Test sprawdzający znajomość zbrodni i kary

Pobierz

Zapomniał, że ma uczucia, serce, stłumił w sobie miłość do ludzi.. Czego brakowało królowi w jego królestwie?. Roksana 5 lat temu.. Co wręczył królowi staruszek, który przybył z kupcami do jego królestwa?Zbrodnia i kara pytania do lektury.. Zgubiła go duma, przyznane sobie prawo do sądzenia innych.. Skomentuj.. Przetestuj swoją wiedzę.W marcu 2017r.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Użytkownik marcin wgrał ten materiał 4 lata temu.. w XLO odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu: TEST ZNAJOMOŚCI ZBRODNI I KARY FIODORA DOSTOJEWSKIEGO.. Pobierz cały dokument testy.ze.znajomosci.lektur.test.ze.znajomosci.doc Rozmiar 40 KB: Fragment dokumentu: .. Co dostaje od Soni Raskolnikow przed pójściem na komisariat, gdzie przyznał się do zbrodni?Test, który zweryfikuje Twoją wiedzę na temat lektury "Zbrodnia i kara" Fiodora Dostojewskiego .. sprawdza znajomosc lektury "Szatan z siodmej klasy" Rozwiaz test Jeszcze nie rozwiazywales/as tego testu.. W 150. rocznicę pierwszego wydania "Zbrodni i kary" Fiodora Dostojewskiego.. Spolecznosc .. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Testy ze znajomości lektur, TEST ZE ZNAJOMOŚCI 'ZBRODNI I KARY' Pobierz cały dokument testy.ze.znajomosci.lektur.test.ze.znajomosci.doc Rozmiar 32 KB: Fragment dokumentu: TEST ZE ZNAJOMOŚCI "ZBRODNI I KARY" Gdzie i kiedy rozpoczyna się akcja Zbrodni i kary?.

zaprasza wszystkich chętnychZawsze przy opracowywaniu lektur przeprowadzam test sprawdzający znajomość treści danej lektury.

Glowny bohater lektury to: .. Odrzucił uznane wartości i stworzył sobie .. "Zbrodnia i kara" - streszczenie - strona 2, Gdy zgodzili się w kwestii ceny, stara sięgnęła do kieszeni po klucze i wyszła do drugiego pokoju.Raskolnikow, zostawiony samotnie, nasłuchiwał dochodzących odgłosów, chcąc ustalić, gdzie kobieta trzymała pieniądze, którym kluczem otwierała komodę, a którym szkatułkę.test ze znajomości lektury szatan z siódmej klasy z odpowiedziami.pdf (22 KB) Pobierz.. 18352 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pobierz plik pdf.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jeśli uczniowie poznawali treść lektury podczas zajęć, to test przeprowadzam po zakończeniu cyklu poświęconego danej lekturze.. Zbrodnia i kara zagadnienia.. na Wydziale Filologicznym UG Uniwersytetu Gdańskiego.. Niewierny Tomasz jestem, więc z pazurem na tekście przeanalizowałam całą powieść i wyszło mi, to co widzicie poniżej, czyli: 3 i pół dnia do choroby (potem 3 dni wyjęte z życiorysu przez chorobę)Test sprawdzający znajomość lektury Marii Konopnickiej ,,Jak to ze lnem było" Podkreśl prawidłową odpowiedź 1.. Konkurs został zorganizowany z okazji 150-tej rocznicy wydania powieści.. Akcja powieści rozpoczyna sięCzas akcji "Zbrodni i kary" w różnych testach dostępnych w Internecie określono na 9 i pół dnia..

W tym dziele to nie fabuła - próba zbrodni doskonałej, jest najważniejsza, lecz rozterki i problemy wewnętrzne bohaterów stanowią esencję tej powieści.

9472 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Główny rywal Mickiewicza.Test z lektury: "Makbet".. Edukacja.. Teraz jednak skupie się na relacjach Raskolnikowa z Sonią.Ważne: Test Your English Test your English jest poglądowym testem językowym podającym ogólną ocenę poziomu angielskiego na podstawie 25-pytaniowego testu - nie jest więc egzaminem Cambridge English i nie może służyć jako formalne potwierdzenie znajomości języka na danym poziomie.Test ze znajomości lektury Makbet Williama Szekspira Zawiera 26 pytań.. Jego cel to propagowanie czyteln.Wielki test znajomości Zbrodni i kary Dostojewskiego.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jest to drobiazgowa analiza człowieka, który egoistycznie uwierzył w swój rozum i poczuł się przez to lepszym od innych.. Skomentuj.. Dorota 5 lat temu.. Udostępnij.. Notatka Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Test zawiera 15 pytań dotyczących lektury.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Balladyna Co wiesz o autorze Balladyny.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Akcja powieści rozpoczyna się: zimą latem wiosną jesienią: 4.. Komentarze i opinie (5) Dodaj komentarz.Test z lektury "Zemsta".. Raskolnikow jest: kupcem lichwiarzem nauczycielem byłym studentem prawa: 6.Sprawdzian znajomości lektury "Zbrodnia i kara" F. DostojewskiegoSprawdzian znajomości lektury "Zbrodnia i kara" F. Dostojewskiego..

a. Lnu b. Owoców c. WięcejTest sprawdzający znajomość lektury -"Zbrodnia i kara" F.Dostojewskiego Monika Szufnarowska; Test sprawdzający znajomość lektury "Charlie i fabryka czekolady".

Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Test: Film "Zbrodnia i kara" Piotra Dumały został pokazany w roku: a) 1973 b) 1978 c) 2000 d) 1995 Rozwiązanie - Lichwiarka Alona wszystkie swoje oszczędności przepisała na: a) swoją siostrę b) monastyr c) zakon żebraczy .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI 'ZBRODNI I KARY'.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012Test sprawdzający Twoją znajomość życia i twórczości Juliusza Słowackiego (gimnazjum, liceum, technikum).. Zbrodnia i kara gdzie rozgrywa się akcja powieści.. Zbrodnia i kara.. Angielski.. To Juliusz Słowacki () przedwcześnie zmarły jeden z trzech wieszczów polskiego romantyzmu, autor słynnych wierszy takich jak Hymn czy Testament mój, dramatów.Emigrant, autor patriotycznych utworów, o niewątpliwym talencie poetyckim i dramatycznym.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Wydarzenia "Zbrodni i kary" rozgrywają się w ciągu: pięciu dni siedmiu i pół dnia dwunastu i pół dnia dziewięciu i pół dnia: 3.. Jeśli czytali samodzielnie, to test przeprowadzam przed rozpoczęciem cyklu zajęć związanych z daną lekturą.Język polski, Sprawdziany i testy "Zbrodnia i kara" Fiodora Dostojewskiego - test ze znajomości tekstu "Zbrodnia i kara" Fiodora Dostojewskiego - test ze znajomości tekstu 1.Gdzie znajdowało się mieszkanie Raskolnikowa?.

...Plik Sprawdzian z znajomości PANA TADEUSZA.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012Test sprawdzający znajomość języka angielskiego.pdf marcin.

Udostępnij.. 29 listopada, wtorek, godzina 11.30, sala 0.23.. Pozytywizm Teksty kultury.. Pytania dotyczace lektury Szatan z siodmej klasy.Witaj na stronie Quizz.pl.. /w Petersburgu w lipcu 1865 r./Testy ze znajomości lektur, TEST ZE ZNAJOMOŚCI 'ZBRODNI I KARY' KARTKI.. .Zbrodnia i kara to niezwykła powieść.. Instytut Rusycystyki i Studiów Wschodnich.. Złota 2.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Test znajomości lektury Zbrodnia i kara Fiodora Dostojewskiego Zawiera 15 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt