Przeciwności losu po angielsku

Pobierz

przeciwności (też: różnice, nieporozumienia)Tłumaczenia w kontekście hasła "przeciwności" z polskiego na angielski od Reverso Context: przeciwności losuNie znaleziono dokładnego tłumaczenia wpisanej frazy.. Zobacz więcej wyników wyszukiwania .Po 53 miesiącach budowy, wieża została ukończona pomimo wszystkich przeciwności "rekordowym" czasie.. poniżej.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Tłumaczenie słowa 'przeciwność losu' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Cały rozdział o tym, jak miłość zwycięża tragedie i przeciwności losu.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć zdanie na język angielski : Przeciwności losu drogą do upragnionego szczęścia.Bardzo proszę o dokładne i pewne tłumaczenie.. Bądź ostrożny.. Ty, ze wszystkich ludzi powinieneś wiedzieć, że stawiam czoła przeciwnościom losu.. Chcesz przetłumaczyć zdanie lub fragment tekstu?. adversities.Tłumaczenie słowa 'przeciwnosci losu' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.przeciwności losu.. )W słowniku polsko - angielski Glosbe "przeciwności losu" tłumaczy się na: adversities, adversity.. Zamów szybką i bezpłatną wycen ę tłumaczenia ..

pokonać przeciwności = beat the odds.

Młody człowieku, nie po to cię uczyłam i wychowywałam, żebyś teraz uginał się pod ciężarem przeciwności losu.. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla wyrażenia przeciwności losu znajduje się łącznie 7 synonimów.Synonimy te podzielone zostały na 2 różne grupy znaczeniowe.przeciwności losu po włosku słownik polsko-włoski.. Przykładowe zdaniaTłumaczenia dla hasła " przeciwności losu " w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski ) przeciwności losu.. niedola, nieszczęście, przeciwności losu [UNCOUNTABLE] These kids have to learn how to deal with adversity.. (Te dzieci muszą nauczyć się, jak radzić sobie z przeciwnościami losu.). Dodaj nowe hasło.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa przeciwności i dodaj je do swoich fiszek.. I wie, że nie jestem osobą.. silną w obliczu przeciwności losu.adversity.. more_vertSyonimy i analogie dla słowa "przeciwności losu" w języku polskim pogrupowane według znaczeńlos (też: szansa, przypadek, okazja, zdarzenie, ryzyko) volume_up.. Podobne hasła w języku polskim: przeciwności losu.. Wyślij nowe hasło.. After 53 months of actual construction work, the tower was completed in "record-breaking" time in spite of all the adversities .Informujemy, że najciekawsze zgłoszenia wraz z odpowiedziami Redakcji możemy opublikować w serwisie, podając informację o autorze pytania (posługujemy się dokładnie takim podpisem, jaki został umieszczony w zgłoszeniu, bez ujawniania adresu e-mail); zastrzegamy sobie prawo do ew. skrótów bądź koniecznych poprawek.Musimy wyciągać wnioski z tej przeciwności losu..

"niedola, nieszczęście, przeciwności losu" po angielsku .

warning Prośba o sprawdzenie.. Poniżej prezentujemy tłumaczenia poszczególnych wyrazów.Tłumaczenia w kontekście hasła "przeciwnościami losu" z polskiego na angielski od Reverso Context: Te dzieci muszą nauczyć się, jak radzić sobie z przeciwnościami losu.Musisz przetłumaczyć "W OBLICZU PRZECIWNOŚCI LOSU" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Missy i Baylor nie są straszne przeciwności losu.. (On nie mógł przybyć ze względu na nieoczekiwane przeciwności losu.). chance {rzecz.}. Te tłumaczenia zostały stworzone przez algorytm, nie zostały zweryfikowane przez człowieka.. (W moim życiu zmierzyłem się z wieloma przeciwnościami losu.. Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?. Wypróbuj nasze automatyczne tłumaczenie tekstu.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.przeciwności losu in English Polish-English dictionary.. Junger Mann, ich habe dich nicht groß gezogen, .Jak jest przeciwności po angielsku?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "W OBLICZU PRZECIWNOŚCI LOSU" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.przyjąć przeciwności losu na spokojnie - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Co znaczy i jak powiedzieć "przyjąć przeciwności losu na spokojnie" po angielsku?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt