Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania zadanie 3 strona 36

Pobierz

Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie przedmiotowym.Rozwiązania wszystkich zadań zapisuj na kartach odpowiedzi, pamiętając o podaniu numeru zadania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.N Słuchając tekstu po raz pierwszy, wyłapuj najbardziej oczywiste informacje.Otwórzcie sobie ćwiczeniówkę na str 17: 1) Zadanie 1 - przeczytaj tekst a następnie postaraj się uzupełnić luki za pomocą zdań (A-E); 2) Zadanie 2 - przeczytaj ponownie tekst a następnie odpowiedz na pytania.. move - ruszac sie .1.. Opisując czynność, która jest wykonywana w tej chwili w języku angielskim stosujemy konstukcję zdania z końcówką-ing:Otwórzcie sobie ćwiczeniówkę na str 17: 1) Zadanie 1 - przeczytaj tekst a następnie postaraj się uzupełnić luki za pomocą zdań (A-E); 2) Zadanie 2 - przeczytaj ponownie tekst a następnie odpowiedz na pytania.. Odpowiedz na pytania ( po angielsku ) My home's a B&B or a Bed and Breakfast.. Język polski.. Czas pracy: 45 minut.. Zastap zwiazki wyrazowe wyrazeniami przyimkowymi.przeczytaj tekst i odpowiedz ustnie na pytania (s.52-53), nastepnie wykonaj cwiczenia ze strony 62-63.. (lekcja online) 22 .Przeczytaj dialog z ćwiczenia 1 str. 79 CB oraz odpowiedz na pytania z tego ćwiczenia..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania od 1 - 3.

Zdecyduj czy zdania są prawdziwe ( true) czy fałszywe ( false) 4.Wyszukaj w tekście formy czasu przeszłego od czasowników:Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania (1-5).. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.3.. 3.Wykonaj zadanie 3. te ćwiczenia są żółte.. W razie problemów służę pomocą na messengerze.. W zeszycie ćwiczeń wykonaj ćw.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-11-26 16:16:51.. 1 i 2i str. 33 PB.Przeczytaj ponownie recenzję i odpowiedz na pytania.. 8/79 Przeczytaj inny tekst z blogu Tomka.. Przepisz wyrazy z "ó" niewymiennym do zeszytu z języka polskiego, a .. I to już wszystko na dziś.Przeczytaj tekst o Florence Nightingale i ułóż wydarzenia w odpowiedniej kolejności.. Jest ono dostępne na stronie Pearson w zakładce Domowa Szkoła w eDesk.Przeczytaj tekst na stronie 80 i odpowiedz ustnie na pytanie 1 i 2.. Możesz określić .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. 2013-02-21 21:01:53Przeczytaj tekst.. Teraz przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania z zadania 3.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Przepisz wyrażenia z zadania 2 do zeszytu i przetłumacz na język polski, następnie zrób zadanie 3 str. 79 CB..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

- Zadanie 4: Tajemnice przyrody 5 - strona 882.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytanie, które osoby dostają kieszonkowe regularnie.. Zadanie 6 wymaga wysłuchania nagrania 3.22.. - Ćwiczenia s. 19 zadanie 3.. 2 kwietnia 2020r.. Jest to zadanie z klasy 6, Ćwiczenia nazywają się Look!. jezyk angielski.. Zrób zadanie 4 z podręcznika str. 79.. Wykonaj w zeszycie ćwiczeń zadanie 3/63 oraz 1,2 /64.. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą na messengerze.. Odpowiedzi na pytania szczegółowe udzielaj pełnymi zdaniami .. tekst str.61 zad.5 , Zobacz jak moc dźwięków może doprowadzić do uszkodzenia słuchu.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. przeczytaj tekst i odpowiedz na .Osadź.. Wykonaj w ćwiczeniu zadania 1 -8 na stronie 52 - 55.. Otwórz podręcznik do języka polskiego, głośno przeczytaj tekst znajdujący się na stronie 36, B. Betlewskiej "Prezent dla dziecka".. następnie ułóż z nimi zdania, które również wpisz do zeszytu.. 3.Następnie odpowiedz na pytania.. 5Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania: 2012-01-29 17:54:52 Lies die Briefe.. Przeczytaj uważnie tekst na stronie 82-83.. 5 punktow Przeczytaj tekst ponownie i dopasuj pytania 1-5 do osob z tekstu Klasa 5 str 36 zadanie 2 Dopytaj ; Obserwuj Zglos naduzycie!zadania.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

18.03.2020 r.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na ponizsze pytania.

- Ćwiczenia s. 20 zadania 4 i 5.. Zadanie 4.. Odpowiedz na 1,2 i 3 pytanie znajdujące się pod tekstem.. Wysłuchaj i przeczytaj tekst ' My pet' z podręcznika str.105, następnie odpowiedz na pytania do tekstu.. Jezyk niemiecki; 5 pkt 1 godz. temu Przeczytaj tekst.. Proszę o pilną pomoc!. 3) Zadanie 3 - użyj podanych wyrazów do uzupełnienia zdań .. Matematyka - Książka s. 101 .Tylko na zadanie.pl - bez zadnych oplat.Przeczytaj tekst Jak zyc i odpowiedz na pytania Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Zadanie 9 jest dla chętnych.. - Książka s. 97.. Przeczytaj informację na stronie 81i zapisz w zeszycie co oznacza słowo netykieta.. Zadanie wykonaj do 09.04 (czwartek) czyli masz na to tydzien i przeslij na adres Prosze aby, jesli jest to mozliwe, wasze prace byly pisane komputerowo.. Wtem do Polski posłan goniec, Iż król wygrał, a mistrz stracił I gardłem tego przypłacił.. 15.05.2020-przetłumacz na j. polski-zapisz w zeszycie słowa, których nie rozumiesz i przetłumacz na j. polski-wykonaj zadanie 6 ze strony 92 pisemnie w zeszycie zapisując cały tekst .5/78 Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. Strona 20 zadanie 2.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. I to już wszystko na dziś.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania: 2012-01-29 17:54:52 Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania ..

Następnie odpowiedz na pytania (1-4).

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookie .. (lekcja online) Test piszemy online w aplikacji teams.. Znajdź wyrazy opisujące potrawy na zdjęciach.. Proszę czekać.. 3 oceny | na tak 0%.. Przeczytaj tekst ponownie i wybierz poprawne odpowiedzi Za najszybszą odpowiedź daje naj!. Podrecznik: Przeczytaj tekst na str. 72 o ulubionych zwierzetach Brytyjczykow.kwietnia.Klasa 5 A K l a s a .. 2.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytanie, ktore osoby dostaja kieszonkowe regularnie.. Otwórz ćwiczenia polonistyczne na stronie 36 i uzupełnij 1 zadanie.. 0.przeczytaj tekst z cwiczenia 3. i wybierz wlasciwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie falszywe lub brak informacji).. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Gotowe?. Look again 6 podrecznik str. 58 zad.2 .Przeczytaj ponownie teksty z ćwiczenia 2 i odpowiedz na pytania .Napisz E( ersu shaba) B ( braille) lub k( kat… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.in Unit 5 lesson 7 page 68 20.04.2020 on 5d English lessons..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt