Napisz opis dnia po niemiecku

Pobierz

Czasowniki nieregularne; Czasowniki modalne; Liczby po niemiecku; Zaimki dzierżawcze; List po .Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. - Wieczorem oglądam telewizję.. 84% Opis dnia w czasie .Witam serdecznie!. O 7.00 idę się umyć.. - W czasie wolnym spotykam się z przyjaciółmi.. (lub o 4 po południu) O 17:20 .. kilka zdań napisać na nowo napisać trzystronicowe wypracowanie napisać w pełnym brzmieniu napisać wielkimi literami napisał swoją pracę w dwa dni.. O 8.00 zaczynam lekcje.. Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i .Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów.. Oprócz: Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. I finish my breakfast at 6:45.Opis pokoju; Opis dnia; Opis wczorajszego dnia; Opis pogody; Pytanie o drogę; Słówka i zwroty Menu Toggle.. Proszę o pomoc !. (tzn. przetłumaczyć na j. Niemiecki) Wstaje o 6.30.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Witam, czy ktoś by mi mógł pomóc napisać opis dnia po Niemiecku?. Tekst zawiera zdania z czasownikami zwrotnymi oraz z czasownikami rozdzielnie .Am Abend sehe ich fern.. Bardzo duzo pisze po niemiecku, potem przy pomocy slownika staram sie przetlumaczy ten tekst na jezyk polski..

Rozwijane z ...Po niemiecku, kilka zdań.

Przez ten okres nauczylam sie wiecej niz w Technikum.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. napis .. sous le contrôle de L'Etat"; na etykiecie tej znajduje się również opis odmiany winorośli, rok zbioru i numer kontroli państwowej.. (lub 3.15 po południu) O 16.00 jem obiad.. W domu odpoczywałam.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie.. Jednak mam klopoty z wymowa .. Trwam w tym postanowieniu juz 6 miesiecy.. Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Next Post Opis nauczyciela po niemiecku.Jesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury.. biegam(od 17 -19) śr. pływam(od 17 -19) czw.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje naj i 53 pkt za dobra odpowiedz !Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub maila w tym języku..

Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.1.Ich stehe um 7 Uhr auf.

W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Zjadłam obiad.. Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. O 7:30 jadę do szkoły.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Dann habe ich mich .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Schule beginnt immer um 8 Uhr, meistens haben .Opis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opis dnia; Opis wczorajszego dnia; .. Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. 2 Stunden dann zu Abend essen Dies ist ein Sandwich mit geräuchertem Fleisch und ich Wasche und ich schlafen geheOpis wakacji po niemiecku Sommerferien3.9 (77.39%) 23 votes Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się…Opis przyjaciela angielski.nauczycielka - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja..

Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.napis po niemiecku .

Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?. Komentarze (2) piotrek131617.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Język niemiecki.. - W szkole ….. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.. słucham muzyki(od 17 -19)Niemiecki - Człowiek - przymiotniki - przeciwieństwa Słownictwo niemieckie, dom Miesiące po niemiecku niemiecki podróże Czasowniki z przyimkami niemiecki, czasowniki nieregularne Moja lekcja Czasowniki nieregularne niemiecki cz.3 cechy charakteru po niemiecku Opis przyjaciela po niemiecku Falsch Frënn (LU-DE) My lesson IGÉK 05 Mijn les1.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Do szkoły wychodze o 7.20.. Pomuszcie zadanie z niemieckiego daje naj Napisz opis dnia w czasie PEERFECT po niemiecku od wstania do pojscia spac z Gory dziekuje.. Po zajeciach wracam o domu.. O 7.45 ide do szkoły.. Pory roku; Miesiące; Dni tygodnia; Godziny; Kolory po niemiecku; Zawody po niemiecku; Dialog w restauracji; Zestawienia Menu Toggle.. gram na komputerze(od 17 -19) wt.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Zachcialo mi sie na starosc uczyc jezyka niemieckiego..

Korzystam tez z innych portali np.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?

Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Opis dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem .. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis dnia po angielsku.. O 7:20 jem śniadanie.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!". Potem poszłam do szkoły.. .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. O 7.15 ubieram się.. Opis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. O 15:15 kończę lekcje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt