Jak opisać obrazek po angielsku

Pobierz

This picture shows - ten obrazek przedstawia.. Wystarczy 3-5 zdań.. .Opis obrazka składa się tylko z kilku zdań, nie musisz się rozpisywać.. SZCZEGÓŁY .Kolejną ważną zasadą przy opisywaniu obrazka po angielsku jest to, iż powinniśmy zwrócić uwagę na to, gdzie i co znajduje się na poszczególnych częściach ilustracji.. Poleca 84 8546 głosów.. PRZYGOTUJ SIĘ DO MATURY NA 100%.Opis obrazka po angielsku - o czym należy pamiętać 1.. Skup się i dokładnie przeanalizuj obrazek.. Jak zatem dokonać prawidłowego opisu obrazka po angielsku.. Jedną zOpis obrazka po angielsku - praktyczne wskazówki.. Opis obrazka po angielsku: krok po kroku 1.. The picture makes - zdjęcie sprawia, że.Opis obrazka po angielsku: szkoła.. MOTYW OBRAZKA.. Na początku, jako wprowadzenie dajesz wyrażenie: In the picture I can see=Na obrazku widzę.Jak opisać obrazek po angielsku?. Pamiętaj że należy przechodzić od ogółu do szczegółu,.. Chodzi mi o to że na obrazku jest kilka osób i mam opisać co robią jak wyglądają ile mają lat itp. 1 ocena najlepsza odp.. W opisywaniu obrazka po angielsku w gruncie rzeczy chodzi o to żebyśmy przedstawiali go tak jak osobie niewidomej musimy jak najdokładniej opisać to co na nim widzimy.. Nie wiem jaki dokładnie obrazek da, ale wgl nie wiem jak sie za to zabrać, jestem bardzo słaby z angielskiego ale prosze o jakies porady..

jak opisać obrazek po angielsku.

PORA DNIA.. Musimy odpowiedzieć na pytanie: Kogo przedstawia.. 2. : Biegła znajomość języka angielskiego we współczesnym świecie jest wręcz obowiązkowa, dlatego już będąc w szkole, warto przykładać się do nauki.. Zapraszamy do lektury.. Matura ustna z angielskiego - opis obrazka.. Dziś podpowiadamy, jak świetnie poradzić sobie z niemal każdą fotografią na maturze.. Zwróć uwagę na szczegóły - tło, kolory, etc. .. w swoim opisie możesz również lokalizować je używając takich zwrotów jak: "in the middle" (w środku), "on the bottom" .Opis obrazka - przykład 9.. In the picture there is/are - na obrazku znajduje się/znajdują się.. Opis obrazka po niemiecku - wzór, zasady, przydatne zwroty.. Who is in the photo?Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdf.. Obrazek Do Opisu Po Angielsku - Polkie Island.. Muszę dostać pozytywną ocene inaczej poprawka w sierpniu ;(Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Jak opisać obrazek po angielsku.. Zestaw zwrotów niezbędnych przy opisywaniu obrazka - przyda się każdemu maturzyście.. Powiedzmy więc, co widnieje po lewej stronie, prawej stronie, na dole, na górze, w samym środku, a także co dostrzegamy w tle.Opis obrazka po angielsku - wzór nr 1.. Opis miejsca po angielsku - Speakin.pl..

Jak jeszcze opisać obrazek po angielsku.

w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; Opisz swój typowy .Zostań patronem kanału: Możesz też wesprzeć kanał przelewając dowolne środki z dopiskiem 'darowizna' na .jak opisać obrazek po angielsku.. Powodzenia!Jak już wspomnieliśmy w artykule poświęconym poradom jak opisywać obrazek po angielsku umiejętność ta jest niezwykle praktyczna i pozwala nauczycielowi bądź instytucji sprawdzić naszą wiedzę językową na kilku poziomach jak jednak zabrać się do opisywania obrazka po angielsku i jak taki opis wygląda.. - Szkoła językowa Skrivanek.. Jestem w 2 kl. technikum.. Zdania muszą być w Present Continuous i muszą zawierać: ~opis miejsca, ~opis danych osób ~co dane osoby robią.. Skup się, skoncentruj i pokrótce zaplanuj to co będziesz mówić.. Na pozór proste zadanie, może okazać się tym najtrudniejszym.. They are doing many things.Ten rodzaj ćwiczenia językowego na mówienie często pojawia się w życiu .Jak jeszcze opisać obrazek po angielsku.. Jak opisać krok po kroku obrazek po angielsku.. Opis obrazka rozpocznij od tradycyjnego zwrotu "In the picture I can see…", "In this picture I can see" lub "In the.. Na początku ogólnie określmy co przedstawia obrazek.. dnia Lip 31, 2015..

Opis obrazka po angielsku.

Musisz tylko dodać odniesienie do własnych doświadczeń.. J ednym z zadań na egzaminie ustnym jest opis obrazka po angielsku.. kasia5431996 kasia5431996 25.07.2014 Język angielski Liceum/Technikum rozwiązane Jak opisać obrazek po angielsku.. Przy okazji podawania ogólnego opisu obrazka warto jest określić porę dnia przedstawioną na ilustracji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt