Określ do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja

Pobierz

1/ Porozumienie państw celem osiągnięcia określonych korzyści np. militarnych.2/ Melodia na której jest oparty nasz hymn.. trzyma w ręku duży długopis.. 3/ Nazwa polskich oddziałówPrzyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. (4 punkty)a) b) Zidentyfikuj postać, która.. B. Podaj rok, w którym nastąpiło to wydarzenie.Zapoznaj się z ilustracją, a następnie określ do jakiego okresu rewolucji się ona odnosi.. (4 punkty) Przeczytaj tekst źródłowy, a następnie uzupełnij tekst.. …………………………………………………………… …………………………………………………………… …………………………………………………………… b) Podaj rok, w którym doszło do tego wydarzenia.. - Brytyjski plakat powstał w trakcie I wojny światowej, w 1915 r. b) Rozstrzygnij, czy plakat zachęcał, czy zniechęcał do wstępowania w szeregi brytyjskiej armii.. Zobacz odpowiedzi.. Pomocy!Szkoła podstawowa.. Zaloguj się, by dodać komentarz.answer.. (4 punkty) Przeczytaj tekst źródłowy, a następnie uzupełnij tekst.. rozwiązane.. a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. (4 punkty)Zapoznaj się z ilustracją.. ……………… Polecenie 2. a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. ………………………………… ………………………………… b) Zidentyfikuj postać, która trzyma w ręku duży długopis.. Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. b) Podaj rok, w którym doszło do tego wydarzenia..

Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.

Możemy określić te daty na podstawie faktów historycznych, które mówią, że Austria została włączona do Rzeszy w 1938r., a Czechy i Polska w 1939r.Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. ……………… Polecenie 2.. (2 punkty) Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia (w podręczniku ta ilustracja znajduje się na str. 186).. trzyma w ręku duży długopis.. a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. Napisz, kto jako pierwszy i kiedy poinformował świat o skutkach tego wydarzenia.. Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. Zadanie.Ilustracja ta odnosi się do wydarzeń z lat 1938 - 1940, kiedy Związek Radziecki przestał zdobywać nowe tereny, a III Rzesza wciąż prowadzi ekspansję.. Żądania .a) Podaj, w jakim okresie powstał przedstawiony brytyjski plakat.. ………………………………… Polecenie 2.. Następnie określ, do.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-01-04 22:14:09.A.. ………………………………… Polecenie 2.. ………………………………… Polecenie 2.. ………………………………… ………………………………… b) Zidentyfikuj postać, która trzyma w ręku duży długopis.. search.a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. 3. rozpoczęcie walki z państwami centralnymi w sojuszu z Rosją.. Wyjaśnij, do jakiego wydarzenia odnosi się ilustracja..

a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.

a) Określ, do jakiego wydarzenia.. B. Podaj rok, w którym nastąpiło to wydarzenie.. Ilustracja odnosi się do Wielkiej Trwogi, czyli buntu przeciwko obciążeniom.a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. odŻywia siĘ gŁÓwnie drobnymi owadami, ktÓre wydobywa spod kory wyjĄtkowo dŁugim, pokrytym lepkĄ ŚlinĄ jĘzykiem.. Bardzo częstoPrzeczytaj tekst, a następnie wykonaj polecenia.Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. .Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. odnosi się ta ilustracja.. Chris Niedenthal / FORUModnosi się ta ilustracja.. Oczywicie nagrda ; ) + może wiecie kto organizował igrzyska nowożytne i starożytny?. może troche nie wyraźne ale błagam !. rozwiązane.. - Powyższa ilustracja odnosi się do Zbrodni Katyńskiej.. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia (w podręczniku ta ilustracja znajduje się na str. 186).blocked zapytał (a) 04.01.2012 o 22:12. Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. - Plakat zachęcał mężczyzn do wstępowania w szeregi brytyjskiej armii.Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja..

a) Określ, do którego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.

[HISTORIA KLASA 8]: Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj związane z nią polecenia.. ………………………………… ………………………………… b) Zidentyfikuj postać, która .. rozwiązane.. Do jakiego wydarzenia nawiązuje taka ilustracja>?. a) Określ, do jakiego wydarzenia.. BEZ LINKÓW!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt