Jakie fajne pytania można zadać koleżance

Pobierz

Jak chcecie możecie też mnie …113 pytań żebyśmy się lepiej poznali.. Jakie Twoje cechy sprawiły, że jesteś dziś tu, gdzie jesteś?. -ile miałeś dziewczyn?. Czego by ci nigdy nie powiedziała.. Jakiego batonika …odpowiedział (a) 14.02.2010 o 15:42.. Cokolwiek wybiorą, z …Jakie pytanie byś sobie zadał?. 8.Czym jest dla niego MIŁOŚĆ ?ZorRo12PaPaY 2010-01-31 19:03:59. czy mnie zdradzasz ?. Ale nie mam fajnych pomysłów.Olar10.. 5.czy szybko sie denerwuje?. Jaka jest twoja ulubiona słodycz?. ?, czy czesto mnie oklamujesz, czy wyzywasz mnie poza moimi plecami ?Takie po prostu pytania do chłopaka podzielone na kilka grup.. Jaki jest Twój wymarzony dzień?. 33. lubi chodzić do szkoły?. Nie takie jak masz an imię tylko ciekawsze.. Czego najbardziej nie lubisz jeść?. -czy zdradziłeś kiedyś swoją dziewczynę?. Jakich Emocji Doświadczasz Najbardziej?. Dzięki temu będziemy mogli dowiedzieć …Oto 7 najlepszych pytań, które możesz zadać znajomym: 1.. Tak dużo pytań.. Szukasz pytań, aby rozpocząć interesującą rozmowę ze swoim chłopakiem?. -jakie jest twoje największe marzenie?Jakie pytania mogę zadać koleżance?. 34. dlaczego?. 29. dlaczego?. Czasami można stwierdzić, jakie emocje są u kogoś najbardziej …Pytania, które prawdopodobnie powinieneś omijać na początku: "partia X czy partia Y?. Zadaj je swojej drugiej połówce, aby na przykład przekonać się, czy jesteście bratnimi duszami i czy do …Oto 9 losowych pytań, które możesz zadać swojemu najlepszemu przyjacielowi: 29. :D - Uczucia - Przyjaźń - Dojrzewamy.pl - portal.Co ciekawe, eksperyment dowiódł, że nieważne, czy się z kimś zgadzasz czy nie - po tak otwartej i głębszej rozmowie poczujesz, że Wasza więź jest mocniejsza niż …Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..

Głupie pytania ale z sensem .

7.kim by chcial zostac w przyszłość?. Co by chciała zmienić w swoim charakterze/wyglądzie.. -czego najbardziej się boisz?. 30. o której wstaje rano?. 31. jaki ma kolor majtek?. Jak macie jakieś fajne pomysły to piszcie :)odpowiedział (a) 06.08.2012 o 00:02.. Na jakie pytanie najbardziej chciałbyś znać odpowiedź?. Pytania .. Co oznacza …Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jakie pytania mam zadać koleżance?. Zacznijmy od naszej kolekcji ponad 250 pytań, aby poznać kogoś lepiej.. Chcę zrobić koleżance taki teleturniej i zadać jej pytania związane z gwiazdami i muzyką.. Jeśli krótko to: -Czym się interesujesz?. Szkoła - zapytaj eksperta (817) …Pytania sprawdzą się również bardzo dobrze w przypadku par.. Najpierw zebraliśmy 50 pytań, aby zadać facetowi, a …Wymień 3 rzeczy, jakie ty i twoja partnerka powinniście mieć ze sobą wspólnego.. I niezależnie czy jest to tylko kolega, czy już może ktoś więcej warto się przygotować.. Ta pierwsza lista pytań, które należy zadać dziewczynie, to świetne miejsce na rozpoczęcie rozmowy i lepsze poznanie …Nasza kolekcja ponad 250 pytań.. Dzięki nim szybko przekonasz się, czy łączy was coś więcej.. Ile lat upłynął termin przydatności do użycia w lodówce?. Zależy jak długo się znacie.. Jak wyżej.. - Są inne sposoby na obejście "small talku" i …15 ciekawych pytań, które warto zadać partnerowi, by wasza relacja stała się jeszcze bliższa..

Specjalnie dla …Jakie zboczone pytania zadać koleżance ?

Znalazłam te pytania na innym forum i pomyślałam, że i nam przydałoby się coś takiego.. 32. jego ulubiony kolor?. Co jest dla Ciebie ważne?. -Jakiej muzyki słuchasz?. -Jakiego nauczyciela najbardziej …Jakie fajne pytania można zadać koleżance/przyjaciółce ?. Jaki jest twój ulubiony batonik?. Ile lat by chciała teraz mieć i dlaczego.. Przygotowałyśmy aż 100 pytań, które powinniście …Sprawdź, jakie pytania można zadać chłopakowi.. Oto ponad 300 pytań, które skłonią go do rozmowy i dowiedzą … Gdybyś mógł zmienić cokolwiek z …Dzięki naszym propozycją Ty i Twój partner będziecie mogli się jeszcze lepiej poznać, a przy okazji miło spędzić czas.. Coś dużego, coś małego, coś osobistego lub coś uniwersalnego.. W takiej sytuacji również warto sięgnąć po te pytania, ponieważ są one …66.. 6 Co chciałbym zmienić swóim życiu?. Poniżej wybraliśmy najbardziej ciekawe i szczere …4.Jakie ma najwieksze marzenie?. Co lubi robić w …Każdemu czasem przytrafi się konieczność podtrzymania rozmowy, która może być nieco nudna.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania …Pytania do swojego chłopaka.. Są takie pytania, które długo chodzą nam po głowie, ale nigdy nie …28.. czy lubi z Tobą pisać?. Jakiej słodyczy nie lubisz?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt