Dziwne imiona nadawane w polsce

Pobierz

Najwyraźniej uważają, że ich latorośle nie mogą nosić pospolitych, zwykłych imion.. Publikujemy ku przestrodze.. Zofia i Jan to z kolei najczęściej nadawane imiona w Poznaniu w 2019 roku.Najrzadsze imiona żeńskie nadawane w Polsce w 2019 roku GALERIA Lista ponad 200 rzadkich imion dla dziewczynki.. Nie brakuje jednak takich, które w języku .. Oszustki z województwa śląskiego.Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda lista najdziwniejszych imion w Polsce damskich oraz męskich, to koniecznie zostańcie z nami do samego końca!. Oto 10 najdziwniejszych imion jakie można nadać i jakie nadano dzieciom w Polsce w zeszłym roku.. Jeśli chodzi o polską gwiazdę, która bardzo zaszalała z nazywaniem dzieci, jest to na pewno Michał Wiśniewski z zespołu "Ich Troje".Sprawdź najbardziej oryginalne imiona nadawane dzieciom w pierwszej połowie 2020 roku: Zobacz galerię (50 zdjęć) W zestawieniu najpopularniejszych imion od lat niewiele się zmienia.Jan i Zuzanna - to najczęściej nadawane imiona dzieciom w minionym roku w Katowicach; pojawiły się także nietypowe, jak Wiedzimin, Merida czy Horyw.. Dotarliśmy do listy najbardziej niekonwencjonalnych imion nadawanych dzieciom urodzonym w Warszawie.. Katarzyna Pachelska 29 stycznia 2020, 12:29 Wideo Zobacz galerię (18 zdjęć)Oryginalne imię dla dziecka: te imiona nadawane są w Polsce najrzadziej..

Od tego czasu ponad 400 dzieci otrzymało niepolskie imiona.

Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.TOP 15 najdziwniejszych imion żeńskich nadawanych w Polsce w 2016 roku.. W 2018 roku dołączyło do nich kilkunastu chłopców o imionach dziwniejszych i bardziej nietypowych.Rodzice, chcąc wyróżnić swojego potomka przekręcają nazwy angielskich imion, celowo zamieniają polskie "k" na angielskie "c", co nie zawsze przynosi zamierzone rezultaty.. Na niektóre propozycje rodziców - np. Jointa, Kokę, Pipę, Rambo czy Nutellę - urzędnicy nie zgodzili się.. Symeon, Rodion, Żyraf, Mrówka, to tak naprawdę.Dziwne imiona i nazwiska W Polsce, oprócz dziwnych imion, możemy też natrafić na osoby z dziwnymi, zabawnymi lub dwuznacznymi imionami.. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.Rayan, Ragnar i Chanel - oto najdziwniejsze imiona nadawane w Polsce Myślisz nad imieniem dla syna i córki, a Zuzia, Rysiek a nawet Marzenna wydają się zbyt typowe?. To zdecydowany zwycięzca naszego rankingu, przy którym inne ciekawe imiona bledną.Rayan, Ragnar i Chanel - oto najdziwniejsze imiona nadawane w Polsce Myślisz nad imieniem dla syna i córki, a Zuzia, Rysiek a nawet Marzenna wydają się zbyt typowe?. Publikujemy ku przestrodze.. Jak pokazuje nasze zestawienie - Dżesika i Brajan to nie są najdziwniejsze imiona, jakie są nadawane dzieciom w Polsce..

Zuzanna i Julia to najczęściej nadawane imiona żeńskie w 2016 roku.

Wśród imion żeńskich na topie są Julia, Maja, Zuzanna, Aleksandra, Natalia, Wiktoria, Zofia, Oliwia, Maria i Amelia.Inne nietypowe imiona żeńskie nadawane dziewczynkom w ostatnich latach: Mia (ponad 300 w 2016 roku), Giulia, Berenika, Chelsea, Debora, Kataleja, Noelia, Zlata, Kesja, Leyla, Karmen, Allesja, Malena, Latika, Melen, Aurora, Letycja, Nila, Dagna, Laila, Luna, Arianna, Marcjanna, Hannah, Idalia, Selena, Dajana, Rose.Internauci gratulowali ale też dziwili się nietypowym imieniem jakie wybrała dla dziecka.. Oto 10 najdziwniejszych imion jakie można nadać i jakie nadano dzieciom w Polsce w zeszłym roku.. Jak nazwać dziecko, by się wyróżniało?. W ostatnich latach przeżywamy plagę Antosiów, Janków, Julek i Zuzann.Najdziwniejsze imiona nadawane dzieciom pokazują, że ich rodzice nie mieszczą się w żadnych schematach i cieszą się ogromną fantazją.. Sprawdź, jakie dziwne imiona zostały nadane dzieciom w 2019 roku!Od 1 marca obowiązują nowe zasady nadawania imion w Polsce.. 2015-04-23 08:59:21. najdziwniejsze imiona polska; najciekawsze imiona w polsce; dziwne polskie imiona; dziwne imiona; jakie imiona w polsce;Rayan, Ragnar i Chanel - oto najdziwniejsze imiona nadawane w Polsce Myślisz nad imieniem dla syna i córki, a Zuzia, Rysiek a nawet Marzenna wydają się zbyt typowe?.

Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.Nietypowe imiona nadawane w Polsce.

Publikujemy ku przestrodze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt