Czy warto poświęcić się dla innych rozprawka

Pobierz

Uzasadnij swoje zdanie, podając przykłady z historii, literatury ( tu bym wolał Zemstę " i własnego doświadczenia….. Pierwszym argumentem potwierdzającym tezę jest fakt, ze pomoc, której udzielimy innym może być nam odpłacona .. KAżdemu człowiekowi jest ktoś taki potrzebny , to jest .DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. odnieś się do dziadów częśći III oraz innych tekstów kultury .. Miał dom, pieniądze, młodą żonę, jednak w dniu własnego ślubu, wyruszył w daleką podróż z zamiarem całkowitego poświęcenie się służbie Bogu.Dla miłości można dużo poświęcić.. Najlepiej tak do godziny 22 .. + Każdy człowiek potrzebuje innego człowieka który będzie go wspierał w każdej chwili takiego człowieka który może poświęcić się dla niego , pomagać mu i wierzyć w niego .. Z góry dziękuje za pomoc :*Przecieć oczywiste jestn to, że ludzie powołani do walki, kiedy, nie zostwiając potomstwa, zginą, to ktoś musi sie odzyskaną ojczyzną cieszyć i rozwijać ją, by już wolna rosła w siłę.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Poświęcenie się idei - rozprawka.. Pewnego dnia podczas meczu piłki nożnej , poświęcając własne zdrowie , rzuciłem się na ścianę , gdyż mecz do biegał końca , a ja wraz z drużyną chciałem zdobyć zwycięskiego gola.Myślę że warto jest poświęcać się dla innych, ale trzeba pamiętać o swoich potrzebach..

Czy warto poświecić wszystko dla drugiej osoby?

Oczywiste jest, że nie każdy człowiek byłby w stanie poświęcić czegoś dla drugiej osoby, gdyż nie chce rezygnować z własnych korzyści na rzecz obcych ludzi.. poniżej.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz rozprawkę na temat " Czy warto poświęcić się dla dobra innych ludzi ?". W tytule wymieniony został Żeromski - aby zrozumieć dlaczego, należy przypomnieć sobie "Ludzi bezdomnych".Bardzo ważną wartością w życiu może być Bóg i to dla niego według św. Aleksego warto poświęcić swoje życie.. Zalety to np. możemy naprawdę pomóc i innej osobie, uszczęśliwić tę osobę…Czy warto poświecać się dla dobra innych ludzi?rozprawka (odwołaj sie przynajmniej do jednego przykłady z literatury i z historii) Dopytaj ObserwujNapisz rozprawkę ,, Czy warto poświęcić się dla innych osób '' ( tak wiem dużo wymagam ale jestem w tym kiepska )Każdy powinien być dumny z tego, że mamy piękny jezyk.. W poniższej rozprawie pragnę przedstawić mój punkt widzenia wraz z jego potwierdzeniem.Niektórzy zdolni są do bardzo dużych wyrzeczeń, inni nie kiwną nawet palcem w sprawach innych ludzi, czy nawet własnych.. Należy jednak pamiętać, by walcząc o nią nie zatracić siebie, żeby nie domagać się uczucia na siłę.. Dziękuję z góry !Warto się poświęcać dla innych, bo wtedy się jest poświęconym i nie trzeba już iść do kościoła..

Moim zdaniem warto się poświęcać dla dobra spawy lub kogoś innego .

Człowiek potrafi być dobry , ale są też jakieś granice .. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. czy po prostu wycofac się, zanim będzie za późno.Pytanie brzmi: Rozprawka: czy warto poświęcić swoje życie dla ojczyzny ?. Myślę, że ważną sprawą jest , aby inne narody, ktore nas atakowały uzmysłowiły sobie , że my naród polski nie poddamy się tak łatwo bez walki.Bez Tego nie było by również Miłości.. (ROZPRAWKA!).. Zalety to np. możemy naprawdę pomóc i innej osobie, uszczęśliwić tę osobę, zrobić coś dobrego, mieć potem satysfakcje.Wydaje mi się, że mimo iż życie nabrało niepokojącego tempa, to takie postawy wciąż się zdarzają.. Bardzo proszę o pomoc.. Warto się poświęcać dla innych, bo można w ten sposób wzbudzić ich zaufanie, a potem w łatwy sposób np. okraść albo oszukać.Moim zdaniem , aby poświęcić się dla drugiej osoby powinniśmy zastanowić się czy ta osoba byłaby w stanie to docenić i powiedzieć : " dziękuję " .. Poświęcenie może mieć różne formy: jedni uznają za nie oddanie życia w słusznej sprawie, dla innych poświęceniem będzie zrezygnowanie z ulubionego programu w telewizji, ażeby wyjść na spacer z psem.Przecież oczywistym jest fakt, iż człowiek, który zostanie powołany jest do walki, gdy nie pozostawiając dzieci, straci w tej walce życie, to ktoś przecież musi cieszyć się wolnym krajem i starać się go ulepszać, aby już niepodległy rozwijał swą potęgę..

odnieś się do dziadów częśći III oraz innych tekstów kultury .

Warto się poświęcać dla innych, bo wtedy ćwiczy się umiejętność poświęcania się dla innych.. dlaczego, bo poświęcenie się komuś równoważne jest z MIŁOŚCIĄ.. Z tego wynika, że według mnienie warto poświęcać dla ojczyzny szczęścia osobistego a nawet życia, co postaram sie poprzeć następującymi argumentami.Czy warto poświecić się dla dobra innych ludzi ?. Najważniejsze jest, zeby znaleść w sobie na tyle mądrości, aby w odpowiednim momencie pozowliła podjąć decyzję, czy warto nadal zabiegać o uczucie własnie tego człowieka.. Nie można chcieć czegoś nie dając nic od siebie .. Moim zdaniem poświęceni się jakiejś idei praktycznie zawsze równoważne jest z podjęciem pewnych mniej lub bardziej znaczących wyrzeczeń, które wprowadzają w nasze życie pewnego stopnia dyskomfort.. Można by stwierdzić, iż moim zdaniem nie warto swego osobistego szczęścia oraz życia poświęcać w imię ojczyzny, co spróbuję udowodnić, przytaczając następujące argumenty.Myślę że warto jest poświęcać się dla innych, ale trzeba pamiętać o swoich potrzebach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt