Najpopularniejsze imiona dla chłopców na świecie

Pobierz

Romskie imiona tworzą niezwykle obszerny i różnorodny katalog.. Cyganie, wybierając imiona dla swoich dzieci wierzą w to, że dzięki temu obdarzają …Wybór imienia nie jest łatwą kwestią.. Mia Imiona dla …Lista najpopularniejszych imion w różnych państwach świata : Uwaga: prezentowane dane, w zależności od kraju, pochodzą z różnych okresów i dotyczą bądź nadawalności …Najpopularniejsze imiona dla chłopców w 2019 roku Antoni - 8550 Jan - 8032 Jakub - 7966 Aleksander - 7432 Szymon - 7177 Franciszek - 6805 Filip - 6169 Mikołaj - …Rok później, bo w 2001 roku rozpoczęła się moda na imię Julia.. Z roku na rok popularność imion męskich zmienia się.. Ponad 9 tysięcy dzieci otrzymało takie imię.. Zobacz!. U chłopców wciąż najpopularniejszym imieniem był Jakub.. Ten duet pozostał najczęściej wybieranym przez …na naszym blogu znajdziecie już listę najpiękniejszych imion dla dziewczynek, teraz czas na najpiękniejsze imiona dla chłopców.. Wbrew pozorom, wybór imienia to wcale nie takie proste …Najpopularniejsze imiona dla chłopców w 2018 roku.. [lista] Zobaczcie, jakie imiona najchętniej nadawano dzieciom płci męskiej w roku 2018.Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek i chłopców w 2020 roku [TOP 10] Ministerstwo Cyfryzacji opublikowało zestawienie imion, które cieszą się w Polsce …Szymon z Mają królują teraz na porodówkach [najpopularniejsze imiona] Wśród najpopularniejszych imion są też: Antoni, Jakub, Jan, Zuzanna, Lena i Julia..

Obserwując …Ładne imiona dla chłopców.

W 2018 roku najpopularniejszym imieniem był Antoni.. Poniżej opublikowaliśmy rankingi najpopularniejszych imion dla chłopców i dziewczynek z 2020 oraz 2019 roku.. JAN …Jakie polskie imiona dla chłopców cieszą się największą popularnością?. Te imiona najbardziej podobają się rodzicom żyjącym w innych krajach: Ameryka Północna.Najpopularniejsze na świecie imiona dla chłopców.. Wszystkie …Mały chłopiec już niebawem pojawi się na świecie, a Ty zastanawiasz się, jak powinien mieć na imię?. Na popularności zyskują …Rok 2020 mija bardzo szybko, nadchodzi czas letni, czas chrztu, zaś dla nietkórych rodziców czas wyboru imienia dla dziecka - jeśli w najbliższym czasie planujesz …Innym faktem, o którym należy pamiętać, jest to, że na przykład Nazwy 3-literowe zyskują na popularności od początku XXI wieku.. W szczególności, gdy mamy taki ogromny wybór.. USA - Liam; Kanada - Benjamin; Wielka Brytania - Oliver; Australia - Oliver; Nowa Zelandia - Oliver; …Najpopularniejszym, nadawanym imieniem dla chłopca jest w tych krajach imię Mohamed (Mohammed, Mahomet, Muammar, Muhammad)..

Stało się …Najpopularniejsze imiona dla dzieci.

Na topie są: wybitny, ochraniany i obdarzony łaską.. Podobnie, jak w przypadku …Serwis parenting.pl opublikował ranking najpopularniejszych imion na świecie.. Są jednak imiona na tyle piękne i uniwersalne, że przypadły do gustu większości rodziców.. Jako pierwsze imię dla swojego dziecka rodzice wybierają przede wszystkim: Antoni, Jan, Jakub …Najpopularniejsze imiona w Anglii Imiona dla dziewczynek 1.. Imiona męskie nadane dzieciom urodzonym w 2018 roku.. Nazwy te są statystykami i zostały zebrane z wielu krajów na całym świecie.. Imię to oznacza - chwalony.. Bardzo często rodzice dawali na imię chłopcom także Jakub, Jan i Szymon.Z gustami się nie dyskutuje, to jasne.. Do łask wracają takie …Oto jak kształtowała się popularność imion w ciągu minionych paru lat: najpopularniejsze imiona dla dziewczynek to Zosie, Julie, Karoliny, Natalie i Aleksandry, a …Najpopularniejsze imiona dla chłopców w 2019 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt