Testy do badania ph pochwy

Pobierz

Pod wpływem wydzieliny pochwy, powierzchnia testowa na aplikatorze zmienia barwę, którą następnie porównuje się ze skalą barwną na foliowym opakowaniu.PH TEST umożliwia w ciągu 10sek.. Kobieta w ciąży.. Porównaj barwę z powierzchni testowej pH aplikatora ze skalą znajdującą się na foliowym opakowaniu.Careplan VpH - rękawice testowe do badania pH pochwy - 50 sztuk Dostępność: Czekamy na dostawę Koszt wysyłki: od 9,99 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu: Kurier InPost, przesyłka ubezpieczona - 9,99 zł InPost Paczkomaty 24/7 - czas dostawy do 48h.. Odczyn pH ma ważne znaczenie dla zdrowia, ponieważ ten odbiegający od normy może zwiększać ryzyko infekcji okolic intymnych.Test pH pochwy można wykonać samodzielnie w domu - testy dostępne są w aptekach i drogeriach.. Stosuj ka˝dy test (aplikator) tylko jednokrot-nie.. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.PH test-test do badania ph pochwy 2 sztuki.. Akcesoria dla dzieci.. Karta podarunkowa.. Test pH pochwy jest jednym z prostych sposobów na wstępną diagnostykę objawów zakażeń intymnych u kobiet (swędzenia i pieczenia okolicy narządów płciowych, upławów).. zbadanie pH pochwy.. Dzięki pH Testowi możesz sprawdzić, czy poziom pH mieści się w normie i czy nie jesteś narażona na infekcje okolic intymnych.. Karta podarunkowa.. Promocje NOWE!.

zbadanie pH pochwy.

Nie przeprowadzaj testu po wygaÊni´ciu jego daty wa˝noÊci (data na opakowaniu).. Ponadto istnieje mozliwość dostarczenia produktu poza granice Polski.. Test ph pochwy składają się z aplikatora nasączonego substancjami chemicznymi, które zmieniają barwę na skutek różnej kwasowości.. Zamówienie powyżej 250zł dostarczamy bezpłatnie.Produkty do prania.. Porównaj barwę na powierzchni testowej ze skalą pH umieszczoną na opakowaniu.Działanie: Dzięki pH Testowi możesz sprawdzić, czy poziom pH mieści się w normie i czy nie jesteś narażona na infekcje okolic intymnych.. Wolną ręką delikatnie rozszerz ujście pochwy, ostrożnie rozsuwając wargi sromowe.. Promocje NOWE!. Wysyłka do tego produktu Informacje w sklepie - sprawdź dostępność tutajNazwa: Test do badania pH pochwy Opakowanie: 2szt.. Test na infekcje intymne pH Domowe laboratorium 2 testy 13,89. zł aptekarosa.pl.. Fizjologiczny poziom pH w pochwie jest kwaśny i waha się w między 3,8 a 4,4.. Cena jednostkowa: 7,30 zł za 1 sztukę.Test jest dopochwowym aplikatorem o długości ok. 8 cm, z wbudowanym paskiem pomiarowym (wskaźnik pH f.Merck, pH 4,0-7,0, non-blood, 1.09542.0001)..

Po upływie 10 sekund ostrożnie wyjmij produkt z pochwy.

Porównując barwę na teście z załączoną skalą barwną uzyskujemy wynik.. Pielęgnacja dziecięca.. zbadanie pH pochwy.. Można wykonać go samodzielnie przy użyciu zestawu dostępnego w aptece.. Odczyn pH ma ważne znaczenie dla zdrowia, ponieważ ten odbiegający od normy może .Test do badania pH pochwy, 2 sztuki - DARMOWA DOSTAWA 24H 13,49. zł apteline.pl.. Porównując barwę na teście z załączoną skalą barwną uzyskujemy wynik.. Higiena dziecięca.. Perfumy damskie.. Tylko u nas.. Zobacz wszystkie.. Szczegóły techniczne: - dostawca / producent produktu Hydrex - nazwa produktu EAN - 288200555 .. Sprawdzone sklepy na Skąpiec.plPh test test do badania ph pochwy x 2 sztuki - możesz zamówić kurierem DPD lub Pocztą Polską do dowolnego miejsca w Polsce.. Wprowadź aplikator do pochwy na głębokość około 2,5 cm, przyciskając polem testowym w kierunku odbytu.. Opis produktu: pH Test to profesjonalny test przeznaczony do samodzielnego określania poziomu pH pochwy.. 4.Test na infekcje intymne pH test (PH test-test do badania ph pochwy) - interakcje (z alkoholem, żywnością, innymi lekami), dawkowanie, cena, poziom refundacji.. Ubranka dla dzieci.. 9,98zł.. Wynik testu na pH pochwy ma wartość pomocniczą, nie .PH test-test do badania ph pochwy - zobacz ulotkę, dawkowanie, wskazania, skład, działania niepożądane, zamienniki.PH TEST Test do badania pH pochwy x 2 sztuki Możesz kupić ten produkt w sklepie i-Apteka.pl..

- Wynik testu odczytaj po zakończeniu badania i wyjęciu aplikatora z pochwy.

Tylko u nas.. Zabawki.. Dzięki pH Testowi możesz sprawdzić, czy poziom pH mieści się w normie i czy nie jesteś narażona na infekcje okolic intymnych.Opakowanie zawiera 2 testy słu˝àce do pomiaru pH pochwy oraz instrukcj´ wykonania badania.. Jedzenie dla dzieci.. Aplikator umieszcza się na kilka-kilkanaście sekund w pochwie.PH TEST Test do badania pH pochwy x 2 sztuki PH TEST umożliwia w ciągu 10sek.. 2. pH Test umo˝liwia okreÊlenie poziomu pH po-chwy, a nie wykazuje wyst´powania zaka˝enia.. - 12,69 zł Kurier .Informacje o Test pH, do badania pH pochwy, 2 szt - w archiwum Allegro.. Perfumy męskie.. Perfumy.. - 9,99 zł Kurier DPD, przesyłka ubezpieczona.. Test powinnaś bezwzględnie wykonać, jeżeli: w okolicach pochwy odczujesz np. pieczenie i swędzenie, poczujesz specyficzny rybi zapach lub zauważysz nienaturalną wydzielinę.Test pH pochwy - na czym polega, wskazania, wyniki i cena..

Poziom pH informuje o tym, czy środowisko pochwy jest zasadowe czy kwaśne.

Mama i Dziecko.. Towary należą do kategorii Chorób i-Apteka.pl.. Test ma formę aplikatora, który umieszcza się na 10 sekund w pochwie.. Porównując barwę na teście z załączoną skalą barwną uzyskujemy wynik.. Zobacz wszystkie.. Zobacz testy diagnostyczne podobne do Hydrex Test ph do badania ph pochwy x 2 szt w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h!. Pamiętaj, aby przez przypadek jej nie wyrzucić.. WA˚NE UWAGI 1.. Poziom pH informuje o tym, czy środowisko pochwy jest zasadowe czy kwaśne.. Data zakończenia 2019-02-13 - cena 17,99 złPH test do badania ph pochwy - 2 sztuki (31712) w drogerii internetowej Olmed - zobacz skład, działanie i opinie o PH test do badania ph pochwy - 2 sztuki (31712)Hydrex Test ph do badania ph pochwy x 2 szt zobacz opis produktu poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne.. Aplikator dopochwowy składa się z okrągłego uchwytu oraz szpatułki testowej o długości ok. 5 cm.4.. Odczyn pH ma ważne znaczenie dla zdrowia, ponieważ ten odbiegający od normy może zwiększać ryzyko infekcji okolic intymnych PH TEST Test do badania pH pochwy x 2 sztuki w cenie 18,66 zł jest dostępny w aptece internetowej i-Apteka.pl!Badanie pH TEST pozwala na przeprowadzenie profesjonalnej analizy diagnostycznej środowiska pochwy, umożliwiając tym samym pełną kontrolę zdrowia Twojej intymnej sfery kobiecej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt