Hobbit test z lektury z odpowiedziami

Pobierz

270 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Quiz w Poczekalni.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemHobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Wyślij zgłoszenie.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Test - wiedza o hobbicie Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem" ähnliche App erstellenOceń jak dobrze zaznajomiłeś się z powieścią J. R. R. Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem", która jest lekturą dla szkół podstawowych.. Czas trwania: 90 minut Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. 2012-05-24 23:06:48; Kto pisał sprawdzian z lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem" ?. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.J.R.R.. Dodatkowo załączam również test czytania ze zrozumieniem oparty na fragmencie z "Hobbita" wraz z kryteriami oceniania.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM"..

Powodzenia!Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Czy te pytania będą dla Ciebie wyzw.Test jest króciutki i prosty.. Test: Roak to: a) wilk b) kruktest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Skomentuj.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Hobbit - test z lektury / Memorizer.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zobacz profil.. Poziom trudno[ci: Zredni 1. test z lekturyPlik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013Hobbit czyli tam i z powrotem test z lektury to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. Test zawiera 30 pytań.. Test składa się z 12 pytań.. Zmierz się z testem wiedzy i uzupełnij ewentualne braki, utrwal to, co już wiesz.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Tolkiena.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. 2014-12-01 20:00:56Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem ..

Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.

Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraNa jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Załóż własny blog!Zobacz quiz: Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.test z włoskiego przysłow mapet opium w rosole inne fajne quiz darmowe testy zycie karta rowerowa test ze zmierzchu pilka nozna film wojsko polskie test z mitologii greckiej prawo jazdy test z poprawnej polszczy test z dziadów test z gry komputerowej hollywood test z .. Hobbit, czyli tam i z powrotem .. Kto napisał tą lekturę .profilu ogólnego.. Sprawdź swoją wiedzę!,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemLektura " Hobbit " 2015-02-11 17:55:43 Lektura Hobbit pomocy 2011-12-11 15:04:32 Odpowiedz na pytania dotyczące lektury J.R.R Tolkien Hobbit 2015-05-07 16:00:56Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. O Autorze taylor_123.. Parę faktów Ci umknęło, ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną odpowiedź i z pewnością dostaniesz 5!.

2012-04-19 14:30:45; Odpowiedzi z lektury,, Hobbit czyli tam i z powrotem" POMOCY!

Dla fanów Hobbita.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Tolkien).. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. Tolkien'a.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. .a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Test zawiera 30 pytań.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury ,,Hobbit" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. Lektury 5 lat temu.. Udostępnij..

8 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #hobbit #lektura #test .

Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt