Na jaki profil iść do liceum żeby być psychologiem

Pobierz

Dyplom magistra psychologii jest absolutną podstawą , a już w czasie trwania nauki obiera się ścieżkę kariery psychologicznej.Takie profile i klasy to na przykład: lingwistyczno-prawny - rozszerzone: język angielski, historia, wiedza o społeczeństwie; Profil z wprowadzeniem do psychologii - rozszerzone: historia, biologia humanistyczny - rozszerzone: język polski, historia, geografiaSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Założycielko wątku, moim zdaniem, żeby zajmowac się psychologią, trzeba przede wszystkim miec sporą inteligencję emocjonalną (oczywiście nie piszę tego, bo zakładam, że jej nie masz), bo inaczej, to żadna wiedza teoretyczna, nawet w najlepszym liceum i na uniwersytecie nie pomoże.blocked.. Moja kuzynka skończyła kilka lat temu psychologię i kiedyś mi właśnie mówiła, że na pierwszym albo drugim roku miała prawie samą biologię.♪ szkoła średnia nie ma znaczenia, ale jeżeli wiesz już że chcesz iść na studia i że psychologia to twoje powołanie to nie ma co pchać się do technikum lepiej wybrać albo liceum ogólnokształcące o profilu humanistycznym ( ale nie musi być koniecznie takie ) albo liceum pedagogiczne ( do liceum profilowanego przyjmują od mniejszej ilości pkt)Niekoniecznie biologia - ja miałam zajęcia z psychologiii w liceum, a jestem w klasie ekonomicznej (że niby przygotowanie psychologiczne dla biznesmenów ;-) Do liceum możesz iść jakiego chcesz..

Profil liceum ma drugorzędne znaczenie.

Psychiatra jest zatem przede wszystkim lekarzem, obowiązku go m.in. Kodeks Etyki Lekarskiej i jest specjalistą, który może podjąć pracę w placówkach medycznych - lecząc pacjentów z zaburzeniami i chorobami psychicznymi.Nie wiem na jaki profil iść do liceum.. To, co się później studiuje, nie pokrywa się z żadnym z przedmiotów nauczanych w szkole.. I druga sprawa, uczę .Reasumując - warto iść na psychologię, jeśli jest się przekonanym, że praca psychologa to jest właśnie to, co chce się w życiu robić.. :P Interesuje się i łatwo mi do głowy wchodzą: chemia, geografia, angielski (polski, matematyka też ujdą).. W wyznaczonym terminie należy zgłosić się w odpowiedniej jednostce organizacyjnej policji z wymaganymi dokumentami, tj: podaniem o przyjęcie do służby.. Informatyki.. Tylko jakie studia po nim są możliwe?. Wszystko na poziomie rozszerzonym, około 80-85% wystarczyło wtedy aby dostać się bez stresu na studia dzienne.To może powiem tak.. J. Angielskiego i geografii.. życiorysem.Nie możesz zdecydować, do której szkoły się udać?. Z góry dziękuję.. Na końcu - do profili trzeciego wyboru.charakteryzować się zdolnością fizyczną i psychiczną do pracy w służbach uzbrojonych.. Tylko są 2 działy: -prawo .Opowiedz o swoich zainteresowaniach, a ja powiem Ci, na jaki profil mógłbyś pójść do liceum!.

Jakie liceum w Warszawie byście mi polecali?

Matematyka i Fizyka (może informatyka.). Biologia i Chemia.. Jaka praca?. A nienawidzę historii :P Mam dobry kontakt z ludźmi, niezłą gadkę :D Interesuję s.Jeśli masz za mało punktów, żeby dostać się na pierwszy wskazany profil - system próbuje Cię przypisać do kolejnego.. Za "moich czasów" był to WOS, historia i angielski.. posiadać umiejętność podporządkowania się dyscyplinie służbowej.. Nejlepsze oceny masz z: Polak, Historia i Wos.. Mam nadzieję, że mi pomożecie.. Na maturze można wybrać dowolne przedmioty.. Sprawdź jakie są wymagania na studia na WPiA UW, tzn. z jakich przedmiotów należy zdać maturę.. Chciałabym mieć dobrze płatną pracę.. Zobacz, jakie przedmioty maturalne są wymagane podczas rekrutacji na uczelnię, która Cię interesuje i pod tym kątem wybierz profil szkoły.jak chcesz być psychologiem to powinienieś wybrać w Liceum profil Humanistyczny(polski,WOS,jeżyk nożytny i historia) Proszę czekać.. 0Żeby dostać się na psychologię zazwyczaj wystarczy zdać dowolny przedmiot na maturze, jednak najbardziej przyda się biologia, gdyż podobno sporo psychologii opiera się właśnie na biologii.. Odpowiedz na pytania, a pomożemy Ci wybrać między zawodówką, technikum, a liceum!Aby zostać psychiatrą, należy ukończyć studia medyczne oraz odbyć staż specjalizacyjny w dziedzinie psychiatrii..

Interesuje mnie profil matematyczno-geograficzny.

Po technikum to raczej lepiej jest iść na studia techniczne, na jakiegoś inżyniera, dlatego jeśli zamieszasz zostac psychologiem lub pedagogiem, idź do LO.. Ja składam w tym roku na pewno podania do szkoł: 1.Technikum ekonomiczne .. Jesteś przekonany, że po podstawówce chcesz iść do liceum, ale nie wiesz na jaki profil?. Po wyczerpaniu możliwych opcji w liceum pierwszego wyboru - system przypisuje Cię do poszczególnych profili w liceum drugiego wyboru.. 2.polskiego, histori lub biologi i wosu 3. zależy gdzie mieszkasz warszawa, katowice, wrocław, kierunek psychologii i potem za rok czy tam dwa masz do wyboru różne rodzaje psychologii, Psycholog dziecięcy -jeśli lubisz dzieci idź, kliniczny niby lepszy, lepiej zarabiasz, ale musisz być naprawdę bardzo cierpliwa :) Pozdro Ja też w gimie i tez się zastanawiam nad psychologią:).. 2.Hotelarstwo Ale chyba wybiorę ekonoma jeśli mnie przyjmą.. I nie wiem co robic w przyszłości?. zamierzam pójść na studia psychologiczne.psychologiczno-pedagoficzny, ale żeby nie było nie chcę zostać psychologiem, a raczej po liceum chcę pójść na pedagogike specjalną albo coś związanego z fizjoterapią..

Możesz też iść na taki profil: psychologiczno-pedagogiczny.

Tylko że sądową .Psychologia - jakie wybrać liceum i o jakim profilu?. ; ) Pozdrawiam Odpowiedz na ten komentarzInformatyka.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Humanistyczny- może, zobaczymy, jestem dopiero w 7 klasie, więc mam jeszcze czas, ale jeszcze nie mam pojęcia gdzie chcę iść haha Chociaż albo będzie to biol-chem albo human albo profil językowy xD;) Ale najlepiej do takich studiów przygotowało by Cię chociażby LO o profilu humanistycznym, lub psychologiczno-pedagogicznym.. Zmierz się z naszym quizem poniżej i przekonaj się sam, co pasuje do Ciebie najbardziej!. Ważne jest co zdasz na maturze i na jaką uczelnię zamierzasz się wybrać.Jak zostać psychologiem: kwalifikacje Podstawowe kwalifikacje, których wymaga się do wykonywania zawodu psychologa, to ukończenie 5-letnich, jednolitych studiów psychologicznych.. #Quiz.Wachasz się na jaki iść profil do liceum zrób qizz on ci pomoże.U mnie są takie profile jak:politologiczny i humanistyczny(zostały połączone i w efekcie powstał politologiczno-humanistyczny o nachyleniu artystycznym, ja jestem właśnie na tym profilu) matematyczno-gepgraficzno-językowy, ogólny.no i to by było na tyle.jest ich więcej ale policzyłem tylko te z mojego roku.na językowy nie radzę chyba że bardzo lubisz języki bo oprócz angielskiego i niemc będziesz miał prawdopodobnie francuza i łacine(ja na humanie mam francuza i .Jaki profil w liceum powinieneś wybrać?. Więc na jaki profil WARTO iść?Ten test powie Ci, na jaki profil powinieneś iść do szkoły średniej!. Teledyski kręcone w szkole!RE: Liceum jaki kierunek aby iść na prawo ?. I ile tak mniej więcej się zarabia w danej pracy?. Jeżeli jesteś ciekaw, jaki kierunek najbardziej by do Ciebie pasował, rozwiąż quiz i rozwiej swoje wątpliwości!Wciąż zastanawiam się na jaki profil iść do liceum i co później robić w przyszłości.. Może mi doradzicie?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt