Test sprawdzający znajomość lektury doktor dolittle i jego zwierzęta

Pobierz

Historia sympatycznego doktora Dolittle, który posiada .Doktor Dolittle - charakterystyka postaci, H. Lofting.. pytanie 1 z 15.Test z lektury - "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" (23 kwietnia) (fot. swiatksiazki.pl) Sierosławice, 23-04-2020 Powodzenia!. Gdzie mieszkał doktor?. Konkurs pod hasłem "Rozumieć drugiego człowieka jak Doktor Dolittle zwierzęta" przeznaczony dla uczniów klas III szkoły podstawowej.. Rozwiąż test!Test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta» Hugh Lofting Data dodania: 2011-12-18 23:21:00 Przedstawiam test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta».Test znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - Quiz.. Co nosił na głowie doktor Dolittle?. Skomentuj.. Całość jest poparta cytatami z książki.Jest to audiobook książki Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. ( w Anglii, w małym miasteczku Puddleby, nad rzeką Marsh) 3.. Test możecie pisać przez 30 minut (to jest dużo czasu):).Zaznacz prawidłową odpowiedź.. Kto przyniósł wiadomość od małp do doktora?Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. 1) Jak miał na imię doktor Dolittle?. Jak miał na imię doktor Dolittle?. Jak miał na imię Dr Dolittle.. Wypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką Doktora Dolittle, tytułowego bohatera książki H. Loftinga pt.: "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"..

Test ze znajomości lektury ,, Doktor Dolittle i jego zwierzęta''.

a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd pochodzi doktor Dolittle?. Co przydarzyło się doktorowi i jego zwierzętom w państwie Jolliginka?. Na wypadek rozbieżności w tłumaczeniach utworu informujemy, iż zadania zostały opracowane w oparciu o przekład Marii Ewy Letki.. Zawiera nieodpowiednie treści?. closeZaloguj się.. Udostępnij.. HughPlik Test sprawdzający znajomość lektury DOKTOR DOLITTLE.docx na koncie użytkownika kinga277 • folder Doktor Dolittle • Data dodania: 20 mar 2012Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Lofting, test Odslon: 53719 Ocen: 286 (67 %) Rozwiaz test, ktory pozwoli Ci usystematyzowac wiadomosci z przerobionej lektury Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Loftinga zdobytych na lekcji jezyka polskiego Test zawiera 18 pytan.Doktor Dolittle i jego zwierzetaPlik Test sprawdzający znajomość lektury DOKTOR DOLITTLE.docx na koncie użytkownika gosiaj64 • folder Doktor Dolittle • Data dodania: 7 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" H. Lofting.. Rozwiąż test zawierający 18 pytań i przygotuj się do lekcji.Katalog Anna Negacz-Kurkiewicz, 2010-05-25 Racibórz Zajęcia zintegrowane, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"..

Quiz wiedzy z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".

answer choicesZwierzęta!. Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" autorstwa H. Loftinga.. Zawiera pytania zamknięte.. Wybudowali pierwszą w Europie szkołę, w której John Dolittle uczył mowy zwierząt.. a) Dab- Dab b) Polinezja c) Tu- Tu 4) Kim była Czi- Czi?Test sprawdzający znajomość treści książki "Doktor Dolitlle i jego zwierzęta" Hugh Lofting.. 1.Jan Dolittle mieszkał w : a- PolsceTest sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta» Hugh Lofting Data dodania: 2011-12-18 23:21:00 Przedstawiam test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta».Hugh Lofting, "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - test z lektury.. Jest to 5 roździał.. Odpowiedz.Wyswietlony: 53647 razy Test z lektury Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Lofting.Omowilismy dzis lekture "Oto jest Kasia".. Autorem ksiazki jest : a) Hans Chrystian Andersen b) Mira Jaworczakowa c) Astrid Lindgren 2.Scenariusz konkursu.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury.. Jakie zwierzę uczyło doktora mowy zwierząt i jak miało na imię?. Konkursy i testy Katarzyna John.. Zobacz w ksiegarni internetowej Publio.pl.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Quiz - Wskaż właściwą odpowiedź // odp.Q.. Nastka8 4 lata temu.. Co doktor i zwierzęta robili po powrocie z podróży?.

( cylinder, czyli kapelusz) 4.Doktor Dolittle i jego zwierzęta.

Zbudowali największe Zoo na świecie.. Sprawdź się!. a) Dab- Dab b) Polinezja c) Tu- Tu 4) Kim była Czi- Czi?Doktor leczył zwierzęta czy ludzi?. a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd pochodzi doktor Dolittle?. Laden Sie dieses Bild kostenlos in High-Definition-Auflösung herunter und wählen Sie unten den "Download-Button".Lektura "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" H. Lofting, test Odsłon: 55580 Ocen: 290 (68 %) Rozwiąż test, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" H. Loftinga zdobytych na lekcji języka polskiego Test zawiera 18 pytań.Ile wiesz o książce " Doktor Dolittle?. a) z Anglii b) z Ameryki c) z Europy 3) Jak miała na imię papuga doktora?. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" to lektura sugerowana dla klasy 2.. Autorem książki jest Hugh Lofting.. Czy Ty również rozumiesz mowę zwierząt?. znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - Test.. a) z Anglii b) z Ameryki c) z Europy 3) Jak miała na imię papuga doktora?. Przeczytajcie uważnie treść pytań!. Cele: - zapoznanie uczniów z pojęciem empatii, - utrwalenie zdolności .Obowiązkowa pozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy pamiętają, jak to jest być dzieckiem.. na początku Jan leczył ludzi, ale potem zrezygnował z tego i zaczął leczyć zwierzęta..

Na podstawie książki Hugh Loftinga "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".

Pobierz (doc, 26,5 KB) Podgląd treści..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt