Sprawdzian praca z dokumentem tekstowym

Pobierz

• Tytuł dodatkowo pochyl.. Opracowywanie tekstu 10.. Znajdź nas.. Aby połączyć dwa akapity, należy usunąć znacznik akapitu kończący pierwszy akapit.. Plik do pobrania >>>.. Opracowywanie tekstu 1 Temat 8. a) Tytuł oraz imię i nazwisko autora • Wyśrodkuj.. Zadania tekstowe.pdf.. Wszystko to bezpłatnie od Google.ISBN 978-83-65890-61- (Zestaw 4: Praca z dokumentami w edukacji informatycznej w szkole ponadpodstawowej) ISBN 978-83-65890-62-7 (Zeszyt 1: Tworzenie i prawidłowa edycja dokumentów tekstowych) Warszawa 2017 Ośrodek Rozwoju Edukacji Aleje Ujazdowskie 28 00-478 Warszawa Ł 5.. Tworzenie dokumentu tekstowego 1 Temat 7.. Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem aplikacji komputerowych - opracowywanie tekstu w edytorze tekstu 2 3 4 5 6 Uczeń .Utwórz nowy dokument i edytuj go razem z innymi osobami w tym samym czasie - na komputerze, telefonie lub tablecie.. • Zmień jej krój na Arial Black.. Tekst do sformatowania wg powyższych poleceń → POBIERZ lub SKOPIUJ z poniższej tabeli.. Bardziej szczegółowo .. Temat lekcji: Tworzenie dokumentu tekstowego 1.. W tym celu należy ustawić kursor tekstowy na początku drugiego .Strona Główna » Projekty » Informatyczne inspiracje » Informatyka VII » Praca z dokumentem tekstowym.. B. Tekst główny • Podziel na dwie kolumny.1.. Tytuł oraz imię i nazwisko autora • Wyśrodkuj.. W całym tekście ustal jeden styl czcionki: · rodzaj - Times New Roman, · rozmiar - 13, · interlinia - 1,5, · czarny kolor, · wyjustuj tekst w całym dokumencie..

Praca z dokumentem tekstowym 1.1.

Kl 4, Temat: Z rytmem za pan brat.. Sprawdzian z matematyki klasa 3 do 70.pd.. Sprawdzian (tematy 1-5) 1 ROZDZIAŁ II PRACA Z DOKUMENTEM TEKSTOWYM [5 godz.] Temat 6.. 221 - Podział tekstu na kolumny.. • Tytuł dodatkowo pochyl.. • Wyjustuj.Praca z dokumentem tekstowym Temat: Więcej o wstawianiu obrazów i innych obiektów do tekstu 2 godziny lekcyjne CELE OGÓLNE osadzanie obrazów w dokumencie tekstowym (II.3) wstawianie obrazów jako nowych obiektów do dokumentu tekstowego (II.3) Faza realizacyjnaPraca z dokumentem tekstowym - sprawdzian z edytora tekstu Autor: Ula_K-ch.. Praca z dokumentem tekstowym Temat Opracowywanie tekstu 2 godziny lekcyjne Lekcja Słowniki i zasady redagowania dokumentów tekstowych ELE OGÓLNE tworzenie dokumentów tekstowych w edytorze tekstu (III.2) stosowanie podstawowych zasad redagowania tekstu (II.3) korzystanie ze słowników wbudowanych do edytora tekstu (II.3)Plik zadania tekstowe.doc na koncie użytkownika aaanneettkkaaa • folder matematyka kl 3 • Data dodania: 25 kwi 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Praca z dokumentem tekstowym.. Redagowanie tekstu obejmuje opracowywanie tekstu poprzez nanoszenie poprawek stylistycznych, gramatycznych i innych oraz przygotowanie tekstu do publikacji..

klasa 8, Temat: Praca z dokumentem wielostronicowym .

Tematy Tematy Szukaj frazy .czas , zegar, kalendarz • klasa 2 • pliki użytkownika Jutka_ak przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 29.jpg, obliczenia zegarowe.jpgPraca z dokumentem tekstowym Opracowywanie tekstu przy użyciu edytora tekstu tworzy prosty .. Przypomnij sobie zasady redagowania tekstu.. Wielokrotnie już te operacje wykonywałeś więc nie powinieneś mieć problemu.Karta_praca z dokumentem tekstowym (VII-VIII SP) Informatyka.. Otwórz podręcznik na str. 174 - 181 Przeczytaj wiadomości z podręcznika.. Pobierz do swojego katalogu i następnie otwórz dokument tekstowy, na którym musisz wykonać poniższe polecenia.. W tym temacie: 2.. • Zmień rozmiar czcionki na 20 punktów.. Sformatuj dokument zawarty w pliku Tekst.docx - stosując się do poniższych wytycznych.. Więcej o wstawianiu obrazów i innych obiektów do tekstu 11.Temat: Praca z dokumentem tekstowym.. Dyrekcja, sekretariat i kadry: SPSZOZ "Zdroje", ul. Mączna 4, Budynek 11 - Administracja 70-780 Szczecin.8.. • Zmień jej krój na Arial Black.. Tytuł oraz imię i nazwisko autora Wyśrodkuj.Sprawdzian "Praca z dokumentem tekstowym", plik: sprawdzian-praca-z-dokumentem-tekstowym.zip (application/zip) Lubię to!.

lipca 15, 2020 Polecenia do sprawdzianu.

Uczeń otrzymuje oceny cząstkowe za odpowiedzi ustne, kartkówki, sprawdziany, prace domowe, aktywny udział w lekcji,Otwieranie i zapisywanie plików z rozszerzeniem ODT w różnych środowiskach biurowych może spowodować utratę formatowania tekstu.. Sprawdzian "Praca z dokumentem tekstowym", plik: sprawdzian-praca-z-dokumentem-tekstowym.docx (application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml .Sprawdzian Praca z dokumentem tekstowym imię i nazwisko klasa data liczba punktów ocena 1.. • Zmień jej krój na Arial Black.. Karty pracy.. Tworzenie dokumentu tekstowego 9.. Sformatuj dokument zawarty w pliu Tekst_kl.7.odt - stosując się do poniższych wytycznych.. Informatyka.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. Wykonaj zad.9 ze str.180.. Zapoznajcie się z treścią w podręczniku na stronach: 217 - praca z dokumentem wielostronicowym, 219 - Szybkie wyszukiwanie słów i znaków.. Treści zamieszczone są również na filmie - Klasa 7 - Word - praca z dokumentem .Temat: Praca z dokumentem tekstowym Sformatuj dokument- stosując się do poniższych wytycznych.. Plan wynikowy.. Zapoznaj się z temat w podręczniku.. • Tytuł dodatkowo pochyl.. Tytuł oraz imię i nazwisko autora • Wyśrodkuj..

b) Tekst głównyRozpoczynamy kolejny dział: Praca z dokumentem tekstowym.

Wykonaj zadania 1, 3 i 4 z podręcznika.. , Informatyka , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plTemat: Praca z dokumentem tekstowym -Utrwalenie wiadomości.. B. Tekst główny • Podziel na dwie kolumny.. • Zmień rozmiar czcionki na 20 puktów.. Zaloguj się Załóż konto Menu1.. Sprawdzian 1- wrzesień- e. mat.pdf.. • Zmień rozmiar czcionki na 20 punktów.. Lektury;Wykonując ćwiczenia 7., 8. i 9 (ćwiczenia dla chętnych) z podręcznika przypomnisz sobie operacje na fragmentach tekstu takie jak: kopiowanie, wklejanie, wycinanie, które ułatwiają pracę z dokumentem tekstowym.. w ćwiczeniach.. Rozwiązania prześlij do mnie na adres do poniedziałku.Plik SPRAWDZIAN Z EDUKACJI MATEMATYCZNEJ kl 3 obwody figur.doc na koncie użytkownika ejzanka81 • folder sprawdziany matematyczne • Data dodania: 22 sty 2012Plik SPRAWDZIAN Z MATEMATYKI KL II zadania.doc na koncie użytkownika I.Pawlak • folder zadania tekstowe • Data dodania: 19 kwi 2011 Sformatuj dokument zawarty w pliku Tekst.docx, otrzymany od nauczyciela - stosując się do poniższych wytycznych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt