Napisz do kolegi ze szkocji email

Pobierz

Napisz e-mail do kolegi/koleżanki ze Szkocji,w którym: -napiszesz dlaczego ostatnio zmieniłaś swój wizerunek -opiszesz co zmieniłaś w swoim wygladzie -wyjaśnisz jak sie w związku z tym czujesz -zaprosisz kolege/kolezanke do obejrzenia twoich zdjęć na portalu społecznościowym.Potrzebuję na dziś!. * Opisz atmosferę panującą podczas tej imprezy.Napisz e-mail do kolegi/koleżanki ze Szkocji (80-130 słów) i opisz w nim jakąś ciekawą imprezę sportową, którą oglądałeś/oglądałaś w telewizji lub w której uczestniczyłeś/uczestniczyłaś.. ,, W ostatnią sobotę wybraliście się z całą rodziną na wycieczke rowerowa po okolicach twojego miejsca zamieszkania'' Praca musi zawierać:*wyjaśnij dlaczego postanowiliscie wybrać sie na wycieczke*opisz ciekawe miejsce ktore odwiedziliscie podczas wycieczki * zachec kolege/kolezanke do odbycia wycieczki po okolicy jego/jej miejsca .Napisz ę mail do kolegi ze Szkocji po angielsku.. (Warto zaznaczyć, że E-mail oder SMS zawsze są rodzaju żeńskiego .Napisz list do kolegi ze Szkocji o tym, jak udało Ci się uniknąć wypadku w górach.. Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży.. !ZdNapisz e-mail do kolegi/koleżanki ze Szkocji w którym:-napiszesz dlaczego ostatnio zmieniłes swój wizerunek-opiszesz co zmieniłes w swoim wyglądzie-wyjaśnisz jak się w związku z tym czujesz-zaprosisz kolegę/koleżankę do obejrzenia twoich zdjęc na portalu społecznościowym..

Odpowiedz.Napisz e-mail do kolegi/koleżanki ze Szkocji.

Naprawdę było cudownie, mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się tam razem.. Question from @punia55 - Liceum/Technikum - Język angielskiDYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e mail po angielsku 2017-12-14 17:24:14Napisz list do kolegi ze Szkocji, w którym: a) napiszesz, z kim i w jakim miejscu przebywasz; b) opiszesz dwa miejsca, które już zwiedziłeś/zwiedziłaś i swoje wrażenia z nimi związane; c) wyrazisz swoją opinię na temat pogody; d) zachęcisz kolegę do odwiedzenia Cię jeszcze w te wakacje.. Droga Koleżanko!. W swoim liści odnotuj: 1.. -zaprosisz kolezanke do obejrzenia twoich zdjęć na portalu społecznościowym.. Yours (i tutaj Twoje imię) Nie jestem pewna, czy o to chodziło i czy zrobiłam dobrze, ale mam nadzieję, że wszystko jest ok. Ten e-mail jest do kolegi ze Szkocji, więc zakładam, że miał być napisany po angielsku.Elementy składające się na e-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Napisz do niej e-mail w którym: -przedstawisz się -napiszesz czym się zajmujesz -wymienisz swoje główne zainteresowania -wyrazisz nadzieję że zostaniecie .Napisz email do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: • pogratulujesz koledze/koleżance tego, że dostał/dostała się na studia, • spytasz się, jak znalazł/znalazła mieszkanie w mieście, w którym będzie studiować, • opiszesz problem, jaki masz ze znalezieniem stancji w mieście, w którym ty będziesz studiować, • poprosisz kolegę/koleżankę o kontakt z tobą..

Napisz wiadomość e-mail do kolegi / koleżanki ze Szkocji.

Napisz : -co to była za uroczystość i kiedy miała miejsce -jak przebiegały przygotowania do niej -jakie wrażenia towarzyszyły ci podczas tego wydarzenia Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów, pamiętając że długość tekstu powinna wynosić 50-100 słów.Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. - wyjasnij jak sie w zwiazku z tym czujesz.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. Napisz do mniej e-mail.. E-mail może być nieformalny lub formalny, a wszystko zależy od tego, jakie relacje łączą Cię z adresatem.Do osoby, którą znasz osobiście, przyjaciela, kolegi czy członka rodziny, możesz pozwolić sobie na ton nieoficjalny.Napisz list do kolegi z Anglii, w którym: • napisz, że zmieniłeś/łaś pracę i podaj powód, • poinformuj, gdzie teraz pracujesz i jakie są twoje obowiązki, • napisz, jak się czujesz w nowej sytuacji i kogo poznałeś/łaś w nowym miejscu pracy, • podaj swój nowy adres e-mail i poproś, aby wkrótce do ciebie napisał.Napisz E-mail do kolegi/kolezanki Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

W emailu: -napisz , jaka to była impreza oraz gdzie i kiedy się ona odbyła.

W e-mailu: * napisz, jaka to była impreza oraz gdzie i kiedy się ona odbyła,Napisz do kolegi/koleżanki ze Szkocji e-mail (100-150 słów) i opisz w nim jakąś ciekawą imprezę sportową którą oglądałeś w telewizji lup w której uczestniczyłeś.. e-mail oczywiście po angielsku , z góry dziekuję :)Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ 50 PUNKTÓW DAJE Pomocny.. Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.Przydatność 65% Zostawiłeś swój adres e-mail na jednej z witryn internetowych dla osób chcących nawiązać korespondencję z rówieśnikami z zagranicy.. Napisz e - mail do koliegi / do koleżanki ze Szkocji ( 80- 130 słów ) i opisz w nim jakąś ciekawą imprezę sportową, którą oglądałeś / oglądałaś w telewizji lub w której uczestniczyłeś / uczestniczyłaś.. Dostałeś odpowiedź od dziewczyny z Irlandii..

Napisz do kolegi/koleżanki ze Szkocji e-mail (100-150 st…Jesteś na wycieczce z rodzicami.

W e-mailu: - napisz, jaka to była impreza oraz gdzie i kiedy się ona odbyła, - opisz atmosferę panującą podczas tej imprezy, - zrelacjonuj jakieś ciekawe wydarzenie, które miało tam miejsce, - wyraź swoją .Napisz e-mail do kolegi/koleżanki ze Szkocji.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz do koleżanki z USA e-mail, w którym opiszesz niedawne uroczyste wydarzenie, wydarzenie, które miało miejsce w twojej szkole.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. - opiszesz co zmieniłeś w swoim wyglądzie.. Odpowiedz przez Guest.. Jaki cel był wyprawy w góry i kiedy została ona podjeta 2. jak przebiegała wyprawa o w jakich warunkach pogodowych sie pdbyła 3. co spowodowało wypradek i jak udało sie uniknąć ofiar 4. jak bardzo niebezpieczna była ta sytuacja i jakie pozostawiła na Tobie wrażenieE-mail formalny a nieformalny - różnice.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz e-mail po Angielsku do kolegi ;) Napisz że jesteś w Szkocji i opisz jakiś zamek i zaplanuj wyjazd na następny rok ;) poniżej.. +0 pkt.. Na jutro pilnie potrzebne.. W e - mailu : * Napisz, jaka to była impreza oraz kiedy się ona odbyła.. - Napisz, czy dobrze się bawisz - Opisz miejsce, które zwiedzasz - Zaproś kolegę / koleżankę na wspólne oglądanie zdjęć po twoim powrocie Proszę potrzebuję na terazNapisz email do przyjaciela ze Szkocji w którym: * poinformujesz go , dokąd jedziesz i jak długo chcesz zostać * opiszesz schronisko (w którym będziecie) * zaprosisz przyjaciela do udziału w wycieczce PROSZĘ POMÓŻCIE POTRZEBUJE NA JUTROnapisz e-mail do kolegi ze Szkocji w ktorym:-napiszesz, dlaczego zmieniles swoj wizerunek,-opiszesz, co zmieniles w swym wygladzie-wyjasnisz jak sie z tym czujesz-zaprosisz kolege do obejrzenia zdjec na facebooku.. Question from @kanonier901 - Liceum/Technikum - Język angielskiE mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. rozwiązane.. 2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. W e-mailu:-napisz jaka to była impreza oraz gdzie i kiedy się ona odbyła-opisz atmosferę panującą podczas tej imprezyNapisz e-maila do kolegi/koleżanki ze Szkocji (80-130 słów) i opisz w nim jakąś ciekawą imprezę sportową którą oglądałeś/oglądałaś w telewizji lub w której uczestniczyłeś/uczestniczyłaś.. Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt