Test w rzeczpospolitej szlacheckiej klasa 6

Pobierz

Tylko prawdziwa psiara zda ten test!. Polska za panowania ostatnich Jagiellonów 2.. 2011-11-05 10:27:23 Miał ktoś sprawdzian z historii z działu "Początki średniowiecza" ?. Zobacz inne polecane materiały Testy.. Zagadnienia do sprawdzianu z działu II - Nowa Era.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test z historii dla klasy 6 dział 2 na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś, rozdział "W Rzeczypospolitej szlacheckiej".. Szukaj.. Tagi Chemia Nowej Ery Dziś i jutro Klasa 4 Klasa 4 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 5 Klasa 5 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 6 Klasa 6 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 .Sprawdzian nr 6 "6.. Kontrreformacja i reforma wewnętrzna Kościoła 2.. Na diagramie odszukaj nazwiska, nazwy i terminy związane z reformacją i kontrreformacją w Polsce.. Reformacja w Polsce 2.. Jak wszystkie dzieci mam obowiązki, jednym z nich jest nauka.Testy Historia najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Sprawdzian historia klasa 6 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 6 dział 1 - Narodziny nowożytnego świata; Sprawdzian historia klasa 6 dział 2 - W Rzeczypospolitej szlacheckiej; Sprawdzian historia klasa 6 dział 3 - W obronie granic RzeczypospolitejKl.. Testy Test cząstkowy na podstawie rozdziału 2.. W razie zagrożenia ze strony wroga obrona granic Rzeczypospolitej była obowiązkiem każdego szlachcica, który musiał się stawić w pełnym uzbrojeniu..

W Rzeczypospolitej szlacheckiej XVI-XVII wieku "Plik PDF 0.4 MB.

Jak masz go to podyktujesz mi odpowiedzi wersji a i b?. Polska monarchią elekcyjną 3.. PDF (56 KB) Pobierz Testy.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. 2011-11-05 10:27:23; Czy ktoś miał i wie co będzie na sprawdzianie z historii klasy 6 ,,W Rzeczpospolitej szlacheckiej ''?. "W Rzeczypospolitej Szlacheckiej" - Sprawdzian wiedzy.. Y K A M T O L .Sprawdzian nr 6 "6.. Testy Sprawdzian wiedzy i umiejętności z części I i II Grupa B. DOC (2.5 MB) Pobierz Testy.. Powtorka przed sprawdzianem dla klasy 5.. 6 Dział; W Rzeczpospolitej szlacheckiej test 1.docx • Test 2, Moja historia, klasa 6 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Testy i klasówki dla Klasa VI Podstawówka.. Historia hacerstwa popularność: 233 dodał: MKR59: II wojna światowa popularność: 317 dodał: barabasz1939 .Pisałeś może sprawdzian pt,,W rzeczpospolitej szlacheckiej" klasa 6. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Zawarte w nich zadania mają różny stopień trudności, co pozwala uczniowi na sprawdzenie posiadanej wiedzy i doskonalenie umiejętności z różnych przedmiotów.. Testy Test sprawdzający wiedzę po .Notatki z lekcji to narzędzie edukacyjne składające się wszechstronnego generatora testów, bloga, prezentacji, wykładów, ćwiczeń i gier, panelu statystyk wejść, dziennika on-line ze statystykami wyników..

W Rzeczypospolitej szlacheckiej XVI-XVII wieku" Plik RTF 8.0 MB.

Pytania zawarte w teście.. Test składa się z 12 pytań o różnym stopniu trudności.. Unia lubelska i początki Rzeczypospolitej Obojga Narodów 2.. W teście W Rzeczypospolitej Szlacheckiej znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Który dokument wprowadził w Polsce demokrację szlachecką?1) Stan szlachecki to: a) wyższa warstwa społeczna b) takie coś nie istnieje c) to potomkowie rycerstwa 2) Co znajdowało się w folwarku szlacheckim?. Zapraszamy!. Rozdział 2 / Klasa 6 / Sprawdzian.. PDF (0.6 MB) Pobierz Testy.. Rzeczpospolita Szlachecka.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Kultura renesansowa w Rzeczpospolitej.. Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!Rzeczpospolita szlachecka Brak opisu testu Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Tagi Chemia Nowej Ery Dziś i jutro Klasa 4 Klasa 4 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 5 Klasa 5 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 6 Klasa 6 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 .. Sprawdziany.Do.Szkoly 1 rok temu.. Jak masz go to podyktujesz mi odpowiedzi wersji a i b?. Inne tryby testu.. Szukaj.. Pobierz.. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Test o śniegu, którego nie przejdziesz!. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp..

PDF (0.2 MB ...Start studying historia w Rzeczypospolitej Szlacheckiej klasa 6.

Nowa EraPARTONITE: szkole organizowane są ciekawe konkursy, a za zwycięstwo otrzymuje się bardzo fajne nagrody.. Folwark pańszczyźniany 2.. Grupa I. PDF (0.3 MB) Pobierz Testy.. 1.Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8; Z historią na Ty; Od Piastów do Jagiellonów; Wojny i upadek Rzeczypospolitej; Ku współczesnej Polsce; Co jest w życiu ważneW Rzeczypospolitej szlacheckiej - Rozdział II/Klasa 6 - Lekcje historii pod ostrym kątemPodręcznik Wczoraj i dziś, wyd.. W 1505 roku szlachta wymogła na królu zatwierdzenie uchwały według której władca nie mógł ustanawiać żadnych praw bez zgody szlachty.Klasa 6 Historia.. Renesans w Polsce 2.. Testy Przykładowy test podsumowujący rozdział 3.. Rozwiąż test.. Zwołane w ten sposób wojsko szlacheckie nazywano pospolitym ruszeniem.Zawarte w nich zadania mają różny stopień trudności, co pozwala uczniowi na sprawdzenie posiadanej wiedzy i doskonalenie umiejętności z różnych przedmiotów.. a) Tylko dwór b) Las, dwór, lamus, wsie, pola uprawne, młyn, stodoła c) nie wiem co to jest 3) Król polski w latach a) Zygmunt II August b) Kazimierz Wielki c) Zygmunt Stary 4 .. "W Rzeczypospolitej Szlacheckiej" - Sprawdzian wiedzy.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Udostępnij.. .Powtorka przed sprawdzianem dla klasy 5.. Mam na imię Szymon, jestem uczniem czwartej klasy Szkoły Podstawowej nr 8 w Świdnicy..

Sprawdź, ile już wiesz!Historia klasa VI - W Rzeczpospolitej szlacheckiej.

Pobierz Otwórz.. Inne testy z kategorii.. Skomentuj.. test dodany 10 lat temu przez snje1661.. a) w Gnieźnie b) w Warszawie c) w Malborku d) w Poznaniu e) w Kijowie f) w Gdańsku 28) Kto mieszkał w Rzeczypospolitej w 1573r.W Rzeczypospolitej Szlacheckiej.. Wpisz je pod diagramem.. Demokracja szlachecka w Polsce 2. forma rządów, w której szlachta miała decydujący wpływ naa) w 1572 b) w 1527 c) w1554 d) w 1573 e) w 1582 f) w1555 27) Gdzie uchwalono Akt konfederacji?. Wybierz przedmiot i sprawdź swoją wiedzę.II: W Rzeczypospolitej szlacheckiej , Klasa 6 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plNie mógł aresztować szlachcica bez wyroku sądowego ani pozbawić go majątku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt