!Latarnik - test z lektury DRAFT.. jego przyjaciel, bo go o to poprosił Skawiński.Latarnik - Test.. Rozwiąż test.. Dlaczego konsul potrzebuje znaleźć nowego latarnika do Anspinwall?. Z rana lekkiTest wiedzy z lektury ,,Katarynka" .. Gdzie toczy się akcja utworu?. Polskie Towarzystwo z Nowego Yorku, ponieważ kiedyś przesłał Towarzystwu połowę swojej pensji.. Pytanie 1 /16.. jego przyjaciel, bo go o to .W przypadku utworu Latarnik test znajomości lektury zahacza o elementy fabuły związane z wewnętrzną samoświadomością Skawińskiego.. Władysław Stanisław Reymont, "Chłopi" - czy nie dasz się zrazić trudnością pytań?. Lektury Dyktanda Język angielski Geografia Historia Biologia Chemia Fizyka.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Latarnik - Test.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.-----Jeśli chcesz wspomóc nasz kanał, zapraszamy do zakupu naszych kursów na stronie internetowej:.p.szlakpiany.. Trudny test z Latarnika.. Milionerzy — Edycja Minecraft!.

Pytania do lektury.

Latarnia w Aspinwall, w Zatoce Moskitów, wskazuje drogę statkom płynącym z Nowego Yorku do : Dlaczego Skawiński zgłasza się na ochotnika, by objąć stanowisko latarnika?Latarnik - test z lektury.. Sprawdź swoją wiedzę i przygotuj się z nami do klasówki!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Latarnik, poziom trudnyPowiązane z testem z Latarnika.. 1) W jaki sposób zaginął poprzedni latarnik?. Najnowsze Popularne.Test z lektury "Chłopi" - poziom trudny.. Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?. Wydaje się, że nowe miejsce zatrudnienia, w latarni, z dala od wszystkich, jest dla niego idealne.. Co się wydarzyło, kiedy Skawiński zapomniał zapalić latarnię?. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Test z lektury "Latarnik" Henryka Sienkiewicza.. Z wysokości latarni domki były podobne do gniazd mew, łodzie do żuków, a ludzie poruszali się ak małe punkcikina białym, kamiennymbulwarku.. Plany wydarzeń.. Czy rozpoznasz postacie z Miraculum po ich rozp.. "Szklanki" czy "Jungle Girl", z której piosenki.. Zgadnę Twój wiek, na podstawie Twojego nastawie.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju!.

Jaką książkę dostał latarnik?

Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Kto miał zatrudnić nowego latarnika?. Powiązane z testem.. a) zwolnił się z posady b) przypuszcza się, że zginął w czasie burzy c) został uprowadzony dla okupu 2) Określ wiek Skawińskiego: a) około 70 lat b) około 40 lat c) około 90 lat 3) Latarnia stała się dla Skawińskiego: a) grobem i strasznym więzieniem b) namiastką .Test wiadomości z lektury pt. "Latarnik" Miloszlibuda 2 lata temu.. Liceum "Chłopi" - test znajomości lektury .. Opis testu.. #molnar #lektury #chlobcyzplacubroni #lekturyszkolne.Lista wszystkich streszczeń - - MATEMATYKI: autorze.. Kim był Skawiński zanim .Trudny test z lektury Quo Vadis, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.Quiz lektury "Latarnik".. Przerwij test.. Rozpocznij test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt