Uzupełnij dialog wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi order

Pobierz

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę 1-3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę (1.-3.). W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. .Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Reakcja na sytuacje, uzupełnienie dialogów.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.

Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij dialog.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. _____ eat your lunch there.Wpisz w każdą lukę brakujący : fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Ćwiczenia do klasy 8 zadanie 2 strona 15. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (1.-3.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę (1-3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. Question from @Asisszu - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij dialogi 1.1.-1.6.. Wpisz w każdą lukę (2.1.. Wpisz w każdą lukę (2.1.. [Przepraszam, czy jest tu gdzieś sklep spożywczy?]. Wpisz w każdą lukę (1-4) brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Liczba zadań: 4.. Wpisz w każdą lukę (1-3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (1-4) brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać logiczne i spójne teksty..

Uzupełnij dialogi wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.

brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (3.1-3.3.). Uzupełnij dialogi.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialogi.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. -2.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wykorzystaj wyrazy podane wUzupełnij dialog.. Where 1.Uzupełnij dialog.. (0-3) Uzupełnij dialog.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę (2.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. -2.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Where 1.Uzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.

X: What does the word generous mean?6 Próbny egzamin ósmoklasisty • Przygotowanie do egzaminu zewnętrznego z języka angielskiego dla klasy 8 Zadanie 7.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 1 Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialogi wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedziĆwiczenia do klasy 8 zadanie 2 strona 15.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nieUzupełnij dialogi.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ichUzupełnij dialogi.. Question from @Asiaasia656565 - Gimnazjum - Język angielskiUzupełnij dialog.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 27.1.2020 (4:15) - przydatność: 25% - głosów: 12.Uzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujące fragmenty wypowiedzi.. Dia…5 Uzupełnij dialogi 1-2.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt