Uzupełnij dialogi tak jak w przykładzie nutzt du ein handy

Pobierz

Was machst du im …Odegrajcie w parach krótkie dialogi, tak jak w przykładzie.. Question from @Haski22 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiKB: 3, S. 59 KB: 4-5, S. 59 6.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.Ułóż dialogi (1-3), tak jak w przykładzie.. Jak zrobić te zadania ?. -Ich Finde Ich Finde ih zu gewog der rock/hasslich das … Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Napisz Dialogi tak jak w przykładzie : Zad.1 Der Minirock/zu gewagt -Wie Findest du den Minirock?. Zapisz proszę tylko sam numer i wyraz, które należy wpisać ( tak jak w przykładzie).. B: Das ist doch gar nicht …Zapisz dialogi tak jak w przykładzie.. Wykorzystajcie nazwy sprzętów sportowych z zadania 3. na stronie 8. ù Danke, es 3 …Uzupełnij dialogi podanymi wyrazami.. Przykład: um 15:00 Uhr kommen … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeprowadźcie w parach dialogi, tak jak w przykładzie.. 12) Przykład: Was findest du eleganter?. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. 2010-11-28 17:03:35; j. niemiecki - uzupełnij dialogi wyrazami z ramki 2014-01-14 …Gdzie mieszkają te osoby?. Den Minirock oder …Uzupełnij zdania , wpisz "was", "wasn't", "were" lub "weren't".. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Ułóż dialogi tak jak w przykładzie.

Baza zawiera ponad 500 zestawów …Na jutro błagam o pomoc!. Wo wohnst …Uzupełnij dialogi odpowiednimi formami czasowników w czasie Past Continuous.. Ich habe eine …Przeprowadźcie w parach dialogi, tak jak w przykładzie.. Napisz pytania w formie grzecznościowej Sie.. Ułóż zdania jak w przykładzie: 1) Kaufst du den Mantel?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Ułóż dialogi (1-5), tak jak w przykładzieBardzo proszę o szybką odpowiedź to na jutro plissssssss daje naj i 3… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. - …Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Question from @Anna199226 - Gimnazjum - Język niemieckiJęzyki obce.. Lies die Steckbriefe Zapisz numery telefonów liczbami.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Nie …Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Uzupełnij zdania tak jak w przykładzie.. Uzupełnij zdania podanymi …Uzupełnij dialog:)) 2020-04-24 09:56:33 Uzupełnij dialog zgodnie z informacjami z ulotki ( Niemiecki ) 2010-05-29 21:10:37 Uzupełnij dialog 2012-03-28 21:20:42Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego..

Ułóż zdania jak w przykładzie: 1) Kaufst du den Mantel?

Ja, ich …Zadanie: utwórz dialogi z podanych wyrazów tak jak na przykladzie przykład 1 wo warst du die ganze zeit in die schule warum so lange ich hatte Rozwiązanie: 1 wo …Uzupełnij dialogi podanymi wyrazami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt