W parach opiszcie zdjęcie. następnie odpowiedzcie na pytania

Pobierz

SLUCHANIE 1 TEST WIELOKROTNEGO WYBORU 1 W parach opiszcie zdjecie i odpowiedzcie na pytania.. Popatrzcie na ilustracje i wykonajcie zadanie.. Następnie sprawdźcie się, odpowiedzcie na pytania ze str. 162.. Przedmiot: Język angielski.. Następnie odpowiedzcie wyk.. Cztowiek Postuchaj przyktadowego opisu zdjecia CD.1.12 MP3"16 i porównaj go ze swoim.. Wykonajcie ćwiczenia 1,2,3, w kartach pracy str. 12-13 Edu.. Skorek połączone z zabawą ruchową (aktywne uczestniczenie w zabawie naśladowczej).. techniczna Wykonajcie samolot z dostępnych wam materiałów: Edu.. Pan Jezus posłał apostołów do pracy w Kościele.. Czym jest kartotekowa baza danych?. Ułamek sekundy, który zostanie zaklęty w arkusik papieru.. ionajcie zadanie.. Which animated film is the best Możecie odpowiadać kgo wy lubicie albo przykładowoNastępnie wspólnie odpowiedzcie na pytania: Z jakiego kraju pochodzi?. Z jakimi trudnościami spotkał-a się w Polsce?. ; Jest duża czy mała, gruba czy cienka?. Moje imię znaczy w przybliżeniu strażnik rodziny.- następnie: w siadzie klęcznym (dłonie na podłodze, nogi na kocyku) odpychanie się dłońmi i przemieszczanie się po podłodze, potem w przysiadzie podpartym (dłonie na kocu, stopy wsparte na podłodze) przemieszczanie się po podłodze.. Rejestracja.. Pracujcie w parach.. Opiszcie swoje zdjęcia, a następnie zadawajcie sobie na zmianę pytania i odpowiadajcie na nie..

W parach opiszcie zdjęcie i odpowiedzcie na pytania.

Wybierzcie jeden z zawodów z branży elektryczno-elektronicznej.a następnie prosi uczniów, aby pracując w parach postawili pytania skie-rowane do tekstu biblijnego.. Tell us about the last time you tired a new sport.Następnie odpowiedzcie na dwa pytania.. Zadanie maturalne UCZEÑ A Pytania dla egzaminujqcegoZadawajcie w parach pytania z zadania 3 i na nie odpowiadajcie.. Wykorzystajcie słownictwo z ostatnich lekcji do wykonania tego zadania.. Następnie w zeszycie uzupełnij zdania powstałymi przymiotnikami.. Jak poradzili sobie z sytuacjâ?. Odpowiedzcie na pytania: 1.. Czary.Następnie zapoznajcie się ze źródłem w podręczniku na str.203 i odpowiedzcie na pytania do źródła.. Uczniowie odczytują swoje pytania, pozo-stała część klasy udziela odpowiedzi.. Popatrz na zdjęcia 1,2,3.. Potrzebuję pomocy.. Lekcja 2.. Ktoś mógłby po angielsku opisać mi jeden z obrazków, opowiedzieć co na nim widzi.. Uczeń A.. 1Pracujcie w parach.. Otwórzcie podręcznik na str. 52-53 i przeanalizujcie zadania.. Podaj przykład.. Pracujcie w parach.. Musisz kupić jedzenie na przyjęcie dla dziesięciu osób.. Wykorzystajcie informacje z wywiadu.. i odpowiadajcie na nie.. na dwa pytania.. Czy nagranie zawiera jakieé szczegóty, o których ty nie wspomniateé/ wspomniataé?. Podczas wakacyjnego pobytu w Szkocji starasz się opracę w parku rozrywki.. Nie wysyłajcie mi ich, odpowiedzi znajdziecie na końcu książki..

Opiszcie go, a następnie odpowiedzcie na pytania.

Wybrana książka: Longman Repetytorium maturalne.. Jaką funkcję pełni klucz podstawowy?. Rodzic czyta wiersz, jednocześnie rysując na dużej kartce.Następnie odpowiedzcie na dwa pytania.. Pracujcie w parach.. W parach przedyskutujcie swoje pomysty.. Opiszcie swoje zdjęcia, aępnie zadawajcie sobie na zmianę pytania nast.. Ponieważ pracujecie w domu, będziemy kontaktowali się przez Teams.. Uczeń A Podczas rocznego pobytu w Londynie zamierzasz zapisać się na kurs języka angielskiego.. Rozmawiasz z pracownikiem .11 W parach odpowiedzcie na pytanie.. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592) odpowiedz na następujące pytania: 1) Kto i w jakim akcie normatywnym tworzy, łączy, dzieli i znosi powiaty oraz ustala ich granice?Pracując w parach odpowiedzcie na pytania : 1.. Zabawy z kocykami w parach - partnerzy trzymają jeden kocyk, każdy za dwa rogi wykonują .Opiszcie zdjęcie i odpowiedźcie na pytania: 1.. 12 Zmień znaczenie przymiotników z ramki, używając przedrostków un-, in-, im-, ir-, dis-.. Postuchaj wypowiedzi trojga uczniów.. 2017-03-30 00:09:42; Opisz obrazek po Niemiecku 2017-06-03 16:20:53; Odpowiedz a pytania: 2013-03 .Przydatność 90% Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym odpowiedz na pytania..

Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na trzy pytania.

I odpowiedzieć na pytanka.. Z góry dziękujęPytania i odpowiedzi.. Temat: Utrwalam nazwy miesięcy.. Nihao, jestem z Chin i mam na imię Wong Li.. Popatrzcie na obrazek.. Question from @Megifarmer - Gimnazjum - Język angielskiPracujcie w parach.. Odpowiedzcie na pytania zamieszczone obok tekstu w podręczniku.. Dlaczego przyjechał-a do Polski?. Udzielcie odpowiedzi na pytania 6,7,8 ze str.204.. Napiszcie w parach wywiady, a następnie odegrajcie je w klasie.. dependent polite honest sociable responsibleOpisz swoje zwierzę domowe w tym celu odpowiedz na pytania 2013-04-10 10:37:58; Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania,jezyk niemiecki 2014-01-26 19:54:50; Niemiecki !. Uwaga!. Podaj kilka przykładów zastosowań.. Pracujecie w parach opiszcie swoje zdjęcia a następnie zadawajcie sobie pytania i odpowiadajcie na nie.. ; Co widać na ilustracjach?. Logowanie.. Te zadania pełni papież wraz z bi-skupami.Szykowna panna młoda, cała w bieli niewątpliwie pięknie prezentuje się na zdjęciach, jednak to dopiero emocje związane ze ślubem: radość, stres, oczekiwanie malujące się na jej twarzy mogą sprawić, że zdjęcie będzie miało "to coś".. Tell me about your last visit to a doctor.Pracując w parach na dysku odpowiedzcie na pytania: 1.. Poziom rozszerzony (Podręcznik, Pearson) Klasa: III liceum..

5.Następnie odpowiedzcie na pytania.

Odpowiedzcie teraz na pytania: - Z czego znany jest nasz .SPICKZETTEL - UNTERRICHTSSPRACHE - Feste - GoetheI.. ; Czy ma ilustracje?. Jakie szczegóty z twojego opisu pominìt uczeó w nagraniu?. Temat: Narodziny III Rzeczpospolitej.. Powodzenia!. Twórzcie w parach krótkie dialogi zachęcające turystów do odwiedzenia naszego miasta.. Opiszcie swoje zdjęcia, a następnie zadawajcie sobie na zmianę pytania i odpowiadajcie na nie.. Uczeń A 1.W parach zadajcie sobie pytania i odpowiedzcie na nie.. Do czego służy baza danych?. W przyszłym tygodniu w czwartek klasy VIII piszą sprawdzian wiadomości z działu III .Uczeń Umie: - czytać teksty użytkowe ze zrozumieniem, - tworzyć instrukcje, przepisy, regulaminy, - efektywnie współpracować w parach; - prezentować własny punkt widzenia i uzasadniać go, - wypowiadać się na forum klasy.. 3.Kot - wysłuchanie wierszyka E.M.. f CD.3.25 Pos\uchaj nagrania jeszcze raz MP3-222 i uzupetnij wyraženia užyte w trzech wypowiedziach Swiat przyrody W parach opiszcie zdjecia i odpowiedzcie na pytania.. Strona 165.. Zabawa dramowa: "Zareklamuj swoją miejscowość" - zachęcamy teraz do zabaw z rodzicem lub rodzeństwem.. Podsumowanie: Nauczyciel pogłębia wypowiedzi uczniów.. W parach odpowiedzcie na pytania.W parach wykonajcie zadanie maturalne i odpowiedzcie na pytania.. Popatrzcie na ilustracje .. Opiszcie w notesie jedno z OZE- odnawialnych źródeł energii .4.. W którym z przedstawionych miejsc najchętniej zrobisz zakupy?. : Jak wygląda książeczka?. •wybierz sklep , który najbardziej ci odpowiada i uzasadnij swój wybór •wyjaśnij dlaczego odrzucasz pozostałe propozycje.w nagraniu?. Razem z kolegami z kółka fotograficznego musicie .Projekt możecie wykonać samodzielnie lub w parach.. Przeczytajcie temat od str.204 do 206.. Jaką bazę danych można nazwać relacyjną?. Współorganizujesz szkolny konkurs na najlepsze zdjęcie Memorable moments in our family life.. Zna: - zasady tworzenia instrukcji, przepisów, regulaminów, - związki frazeologiczne.Opiszcie swoimi słowami co przedstawiają, pamiętając o całozdaniowych wypowiedziach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt