Sprawdzian z lektury opowieść wigilijna

Pobierz

Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. 1,3 MB; 30 paź 11 9:48; Opowieść wigilijna - sprawdz swoją wiedz ę.pdf .mam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubOpowieść wigilijna 17 "Jest taki dzień, bardzo ciepły, Święta Bożego Narodzenia choć grudniowy"3 17.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyTest z lektury Opowieść wigilijna autorstwa Charlesa Dickensa.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Przekonaj się sam!. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Pytanie 1 /10.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.. Uzupełnij ofertę reklamującej się firmy - wypisz potrawy wymienione w Opowieści wigilijnej.. 250'000Praca klasowa dotycząca lektury Ch..

Dickensa Opowieść wigilijna.

Przerwij test.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaTest z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. niezwykłe właściwości:.Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteramam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubProszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Milionerzy: Among Us!Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.Wydanie Opowieści wigilijnej kompletne bez skrótów i cięć w treści..

Rozwiąż test!Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.

To nie ulegało wątpliwości.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Test składa się z 12 pytań.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Rozwiąż test!192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Najnowsze wpisy .Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona - Sofokles 3Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Przekonaj się sam!. Kto jest głównym bohaterem utworu?. .Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Szukaj.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Geneza utworu i gatunek..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. Wypisz niezwykłe właściwości pochodni zgodnie z treścią Opowieści wigilijnej.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Quiz w Poczekalni.. Zwłaszcza naPubliczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Dickensa Opowi eść wigilijna.pdf z chomika sylvia112.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze gdyż uważał to ..

"Opowieść Wigilijna" test z lektury.

Marceloli 4 lata temu.. Dobry pomysł na powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem ósmoklasisty.. zwaliłam na 5 pytaniu.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. Klasa 4 - Powtórka z części mowy.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Zobacz wpisy.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Nie było łatwe.Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. UWAGA!. Test składa się z 15 pytań.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Rozwiąż test.. POWODZENIA.. CZĘŚĆ PIERWSZA ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Noch mal spielen..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt